Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirmieji MTA pabandymai. Aikstele,Aro Baze,Degaline..


Vuzas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4768 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Aru bazei,bei statybu vieta nepilnai pabaigta..

[youtubecom]

[/youtubecom]

Man labai patiko, labai gražu, 9/10 tačiau man nepatiko vienas dalykas:

1. Ta statula esanti aro bazėje, aro bazėje turi būti kokia nors ginklai ar apmokymų zonos, statulos parkuose ar kur nors miesta pagražinti.

Jei vietoje statulos idetum kokia apmokymo vietą ar vietą kur guli ginklai ar koks namukas būtų įvertinimas 10balų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nepamaciau neko gero, bent jau man atrodo kas ad geriau mapinu, kam ta degaline jeigu prie stoties yra jau orginali? koke ten stovejimo aikstele jeigu beveik nera vietu stovejimui? Ir kiek zinau masinas reikia ne kartu su objektai mapinti, bet aro baze patiko tikrai, vienintele, turbut nes nelabai is visu pusiu nufilmavai :D nu beyt cia mano nuomone, jeigu tas serveris kuriam mapini tokius ima tai ir mapink... :beers: :labusai:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4768 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...