Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

SFIERRO.US.LT || SERVERIO APRAŠYMAS!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2889 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

045e49240115551ede2e87f5d01fcd4516.png


 


// ATSIRADIMAS!


 


Mūsų serveris atsirado Birželio 1d. Kuomet su draugu neturėdami ką veikti sugalvojome kuri SA:MP projektą. 1 dieną sekėsi puikiai. Antrą jau tingėjome dirbti, ir norėjome viską mesti. Bet palaukit... Norint kažką sukurti reikia nemesti darbą, o kurti ir jum tai pavyks. Taigi nenukrypstu nuo temos. Norėjome sukurti, to ko nematė SA:MP žaidėjai. Mes kibome į darbus ir mum pavyko viską susitvarkę, dar pradėjom labiau tvarkyti. Viskas forumas sutvarkytas, bet palaukit... serverio modifkacijos darbai dar neprasidėjo. Aš pradėjau dirbti, taip, kad viskas ėjo gerai. Stipriai kodavau viską ir gavau rezultatą, pagyrimų. Taigi pradėjome su Titu galvoti apie forumo starto dieną, pagalvoję ir abu susistarę, nusprendėme, kad startuosim Birželio 3d. 18Val. Pagaliau šita diena atėjo, ir šiandieną visi laukiami forumo starte. Tikiuosi daug bus jūsų, laukiame!


 


// KOMANDA


 


James_Ervinal - Žmogus atlieka serverio modifikacijos darbus, jis tikrai labai pluša prie jos. Taip pat jis plėčia, reklamuoja projektą kiek gali.


 


Titas_Fade - Žmogus atlieka svetainės koduotojo darbus, pluša prie jos kiaurią dieną/naktį. Kad sukurtu jum malonesnį ir aistringesnę svetainę.


 


Marius_Most - Žmogus atlieka pagalbininko vietą. Jis renka prižiūrėtojus, ir kt. Daro analizės, taip pat ir temas.


 


// SISTEMOS


 


VERSLŲ SISTEMA - Verslai, verslai... Taigi kaip be jų serveryje? Verslų sistema bus serveryje ir bus paruošta tikrai paikiai. Mes ją vis dar tobuliname, kad ji būtų naudingesnė ir unikalesnė mūsų serveriui. Prie jos dirbama tikrai gan daug. Versluose galima pasiimti pelną, pinigus. Jei jūs būsite ne žaidime, jums neis verslo pinigai ir kai būnate AFK neis. Turite būti vien žaidime ir visi pinigai eis į patį pelną. Kas minutę dasideda įvairiai. Kitur 1.000tūkst. € kitur daar mažiau kitur daugiau. Įvairiai serveryje yra.


 


NAMŲ SISTEMA - Namai namučiai... Namus galėsite nusipirkti kiekviename Sanfierro kampelyje. Užlipus ant namų pickup'o pirikimo. Jums mes Kokį norite ID'ą pasirinkti. ID'ai bus nuo 1 iki 8. ID'ai vadinsis kaip interjerai namo. Paskui toliau vyks viskas ir išmes lentelę ar tikrai norite pirkti, bus pasirinkimas TAIP arba NE. TAIP paspaudus jūs nusipirksite namą ir tapsite jo savininku. O NE tai jūs nenusipirksite namo. Namuose galėsite talpinti ginklus, narkotines medžiagas ir kt. Taip pat galėsite valgyti maistą, ir pasistiprinti. Ši sistema dar yra tobulinama.


 


RANGŲ SISTEMA - Rangų sistemą galės turėti tik direktoriai. Neis editinti rangų sistemos, nes gali visko būti prirašinėti keiksmažodžių į rangus kaip Dū*** ir panašiai. Mašinų ID eis keisti. Serveryje bus gan įdomių sistemų nors mažų su rangais susijusių. Ši sistema tikrai išsiskirs ir bus įdomi direktoriams.


 


// SERVERIO DARBAI


 


POLICIJA [0XP]


ARAS [0XP]


MEDIKAI [0XP]


TAXI [0XP]


MECHANIKAI [0XP]


DYLERIAI [0XP]


FŪRISTAI [0XP]


RADISTAI [0XP


 


// MAFIJOS


 


GENOVESE [0XP]


BRIGADA [0XP]


 


// PROJEKTO TIKSLAS


 


Šis projektas sieks didelio žaidėjų skaičiaus. Bei geros atmosferos serveryje ir forume. Mes norime jum padovanoti gerą žaidimą San-Fierro mieste. Mūsų tikslas yra suburti, gerą bei aktyvią komandą kuri būtų atsakingą už serverį, ir jų prižiūrėjimą. Tikiuosi mum tai pavyks padaryti. Siūlau užsukti būtent į šį serverį, nes be jūsų mums tikslo nepavyks įgivendyti!


 


// KODĖL BŪTENT MES?


 


Kodėl būtent mes? Todėl, nes mes esame su tikrai didelį kiekį įdėjų, kurias galėsim įgivendyti. Esame aktyvūs ir darbštūs. Visa komanda dirba prie savojo dalyko. Tad manau atsiras aktyvių žmonių kurie norės taip pat prisidėti prie serverio piržiūrėjimo ir kt.


 


// INFORMACIJA


 


Serverio IP adresas - samp.sfierro.us.lt(VEIKIA)


Serverio TS adresas - ts.sfierro.us.lt(VEIKIA)


Serverio svetainė - www.sfierro.us.lt(VEIKIA)


 


Administracija pasilieka teisė redaguoti aprašymą!


 


VISOS TEISĖS SAUGOMOS @SFIERRO.US.LT


Redaguota , nario LiquidMK
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Daug ko vertas projektas. Tikrai matosi bus daug ko pasiekta. Užsukame visi į forumą. Sekmės. ;)

 

Bent jau manęs nei aprašymas, nei sistemos nesudomino, nieko naujo ar unikalaus. :) Ta pati galiu pasakyti ir apie forumą, nors ir nuejau tik į registraciją, bet vistiek nesudomino forumo išvaizda.  Na, bet čia yra mano nuomonė, galbūt ir pasiseks :D

Redaguota , nario P0VILAS★♥
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Aprašymas bus pildomas, o sistemos naujos kuriamos. :):P FORUMO STARTAS - 18VAL.

 

"Daug ko vertas projektas. Tikrai matosi bus daug ko pasiekta. Užsukame visi į forumą. Sekmės.  ;)" Juokingai atrodo, kad apie "savo" projektą reiški nuomonę. :D Bent jau įdomę vieną sistemą būtumet aprašę, o dabar nieko naujo ar unikalaus, nemanau, kad daug žmonių sudominsit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nieko gero pirma domena normalu nusipirkit ir gm garantuotai bus gm editas koks bet aišku sėkmės ir žiūrėsim ar ilgai liakysitės

Vėl jūsų tos nesmonės dėl domeno. Gi mes esame savimi pasitikintys, ir aš serverio įkūrėjas tikrai nepasiduosiu. + GM editintas bus, buvo parašyta aprašyme. Žadame su administracija ilgai laikytis. ;) Ačiū, už sėkmę nepasiduosim.

"Daug ko vertas projektas. Tikrai matosi bus daug ko pasiekta. Užsukame visi į forumą. Sekmės.  ;)" Juokingai atrodo, kad apie "savo" projektą reiški nuomonę. :D Bent jau įdomę vieną sistemą būtumet aprašę, o dabar nieko naujo ar unikalaus, nemanau, kad daug žmonių sudominsit.

Verta pabandyti. Sakiau aprašymas bus pildomas. O, apie savo projektą negaliu reikšti, ką tu man uždrausi? Tiesiog, aš pasiūlau žaidėjams, kad čia žaistu. ir kas čia juokingo? :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Max Dvi savaites ištemsit,pradės ddos'inti arba hostas baigsis ir projektas Užsidaro.Nu bet sėkmės.

  Kaip gi dvi savaitės? Host'as baigsis tikrai? :D parodyt iki kiek jis galioja? O tau sekmės su n****.us.** + mano dar gm naudojat. Nevykėliai :lol: + Mes niekur neskubam serverio startas - Birželio 18d. 19val. ;) Tai sekmės tau su tuo tavo tai išvis nieko gero, patys į save pažiūrėkit.. Ir paskui į mus. Net nesugebat host'o nusipirkti laikot ant justhost.lt :D :D Aš ant VPS esu. ;) Tai iki draugeli!  :taika: Bei dėkui už sėkmę.

Redaguota , nario Ervinal.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

  Kaip gi dvi savaitės? Host'as baigsis tikrai? :D parodyt iki kiek jis galioja? O tau sekmės su n****.us.** + mano dar gm naudojat. Nevykėliai :lol: + Mes niekur neskubam serverio startas - Birželio 18d. 19val. ;) Tai sekmės tau su tuo tavo tai išvis nieko gero, patys į save pažiūrėkit.. Ir paskui į mus. Net nesugebat host'o nusipirkti laikot ant justhost.lt :D :D Aš ant VPS esu. ;) Tai iki draugeli!  :taika: Bei dėkui už sėkmę.

 

Įdomu kiek laiko kuri modifikaciją? :D Per 15dienų neišeis visko žinok sueditinti ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Kaip gi dvi savaitės? Host'as baigsis tikrai? :D parodyt iki kiek jis galioja? O tau sekmės su n****.us.** + mano dar gm naudojat. Nevykėliai :lol:

 

Ka tu čia spanksti?Dar manęs prašiai pagalbos,kad weba sutvarkyčiau ir sutvarkiau,viska tau padėjau ką pats mokėjau.Ir tau negėda dar taip sakyt?,nu žinok kažkada vis vien dar paprašysi pagalbos.Šita prisimink ,,lazda turi du galus''P.s Tavo gm pats kūriai?Tau dar toli lyg savo gm sukūrto,ir mes nenaudojame atseit ,,Tavo gm''

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ka tu čia spanksti?Dar manęs prašiai pagalbos,kad weba sutvarkyčiau ir sutvarkiau,viska tau padėjau ką pats mokėjau.Ir tau negėda dar taip sakyt?,nu žinok kažkada vis vien dar paprašysi pagalbos.Šita prisimink ,,lazda turi du galus''P.s Tavo gm pats kūriai?Tau dar toli lyg savo gm sukūrto,ir mes nenaudojame atseit ,,Tavo gm''

Mano edit'as ten buvo su tokiu Titu. Žodžiu, kažkas nepatinka kreipkitės į až. Dar pafreepostinsit Reportinsiu. Visa tema jau tomis nesamonėmis.

 

Prašysiu pagalbos? Aš beveik viską pats padariau, perkeliau IPB. Ir viską pats perdariau. Tai iki draugeli. ;) Jei kažkas atsitiko į AŽ.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ka tu čia spanksti?Dar manęs prašiai pagalbos,kad weba sutvarkyčiau ir sutvarkiau,viska tau padėjau ką pats mokėjau.Ir tau negėda dar taip sakyt?,nu žinok kažkada vis vien dar paprašysi pagalbos.Šita prisimink ,,lazda turi du galus''P.s Tavo gm pats kūriai?Tau dar toli lyg savo gm sukūrto,ir mes nenaudojame atseit ,,Tavo gm''

Viršuje pats prisipažino, kad editina :DD Koks freepostinimas? Reiškiu nuomonę apie tavo projektą.

Redaguota , nario P0VILAS★♥
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

<17:32:47> Trying to resolve hostname ts.sfierro.us.lt
<17:32:49> Trying to connect to server on ts.sfierro.us.lt
<17:32:50> Sveiki, atvykę į sFierro.us.lt teamspeak'ą. Linkime čia jums gerai praleisti laiką.
<17:32:50> Connected to Server: "sFierro.us.lt || TeamSpeak serveris!"
<17:32:59> insufficient client permissions (failed on i_client_needed_complain_power)
<17:33:02> You poked "James_Ervinal" with message: Ae
<17:33:06> You poked "James_Ervinal" with message: Admin'ą
<17:33:14> "James_Ervinal" pokes you: Dar ko 
<17:33:22> You poked "James_Ervinal" with message: Žlūgsit gi vstk
<17:33:24> "Mtc_Jonas" connected to channel "Pagrindinis kanalas"
<17:33:35> You were banned permanently from the server by "James_Ervinal" (Privilegijų prašymas.)
<17:33:35> Disconnected from server

Tai čia kaip supratau normalu ane? :D Paprašai admin'o nes, patys žino kad žlūgs tai ne baną permanently :D Sėkmės žlūgstant :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2889 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...