Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ar žaistumėte?


pumas135

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2906 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Ar žaistumėte serveryje, kuriame reiktų viską susikurti pačiam? Serveris būtų, visiškai be plugin'ų, būtų būtinas legalus accaunt'as, būtų spawn'as kuriame būtų pastatytas didelis "viežbutis - namas" kiekvienas žmogus turėtų savo "lobby" room'ą kur būtų chestas, lova ir kiti niekučiai, ir į ten patekti turės kiekvienas žmogus sau skirtą raktą, kurio dėka į tą room'ą galės patekti, būtų sukurta kaip žmonės ypratę Pinigai, bet čia būtų "Pagarba" kurią galėtum užsidirbti aktyviai dalyvaujant serverio veikloje, mirus atsirasite patalpoje iš kurios išeiti negalėsite, turėsite nusipirkti už "Pagarbą" dar vieną gyvybę jei norėsite tęsti žaidimą. Taip pat galvoju jog visa tai butu "Skyblock'o" tipo serverio žandras, jog kiekvienas žmogus turėtų savo privačią salelę kuri būtų apsaugota "bedrock" blockų, ar kažkuom kitu jog nebūtų galima patekti pašaliniems žmoniems tik su teleportu kuris bus jūsų privačiam room'e, taip pat butu texture pack'as, kuris keistų kai kuriuos blockus ir be jo nebūtų galima žaisti serveryje. Argumentuokite idėja, idėja iš ties paprasta ir lengva ją įgyvendinti, bet serveris taip pat neatrodys "wow" visa tai sukurti turėtų visa žmonių bendruomenė žaisdami.. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš turiu, kodėl meluoji?

 

Jeigu tokį serverį ir daryt, tai tik su whitelistu.

Na whitelist'as ne pati geriausia idėja jeigu naudojant default serverio failus, o jeigu leidžiant ant spigot ir pnš, tada nelabai yra prasmės stenktis kažką daryti be pluginų kai visa tai įgyvendinti galima su jais daug papraščiau, bet tai ir yra idėja, jog visa tai padaryti ant default :), visiškai nesiekiant jokio pelno  :)

Būtu įdomu kaip tu tai padarytum be pluginų

Na šiom dienom, pačiam žaidime yra daug galimybių tai įgyvendinti, o ir esu bandęs daryti kažką panašaus į šią idėja, command block'ais galima labai gražiai sužaisti ir visa tai įgyvendinti įdedant šiek tiek pastangų :)

 

Būtų įdomu, bet Lietuvoj niekas legalų neturi :/

Dėl legalių accaunt'ų lietuvoje tikrai bėdelė yra, bet pardavinėja cardintus accauntus, po keleta eurų, su kuriais manau tikrai galima žaisti, tik nežine ar ilgam :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Hm.... Skambą įdomiai. Kodėl būtinai legalams? Geriau galėtų ir crackinti žaisti , tik tu juos atsirinktum.

Na jau minėjau apie tai ;)

 

Tai kaip žadi išlaikyti serverį tuomet?

Pinigų turiu, man tik reikia motyvacijos ir žmonių palaikymo, aktyvumo, geros nuotaikos, ir draugiškos kompanijos. Jog bent 10 žmonių vidutiniškas aktyvumas būtų, aš būčiau laimingas, turiu dar keletą papildomų idėjų serveryje dėl veiklos, ir užimtumo, taip pat jog gauti kažką iš "diamond" reikėtų sunkiai pavargti.. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ar žaistumėte serveryje, kuriame reiktų viską susikurti pačiam? Serveris būtų, visiškai be plugin'ų, būtų būtinas legalus accaunt'as, būtų spawn'as kuriame būtų pastatytas didelis "viežbutis - namas" kiekvienas žmogus turėtų savo "lobby" room'ą kur būtų chestas, lova ir kiti niekučiai, ir į ten patekti turės kiekvienas žmogus sau skirtą raktą, kurio dėka į tą room'ą galės patekti, būtų sukurta kaip žmonės ypratę Pinigai, bet čia būtų "Pagarba" kurią galėtum užsidirbti aktyviai dalyvaujant serverio veikloje, mirus atsirasite patalpoje iš kurios išeiti negalėsite, turėsite nusipirkti už "Pagarbą" dar vieną gyvybę jei norėsite tęsti žaidimą. Taip pat galvoju jog visa tai butu "Skyblock'o" tipo serverio žandras, jog kiekvienas žmogus turėtų savo privačią salelę kuri būtų apsaugota "bedrock" blockų, ar kažkuom kitu jog nebūtų galima patekti pašaliniems žmoniems tik su teleportu kuris bus jūsų privačiam room'e, taip pat butu texture pack'as, kuris keistų kai kuriuos blockus ir be jo nebūtų galima žaisti serveryje. Argumentuokite idėja, idėja iš ties paprasta ir lengva ją įgyvendinti, bet serveris taip pat neatrodys "wow" visa tai sukurti turėtų visa žmonių bendruomenė žaisdami.. :)

Įdėją nebloga.

 

Gal galėtum pakviesti į skypę, arba parašyti savo kontaktus (į až, ar čia, nesvarbu). ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

mirus atsirasite patalpoje iš kurios išeiti negalėsite, turėsite nusipirkti už "Pagarbą" dar vieną gyvybę jei norėsite tęsti žaidimą

 

Na čia manau nesamonė nes jei neturi pagarbos tai ką tenka kurtis nauja acc geriau padaryt su laiku tarkim po valandos išėjimą ,bet įdėja visai nebloga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na jau minėjau apie tai ;)

 

Pinigų turiu, man tik reikia motyvacijos ir žmonių palaikymo, aktyvumo, geros nuotaikos, ir draugiškos kompanijos. Jog bent 10 žmonių vidutiniškas aktyvumas būtų, aš būčiau laimingas, turiu dar keletą papildomų idėjų serveryje dėl veiklos, ir užimtumo, taip pat jog gauti kažką iš "diamond" reikėtų sunkiai pavargti.. :)

taip pat jog gauti kažką iš "diamond" reikėtų sunkiai pavargti..  :) <<< iš asmeninės patirties sakau nedaryk to, apsiverks visi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

taip pat jog gauti kažką iš "diamond" reikėtų sunkiai pavargti..  :) <<< iš asmeninės patirties sakau nedaryk to, apsiverks visi :)

Mano manymu tai kaip tik turėtų pagerinti žaidimo kokybę, nes reiks pavargti kol kažką gausi, o ne viskas kaip ant "lėkštutės" paduota :), o ir taip visi žaidėjai bus lygūs, visiems bus vienodos sąlygos viską gauti :). Manau žinau ką turėjai omenyje, minecraft'o pasaulį daug yra vaikučių kurie nori viską gauti už nieką, bet manau dar likę ir tų "vyresnių" žaidėjų, kuriems tai tik sukelia įdomumą, nes manau visiems pabosta tą minecraft'ą "kapoti" kai viską susirenki, galiausiai prisijungi ir nežinai ką veikti, man nereikia jog žaistų 20-30 būtų betvarkė ir pnš, man užtektų 10 žmonių kaip minėjau kuriems tai patiktų, o ir be TS manau tikrai neapseisim įdomu pabendrauti su įvairiausiais žmonėmis ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2906 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...