Peršokti į turinį

Papeikimas moderatoriui, Supergames.lt


iNico

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2917 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Moderatoriaus pagyrimas ar papeikimas?: Papeikimas.

Nuoroda iki temos*: Tikriausiai jau tos temos nebėra, arba aš jos nerandu.

Jūsų komentaras: Nesuprantu, vieno kokio velnio jis prikėlę seną labai temą, ir sugebėjo man dėti įspėjimą ? - Tema buvo puikiai užpildyta, paklausiant kam reikalingi forumo pinigai. O šis moderatorius, sugebėjo įkalt man įspėjimą už nieką. Kaip suprasti? Moderatoriaus mūsų nick'as: Galardas. Įrodymai: http://www.part.lt/img/e7ab122cba7fda47b82f7fd20114af6f248.pngIr beje aš forume mažai lankausi, už ką forumo nariai taip stipriai baudžiami kai jie nieko nepadaro ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mes negalime bausti tik pažeidimų senesnių, nei 3mėnesiai pažeidimų - juos tik pataisome, o tavo tema sukurta prieš nepilną mėnesį. Temą tau jau įkėlė + ji juk prie priežasties parašyta, tai atidžiau žiūrėk :) O šiaip nebaudžiam stipriai, baudžiam pagal taisykles, nes mūsų 5 ir visiems reikia minimumą surinkti, nes kitaip minusai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tiesą sakant tema tikrai bevertė, nes akivaizdu kas tie f eurai. Ir jie kol kas nėra vertingi forume, nebent nori narys atsilyginti kitam (kas jeigu neklystu yra uždrausta).

Kitavertus žmogus galbūt nežinojo kur daugiau klausti ir paklausė parašęs temą, o ši tikriausiai nebebuvo pirmoji sukurta tokio tipo.

Manau moderatorius nėra kaltas dėl žmogaus aplaidumo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Yra tema, kurioje reikia rašyt pagyrimus/papeikimus. Ką kalbėt apie moderatorius, jeigu pats peikdamas moderatorių dar kartą bereikalingą temą sukūrei :D

https://www.supergames.lt/topic/251729-moderatori%C5%B3-pagyrim%C5%B3-bei-papeikim%C5%B3-tema/

Neteisk žmogelio, va ir taip jau tuos įspėjimus vieną po kito renkasi :D

Nežinojo jis ir tiek

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2917 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...