Peršokti į turinį

Renku komandą ranked žaidimams. EUW


Knowest

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2895 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi kaip supratote iš temos renku ranked team'ą.
Esu silver IV buves Gold III. Čia yra 2 mano acc. Kito acc dabartinis Gold II
Mano main yra jungler ir supp
Žaidžiu nuo 2 sezono.

Taigi ieškau tiek silveriniu, tiek goldiniu žaidėjų, įšimtis pagal statistiką bronziniams.
Ieškau, tie kurie turi savo main lane, tikrai nekviesiu kurie žaidžia už visokius, nes ieškau 5 žmonių (-atsarginis). Dalyvautume įvairiuose turnyruose.

Daugiau informacijos skypeID: lolboostai 
                                                                    [email protected]

Klausimus galite užduoti šioje temoje arba į AŽ.

 

Redaguota , nario TKZ Angel
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nuo 2 sezono zaidi ir tik gold III max pasiekes ? :/ o dar ir gmailas lolboostai tai ka tu ten gali boostint tik bronze nes iki goldo kol tu uzboostinsi ir ta mmr sugadinsi dar :D

Nemėgstu tokiu kurie ateina tik įžeidinėti ir free postinti, beto aš nežaidžiu naktim, kad eičiau tiesiai į diamond ar pnš, tiesiog kartais prisėdu ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

"Ieškau, tie kurie turi savo main lane, tikrai nekviesiu kurie žaidžia už visokius" Prajuokino šitas. Aukštesnės divizijos žaidėjas privalo mokėt žaist už kelias roles, o ne taip, kaip bronzėj "mid or feed", nes kitų lane net negali.

Tai turėjau omeni 2 lane, tarkim kaip eini ranked gali pasirinkti 2 roles tai ir už juos žaidi :), ta turėjau omenį. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Didžioji dalis "komandos" 12-14-mečiai rėksniai ir flameriai. Farminasi kaip bronzos, nors tipo buvo aukšti goldai.. 

Su tokia komanda nei fun, nei naudos. Nebent neturit kur laiko wastint, tada galint jungtis. :)

Aš tik savo nuomonę išreiškiau po pirmo match.

Tai kiek pačiam bus tų metų ir rankas koks? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kiek pačiam bus tų metų ir rankas koks? :D

Aplamai, nežinau vienintelis ten buvo kuris flamino tai vienas žaidėjas kuri pašalinau, kadangi nesamones dare+ten buvo visai nauji i teamą priimti, aš juos tik prabandžiau jam rašiau, o jis į tai nekreipia dėmesio, tiesiog į tokius kaip jis nekreipsiu dėmesio ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

17 metų ir G4

Didžioji dalis "komandos" 12-14-mečiai rėksniai ir flameriai. Farminasi kaip bronzos, nors tipo buvo aukšti goldai.. 

Su tokia komanda nei fun, nei naudos. Nebent neturit kur laiko wastint, tada galint jungtis.  :)

Aš tik savo nuomonę išreiškiau po pirmo match.

 

Prieš šaukiant ant kitų, pasižiūrėk į savę.

 

Nęs nei tu aukšto goldo, ir nemanau kad tavo statai geri. 

(Ir vien tai, kad ant kitų loji, nors nežinai kas jie yra, atrodai kaip flameris. :D )

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš šaukiant ant kitų, pasižiūrėk į savę.

 

Nęs nei tu aukšto goldo, ir nemanau kad tavo statai geri. 

(Ir vien tai, kad ant kitų loji, nors nežinai kas jie yra, atrodai kaip flameris. :D )

Nežinau? Man pakako vieno matcho, kaip jie per skype pradeda staugt kaip laukiniai arba jei vienas missina skillą, o kiti pradeda rėkt ir flamint. Man į save nereikia pasižiūrėt, nes žinau, kad taip nesielgiu. Asmeniškai net nesvarbu kaip jie žaidžia, nes norėjau for fun prisijungt, bet kur čia fun kai toks vaikų darželis susirinkęs.. O dėl žaidimo.. Jie galvoja apie turnyrus, kai 20min turi apie 40 farmo top'e sedėdamas.. Tai ką žinau. Lol boosteris mat atsirado. Šneka kaip profesorius čia visur, o elgias kaip koks nesubrendėlis. Ir man tavo nuomonė nei kiek neįdomi, jei nežaidei su jais. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežinau? Man pakako vieno matcho, kaip jie per skype pradeda staugt kaip laukiniai arba jei vienas missina skillą, o kiti pradeda rėkt ir flamint. Man į save nereikia pasižiūrėt, nes žinau, kad taip nesielgiu. Asmeniškai net nesvarbu kaip jie žaidžia, nes norėjau for fun prisijungt, bet kur čia fun kai toks vaikų darželis susirinkęs.. O dėl žaidimo.. Jie galvoja apie turnyrus, kai 20min turi apie 40 farmo top'e sedėdamas.. Tai ką žinau. Lol boosteris mat atsirado. Šneka kaip profesorius čia visur, o elgias kaip koks nesubrendėlis. Ir man tavo nuomonė nei kiek neįdomi, jei nežaidei su jais. 

Pirmiausia tai aš nieko ten ne flaminai :), buvo vienas ten kur flamino labai, išmečiau jį, kaip ir sakiau čia žiurėjau tik žaidėjus, čia dar nebuvo jokios komandos :), 20 min 40 farmo? Tai atsigauk nes žaidžiu už supp.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pirmiausia tai aš nieko ten ne flaminai :), buvo vienas ten kur flamino labai, išmečiau jį, kaip ir sakiau čia žiurėjau tik žaidėjus, čia dar nebuvo jokios komandos :), 20 min 40 farmo? Tai atsigauk nes žaidžiu už supp.

Voli top buvo, kuris tiek farmo ir tesurinkt sugebėjo. O flameris buvo tas, kur už lee žaidė. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2895 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...