Peršokti į turinį

Taisyklė pardavinėtojams.


Gvidas.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2885 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

  

53 balsai

  1. 1. Ar to reikia?

    • Taip
      45
    • Ne
      8


Recommended Posts

Kažko panašaus gal ir reikėtų, bet to viskam nepritaikysi. O kaip žmogui tada atsirinkti, kada prekei reikia pilno aprašymo, kada ne? Kaip tada bausti, kai viskas priklauso nuo suvokimo. Jeigu aš parduodu sakykim, cs:go raktus. Tai aš temoje apie prekę... ką parašysiu? Pulsiu rašyt jos kainą markete, kokią dėžę gali atidaryt, ką gali gaut atidaręs dėžę ir t.t.? Nu tai šito, žinoma nereikia. Kam tų raktų reikia, jie patys supranta, kam jie skirti. Kita vertus, parduodant, kad ir paskyrą, reikėtų aprašyti viską apie ją, visus pliusus ir visus minusus, susitaupytų laiko, tačiau, jeigu jau kažkas bando apgauti, tai ar aprašydamas pilnai čia meluos, ar pasikvietus į skype meluos, kad su paskyra viskas gerai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Esminiai dalykai manyčiau:

1. Ką parduodi.

2. Prekės aprašymas.

3. Kaina.

4. Kontaktai.

O bausti tokius kurie " Parduodu CS:GO į pm rašot" ir t.t.

Aš tai iš vis nesuprantu, kam reikalingi tie kontaktai ir perėjimai į visokius skype:) Yra normalių forumų, apgauna, turi AŽ įrodymus, o po to vis kelia visokius skype chat'us su "įrodymais" su kuriais realiai neįrodysi jog būtent TAS narys apgavo, kadangi skype ne daug kas pasivadina SG name.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na visiškai sutinku su šia taisyklę, bei sutinku su Svarainiu, tikrai per skype gali pakišti kitą žmogų, jau geriau kad per asmenines žinutes susirašytu ir jeigu apgavo sukeltu įrodymus ir būtų viskas aiškiai pagal supergames forumo nicką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na visiškai sutinku su šia taisyklę, bei sutinku su Svarainiu, tikrai per skype gali pakišti kitą žmogų, jau geriau kad per asmenines žinutes susirašytu ir jeigu apgavo sukeltu įrodymus ir būtų viskas aiškiai pagal supergames forumo nicką.

  • 2.1. Atsiliepimais leidžiama keistis tik už abipusius sandorius, kurie įvyko šiame forume. Jeigu forume niekur nėra užsimenama apie sandorį, narys negali už jį gauti nei teigiamo, nei neigiamo įvertinimo. Sandoriai per skype, facebook ar pan. NEGALIOJA!

Yra taisyklė kuri draudžia sandorius atlikti skypeje ir poto dėtis atsiliepimus čia, bet manau ir taip suprantama, kad rašinėtis skype ar facebook yra greičiau nei forume. Todėl aš prie šitos taisyklės nekibau, nes man pačiam patogiau per skype viską atlikti, o čia tik pirkėjus susirasti. Manau reiktų labiau į tai žiūrėti ir atmesti visus skundus(nuscamino kalbant per skype ir pnš.), kurie vyksta už forumo  ribų. Šiaip visiems patarčiau ir seniau jau rašiau, kad jei turit sandorį tai pagrindą jo atlikite šiame forume per až.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš tai iš vis nesuprantu, kam reikalingi tie kontaktai ir perėjimai į visokius skype:) Yra normalių forumų, apgauna, turi AŽ įrodymus, o po to vis kelia visokius skype chat'us su "įrodymais" su kuriais realiai neįrodysi jog būtent TAS narys apgavo, kadangi skype ne daug kas pasivadina SG name.

Tame forume tas AŽ sistema tokia lieva ....ir tada nieko taip ir neparduotum nes tik galėtu parašyti tie kurie turi paskyrą forume .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2885 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...