Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3693 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Aprašyk kaip teko susidurti. Įdomu pasidarė, nejaugi aš tik vienas netikiu, visi kas aplinkui eina kalba ir kalba apie tą mistiką, jog egzistuoja, visi sako jog susidūrė, bet nieko neaiškina. Paaiškink jei gali, įdomu jau, dėkui. :)

Aš pats asmeniškai tikiu aukštesnėm galiom. Bet aš nesakau jog tikiu į Dievą, tik kažką panašaus. Visgi, būna tokių dalykų kaip dvasios, kurios yra tarp mūsų, tik negali jos judinti fiziškai daiktus, bet vistiek, teko patirti senam name, kai pusbrolis nomavos namą, o ten savininkas buvo ankščiau senas senis kuris nekentė vaikų ir gyvunų, bet tą vakarą buvo šiurpiu, malkinėj išmėtyti daiktai, vidurnaktį gulėjom antram aukšte, ir buvo girdėti kai lipa laiptais, žingsnių garsai, o nieko apačioja nebuvo, jokio žmogaus, nes jeigu būtų buvęs žmogus, būtų užsidegusi lempa, bet ji neužsidegė. Todėl drąsiai sakau, jog yra tokie dalykai kaip dvasios, dėl demonų ar egzorciszmų neesu labai įsitikinęs, nes tai man atrodo jog žmogaus pscihika ne kokia, bet šis pasaulis yra didelė paslaptis ir nežinia kas gali nutikti ar kažką sutikti. 

dėl ekstrasensų ir panašiai, nu asmeniškai nesamonė man, jog nuspėja žmogaus praeitį, ką padarė, bet yra kitoji pusė, kaip pvž žmogus būna "apdovanotas" Dievo ar konors, jog kažką tikrai sugeba. Tarkim kai buvau vokietijoje, buvo gan tikrai įdomiai, žmogus nuspėdavo kur pašalinis žmogus paslepe daiktą ar bet ką užrašo ant lapuko, sukčiavimu nebuvo, bet tie kurie ale jaučia kažkokias tai energija, man tai gan tikroviška.

 

Taigi, kiekvienam atrodo kitaip, kitas remiasi tik faktais. :)

Kario pareiga - ne žūti dėl tėvynės, bet padaryti taip, kad priešas žūtu dėl savo tėvynės.

(redaguota)

Na ačiū už istoriją, šiek tiek supratau daugiau. Gal pasirodysiu šiek tiek skeptiškas tais dalykais, bet gal sapnavai? Esu sapnavęs, jog atsikėliau iš lovos ir tiesiog vonios durys atsidarė pačios ir žingsniai girdėjosi. Nors mama dirbo visą naktį, sakė net iš lovos nebuvau išlipęs, manau sapnavau. :D  Na tom "galiom", dovanom dievo visokiom visgi netikiu, galima išmokti skaityti ką parašo, žiūrint į tušinuko viršų, galima rasti pamokų, ar net tokių žmonių.  Na bet tema buvo apie visatos suvokimą, tai apie tai ir reiktų tęsti. :D Kažkaip irgi čia nesenai susimaščiau, prifantazavau, jog gali būti, kad kiekvienas atomas yra visata tam tikrai gyvybei, tik ji tokia maža, kad net geriausias mikroskopas, lazeris niekaip nepritrauks, mes galime būti irgi vienas atomas. Bet čia tik fantazijos, faktų neieškojau, taip įdomiau. :)

Redaguota , nario Soul Fusion

Jei nebėra priešo viduje- priešai išorėje nepadarys nieko...

giphy.gif

 

Na ačiū už istoriją, šiek tiek supratau daugiau. Gal pasirodysiu šiek tiek skeptiškas tais dalykais, bet gal sapnavai? Esu sapnavęs, jog atsikėliau iš lovos ir tiesiog vonios durys atsidarė pačios ir žingsniai girdėjosi. Nors mama dirbo visą naktį, sakė net iš lovos nebuvau išlipęs, manau sapnavau. :D  Na tom "galiom", dovanom dievo visokiom visgi netikiu, galima išmokti skaityti ką parašo, žiūrint į tušinuko viršų, galima rasti pamokų, ar net tokių žmonių.  Na bet tema buvo apie visatos suvokimą, tai apie tai ir reiktų tęsti. :D Kažkaip irgi čia nesenai susimaščiau, prifantazavau, jog gali būti, kad kiekvienas atomas yra visata tam tikrai gyvybei, tik ji tokia maža, kad net geriausias mikroskopas, lazeris niekaip nepritrauks, mes galime būti irgi vienas atomas. Bet čia tik fantazijos, faktų neieškojau, taip įdomiau. :)

Na tikrai žinau jog nesapnavau :D  Ar kiti sako miego paralyžius, nes jauti kai sapnuoji ir ne.

Matai, aš nelabai tikiu pirmas gyvas organas iš oro neatsirado :) Kažkas gi turėjo kažką padaryti :D

Kario pareiga - ne žūti dėl tėvynės, bet padaryti taip, kad priešas žūtu dėl savo tėvynės.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3693 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...