Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2783 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Uzsisakiau GTA 5, dabar laukiu jau daugiau nei apie para, parasysiu update kai paduos arba nepaduos gifta :)

UPDATE: Buvo tech nesklandumu, grazino pinigus su mielu noru viska aiskiai aprases. :)

Redaguota , nario Mantvis!
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Nebepirkit!!!

APGAVIKAS!!!

 

Chargeback įkals valvei, su žaidimų giftais taip scamina.

  1. Tu sumoki šaibas
  2. Gauni žaidimą
  3. Jis atsiima pinigus iš valves
  4. Valve atima iš tavęs žaidimą

NEAPSIGAUKIT!!!

 

Kaip jis atsiims giftą, jeigu išpradžių pats turi steam supporte nustatyt, kad žaidimo pirkėjas gali atsiimt pinigus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Nebepirkit!!!

APGAVIKAS!!!

 

Chargeback įkals valvei, su žaidimų giftais taip scamina.

  1. Tu sumoki šaibas
  2. Gauni žaidimą
  3. Jis atsiima pinigus iš valves
  4. Valve atima iš tavęs žaidimą

NEAPSIGAUKIT!!!

 

Dar vienas žmogelis kuris svaidosi tūsčiais žodžiais. Jei tai būtu įmanoma kur įrodymai ,kad jis taip daro?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš tau kątik paaiškinau, kad gifto jis neatsims, jeigu tu pats steam suporte to nenurodysi. O giftai dėl daug ko gali būt pigūs — vogti, rusiški, o galbūt šiaip išsiparduot nori ir dingt. Bet ką tu čia šneki tai...

Vogti - blogai, Rusiškų - nepanaudosi, kokio velnio gaut giftus kurie kainuoja po 10 ir daugiau eurų ir parduot 50-60 procentų pigiau nei per sale jie kainuoja? Ir kas svarbiausia jis gauna ir gauna tuos giftus, iš anksto tipo užsakomi, tai ir išsipardavimas bei dingimas irgi netinka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Nebepirkit!!!

APGAVIKAS!!!

 

Chargeback įkals valvei, su žaidimų giftais taip scamina.

  1. Tu sumoki šaibas
  2. Gauni žaidimą
  3. Jis atsiima pinigus iš valves
  4. Valve atima iš tavęs žaidimą

NEAPSIGAUKIT!!!

 

Didžiausia nesąmonė kokią tik esu girdėjęs. Žaidimai, skinai, raktai užsakomi legaliai, tiesiai iš steam market'o.

 

Tipinis lietuvis, kuriam svarbiausia pastumt. Kažkodėl tu pirmas nepatenkintas mano teikiamomis paslaugomis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Nebepirkit!!!

APGAVIKAS!!!

 

Chargeback įkals valvei, su žaidimų giftais taip scamina.

  1. Tu sumoki šaibas
  2. Gauni žaidimą
  3. Jis atsiima pinigus iš valves
  4. Valve atima iš tavęs žaidimą

NEAPSIGAUKIT!!!

 

Čia nefreepostinęs geriau įrodytum nes niekam tavo žodžiai nerūpi, kadangi matosi, kad susinervavai ir db nori savo pyktį ant kitų išliet ir dar tu kažkodėl vienintelis esi nepatenkitas šio žmogaus paslaugomis.Na a tai man sukelia abejonių ar tu išvis ką nors pirkai iš jo. Taip, kad nusiramink arba lauk iš temos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Didžiausia nesąmonė kokią tik esu girdėjęs. Žaidimai, skinai, raktai užsakomi legaliai, tiesiai iš steam market'o.

Tipinis lietuvis, kuriam svarbiausia pastumt. Kažkodėl tu pirmas nepatenkintas mano teikiamomis paslaugomis.

Bet tai tu man paaiškink. Užsakai tiesiai iš steam marketo, giftas kainuoja tarkim GTA V apie 40e, tu parduodi už 10, raktai kainuoja apie 2.50, tu parduodi už 1.20. Jeigu būtum nesakes jog perki tiesiai iš steam marketo galbūt būčiau patikėjas. Keistai čia viskas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Didžiausia nesąmonė kokią tik esu girdėjęs. Žaidimai, skinai, raktai užsakomi legaliai, tiesiai iš steam market'o.

 

Tipinis lietuvis, kuriam svarbiausia pastumt. Kažkodėl tu pirmas nepatenkintas mano teikiamomis paslaugomis.

Kada maždaug vėl pardavinėsi? :D paimčiau pora giftų :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2783 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...