Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3631 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Tokių metų padovanok nekaltybės triusikus su kodine spyna, o ne iphonus.

Tolabiau kad tau pačiam tiek metų panašiai, tai tėvus smaugsi..

Nu man tai 17

Visokius variantus siulykit, biudzetas 100e :)

Patiko nors vienas pasiūlymas?P.s Sry jeigu free post.

Pora buvo, o visi kiti tik apie tai ir tegalvoja

Redaguota , nario Dovydas B.

✉ Email; [email protected]

Meškinai elementaru, gėlės senamadiška, bilietai banalu. Viskas gyvenime blogai, bent vasara atėjo. Nors ne, ta irgi bloga, vakar buvo per karšta, užvakar labai šalta. Su tokiu mąstymu jaunimas po 20 metų pražus. 

 

Imk viską kol gali dar ir kuo daugiau, tuo geriau!  :taika:  Tokių metų geriausia dovana būtų koks nors nuotykis, arba kad ir paprastas vakaras prie ežero su pica, sultimis (nes gi negalima alkoholio, o ir šiaip- nesveika :) ) ir kokia muzika. Susirask kokį ežerą, pasiimkit dviračius ir lėkit, jei tik tėvai leidžia! Man pačiam tokia dovana iš draugo/draugės būtų pati geriausia. Jokių meškinų, jie ne elementarūs, bet pagalvokit, kur juos dėsit... Po 5 metų bus išmesti, jų nepanaudosi. Gėlės? Ne senamadiška, bet jas reikia dovanoti šiek tiek vyresniame amžiuje, po 2 dienų nuvys ir? Išmes ir gimtadienis pamirštas. Bilietai? Ne banalu, bet nueiti į kina ar koncertą galima ir be progos, net su draugais.

 

Tad dovana turi būti įsimintina ilgam, nesvarbu kiek metų, kokie pomėgiai, nesvarbu net kas tu. Padaryk dovaną tokią, apie kurią po 20-ies metų susėdę su drauge pagalvotumėt ir sakytumėt "Kaip norėčiau sugrįžti ten pabūt dar kartą...". Daiktų nereikia, nes viskas turi pabaigą, išskyrus geri prisiminimai. Pagalvok: prieš 4, gal 5 ar 2 metus buvai kur nors išvykęs? Jei kelionė patiko tu ją prisiminsi iki gyvenimo galo. Tad padaryk tą patį ir kitiems.

 

Ok, atsibodo jau turbūt jums skaityti tai idėjų sugeneruot gal padėjau, o dėl daiktų jei nori bent menkiausios dovanos gali šitas paimti: laeder.eu(ne reklama :kiets: ) Ką parašyti jau čia tavo reikalas, bet jei nori kad padėčiau ką sugalvot- rašyk, atviras visiems minčių generavimo pasiūlimams  :mucha:  Tad paimk menkiausią ilgai išliekantį daiktą, bei pridėk kokį amžiną, gerą prisiminimą sau ir draugei! :)

Jei nebėra priešo viduje- priešai išorėje nepadarys nieko...

giphy.gif

 

  • Parašė po 3 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3631 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...