Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

MC.VENOM.LT [Nelegalams] [24/7] [Hard survival] [Įvairios sistemos]


donce16

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2881 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Visi dalykai susiję. Be serverio nebūtų ir web ir tos pačios, tau ramybės neduodančios sms sistemos. 

 

Tai kad jus teigiat kuret ta sms sistema, bet is tikro ne jus :DD cia tas pats kad sakyt as kuriau jusu serveri bet ne, nors kreditus ant savo sienos uzsirases busiu... autorines teises pazeidziat

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kad jus teigiat kuret ta sms sistema, bet is tikro ne jus :DD cia tas pats kad sakyt as kuriau jusu serveri bet ne, nors kreditus ant savo sienos uzsirases busiu... autorines teises pazeidziat

Kadangi aš nieko neišmanau ir nežinau ką iDo3x daro su web ar su tais pačiais pluginais aš tau nieko konkrečiai negaliu pasakyti ar jis kūrė ar ne. Aš tiesiog sėdžiu serveryje ir statau nuo bent 5-6 val per dieną. Taip pat surask man sakinį kur mes užsiminėme apie sms sistemą įdiegtą mūsų tinklalapyje.

    Minecraft visiems nusišvilpti ant tų autorinių teisių. Pvz. Timenet buvo pavogę mano statytą spawn. Užsidėjo savo pavadinimą ant tų pačių sienų apie kurias tu kalbi. Dabar aš turėčiau kreiptis į teismą dėl autorinių teisių pažeidimo ? Juokini.... Aišku buvau tikrai supykęs, net rašiau temą šiame forume. Juk tai mano laikas buvo iššvaistytas statant tą spawn. Bet tai tik žaidimas, o ne realus gyvenimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kadangi aš nieko neišmanau ir nežinau ką iDo3x daro su web ar su tais pačiais pluginais aš tau nieko konkrečiai negaliu pasakyti ar jis kūrė ar ne. Aš tiesiog sėdžiu serveryje ir statau nuo bent 5-6 val per dieną. Taip pat surask man sakinį kur mes užsiminėme apie sms sistemą įdiegtą mūsų tinklalapyje.

    Minecraft visiems nusišvilpti ant tų autorinių teisių. Pvz. Timenet buvo pavogę mano statytą spawn. Užsidėjo savo pavadinimą ant tų pačių sienų apie kurias tu kalbi. Dabar aš turėčiau kreiptis į teismą dėl autorinių teisių pažeidimo ? Juokini.... Aišku buvau tikrai supykęs, net rašiau temą šiame forume. Juk tai mano laikas buvo iššvaistytas statant tą spawn. Bet tai tik žaidimas, o ne realus gyvenimas.

 

kas kure tas ir gali kreiptis del autoriniu teisiu, kai pasikreips visi zinos sumokeja didele bauda jog negrazu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš asmeniškai neturiu laiko ir noro dėl tokių menkniekių. Ir nei vienas iš mūsų šiame forume. Jeigu čia kiekvienas keltu skandalus....

 

as manau tu cia daug freepostini tu nesi savininkas tu builderis ir tu neturetum komentuot mano komentaru nes tu nieko nezinai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

as manau tu cia daug freepostini tu nesi savininkas tu builderis ir tu neturetum komentuot mano komentaru nes tu nieko nezinai

Aš esu V.Administratorius ir esu lygiai taip pat atsakingas už šią temą forume kaip ir savininkas. Todėl turiu atsakinėti visiems. Išvis kokią tu teisę turi aiškinti ką aš galiu daryti ir ko negaliu ? Jeigu nori daugiau atsakymų rašyk į a.ž savininkui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kas kure tas ir gali kreiptis del autoriniu teisiu, kai pasikreips visi zinos sumokeja didele bauda jog negrazu

 

:DDDD Kam rašysi? Mamų klubui? Kur užregistruotas tas tavo Žygio copyrightas? Atsiūsk. :DD Juokingiausias mano skaitytas komentaras 2k16.

 

Serverį girdėjas kažkur esu, bet nepamenu kur. Sekmės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:DDDD Kam rašysi? Mamų klubui? Kur užregistruotas tas tavo Žygio copyrightas? Atsiūsk. :DD Juokingiausias mano skaitytas komentaras 2k16.

 

Serverį girdėjas kažkur esu, bet nepamenu kur. Sekmės.

 

Juokingiausias skaitytas mano komentaras, tai gal nulausk microsofta ir uzsirasyk kad tu kurei windows, bus taspats? nieko blogo ane

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kad jus teigiat kuret ta sms sistema, bet is tikro ne jus :DD cia tas pats kad sakyt as kuriau jusu serveri bet ne, nors kreditus ant savo sienos uzsirases busiu... autorines teises pazeidziat

Teigiamia ,kad kūrėme sms sistemą ? :D Aš ją nupirkau iš Hario ;) Ir nežinau Žygis ar kas ją darė, nupirkau ir ten buvo serverio pavadinimas, pervadinau į savo serverio ir viskas, kreditų ten net nebuvo niekur arba jau buvo Hario nutrinti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sudominot iš aprašymo ir stipriai sudominot, bet..

  • [YRA KONTROLĖ] Gamemode komanda - /gm

     

to man ir užteko, patikėkit, tą ,, kontrole '' apeit juokų darbas, kiek serverių aš matęs su ta kontrolė tai tiek visur apeidavau aš ją, o jei ir ta kontrolė jūsų stebuklinga ir jos apeiti neįmanoma vistiek gm yra overpowered dalykas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2881 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...