Peršokti į turinį

Ar apsimoka vėl pradėti žaisti runescape?


eWarz

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2831 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, turiu porą klausimų, būtų malonu jog atsakytumėt.

 

1. Ar apsimoka pradėti vėl žaisti runescape? (t.y ar bus, kaip senais laikais viskas, normaliai žmonių, ar išvis yra žaidžiančių dar normalių žmonių ar vien tik botai, ar bus įdomu, kaip senais laikais ar ne? Nes žaidžiau prieš 2 metus apie ~3 metus išviso žaidęs ankščiau labai patiko, o dabar nežinau koks ten veiksmas, pasižiūriu tik jog RS3 ~10000 žaidėjų, o OS ~70000 žaidėjų, tai ir neapsisprendžiu ar verta ar bus neįdomu)

 

2. Kurį geriau žaist OS, ar RS3 (Praktiškai pradėjau nuo OS t.y ankščiau pats ir buvo senasis RS normalus, poto jį vis atnaujindavo...)

 

3. Ar yra dar Lietuviu žaidžiančių bent pora šimtų?

 

Ačiū visiems už atsakymus. :) P.S žaisčiau tik dėl smagumo, kaip senais laikais, nebotinimu ir panašiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O jeitau tų lietuvių osrs dachuje dar yra ir bus dabar klano nepamenu kuriam esu bet gali susirast klaną koki www.rsbot.lt ten susirasi kokį aktyvesni cc ir įdomiau žaist bus ir padės jei nemokėsi kažko. O apie rs3 tai nešneku nes nelabai ir žaidžiau kai atnaujino, ekonomika ten labai prasta ir t.t. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tavo nuomonė, turi laisvo laiko, kodėl ne. Lietuvių yra labai daug ir tikrai ne šimtas, vien clan chate buna po 50 - 90 o jų bent aš žinau apie 5 ar 6. Aktyviai žaidžia visa diena, kadangi dieną žaidžia europiečiai, naktį amerikonai. Rekomenduočiau OSRS, ekonomika žymiai stipresne ir panašiai nors ir norėtum žaisti RS3 geriau per OSRS pasidaryti pinigų ir tada paswapinti. Botų yra tačiau dabar ypač aktyviai gaudo, vien už autoclikerį pats baną gavau.

There are currently 30799 people playing!

Redaguota , nario new LOCAL;
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O jeitau tų lietuvių osrs dachuje dar yra ir bus dabar klano nepamenu kuriam esu bet gali susirast klaną koki www.rsbot.lt ten susirasi kokį aktyvesni cc ir įdomiau žaist bus ir padės jei nemokėsi kažko. O apie rs3 tai nešneku nes nelabai ir žaidžiau kai atnaujino, ekonomika ten labai prasta ir t.t. 

 

Dėkui už atsakymą, laukiu daugiau!

 

 

Tavo nuomonė, turi laisvo laiko, kodėl ne. Lietuvių yra labai daug ir tikrai ne šimtas, vien clan chate buna po 50 - 90 o jų bent aš žinau apie 5 ar 6. Aktyviai žaidžia visa diena, kadangi dieną žaidžia europiečiai, naktį amerikonai. Rekomenduočiau OSRS, ekonomika žymiai stipresne ir panašiai nors ir norėtum žaisti RS3 geriau per OSRS pasidaryti pinigų ir tada paswapinti. Botų yra tačiau dabar ypač aktyviai gaudo, vien už autoclikerį pats baną gavau.

There are currently 30799 people playing!

 

 

Dėkui už atsakymą, laukiu daugiau! Dėl pačio žaidimo ekonomika nėra man svarbi, svarbu jog būtų įdomu, kiek pamenu žaisdavau prieš ~5metus tai ten praktiškai ir buvo OS pats tai buvo įdomu laabai, o dabar situacijos nežinau, dėl žaidėjų buvau matęs kažkada 70k.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Kaip ir su visais kitais žaidimais. Žaidi savo malonumui, todėl to „apsimoka/neapsimoka“ neturėtų būti. Patinka, turi laiko? - Žaisk!

 

2. Aš asmeniškai tik senąją versiją galėčiau žaisti. Nauja pripūsta šlamšto, visiškai skiriasi nuo tikrojo RuneScape.

 

3. Tikrai dar turime tokių fanatikų! :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dėkui už atsakymą, laukiu daugiau!

 

 

Dėkui už atsakymą, laukiu daugiau! Dėl pačio žaidimo ekonomika nėra man svarbi, svarbu jog būtų įdomu, kiek pamenu žaisdavau prieš ~5metus tai ten praktiškai ir buvo OS pats tai buvo įdomu laabai, o dabar situacijos nežinau, dėl žaidėjų buvau matęs kažkada 70k.

Nebūtų ekonomikos nebūtų tokio užsivedimo žaisti, tai maždaug ir yra viskas tas pats padaryta UPDATE, tačiau niekas nesitaiko į tą naują runescape nes ten prisijungęs turbūt nesuprastum ką daryti. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

 

Jei žaisi RuneScape, tai žaisk tik senąją versiją, nes dabartinis RuneScape pripildytas visokiausių nesąmonių, o žaidžiančių manau dar yra.

 

cia jau asmenine nuoziura, zaidziu jau kuris laikas nematau kazko nesamoningo. kaip tik idomiau zaisti ir yra daugiau ka veikti kai daugiau content.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

cia jau asmenine nuoziura, zaidziu jau kuris laikas nematau kazko nesamoningo. kaip tik idomiau zaisti ir yra daugiau ka veikti kai daugiau content.

 

Tai žinoma, mano nuomuone, tai jog RS3 ar koks jis ten bebūtų yra visiška nesąmonė, galbūt kažkam jis patinka labiau, nei OSRS, visi turim savo nuomuonę. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2831 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...