Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3693 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Sveiki, taigi pastaruoju metu labai susidomėjau kai kuo, kas žmonijai kol kas dar nesuvokiama, tai yra Visata.
Iš to ką mokslas žino (arba tariamai žino) :shifty: tai ką mes matome, ką girdime, užuodžiame, ant ko vaikštome, kitaip sakant visa materija, sudaro tik apie 25%visos visatos, likę procentai spėjama susideda iš Dark energy ir Dark matter (nežinau kaip lietuviškai taisyklingai išversti, bet kas taip pat domisi KOOOOSMOSU šitą greičiausiai jau žinos) Tai va, norėčiau jūsų pasiklausti, kokios teorijos jums priimtiniausios ar įdomiausios, iš interneto platybių, ar iš jūsų fantazijos? Būtų labai įdomu padiskutuoti tokia mįslinga ir tuo pačiu beprotiškai įdomia tema (bent jau man :) )

Aš galiu pradėti, taigi, kosmoso platybės mane užkabino kai vieną ramią naktį, kai nebuvo nė menkiausio debesėlio užsižiopsojau į mėnulį ir žvaigždes, ir pabandžiau suvokti atstumą iki jų, kokie tai masyvūs objektai, kokia didelė mąsė ir mes matome ją taip gerai, iš tokio didelio atstumo.. bet dabar ne apie planetas. Žodžiu, kad ir kaip mokslas stengtųsi paaiškinti visatą jiems tai sunkiai sekasi, yra begalės teorijų apie VISKĄ, pamačiau internetę štai tokį vaizdą CellUniverse.png

Ir pagalvojau, jeigu neįmanoma suprasti ir paaiškinti visos visatos, ir jei šis paveikslėlis yra tiesa, tai gal visata (kiek kol kas mes ją žinome) yra tik dalelės ar dalelė kažkokio daug didesnio organizmo? galbūt dar tik augančio ar besivystančio, kadangi mokslininkai sako, kad visata be pestojo plečiasi ir vis greitėjančiu tempu? Kaip mes atradome mažiausias daleles, kaip sakykim atomus, gal mes patys esame kažkas panašaus ir viskas eina ratu be perstojo? gal nėra ribų kokie dalykai, ar givybė gali būti maža ar didelė? GALBŪT atomuose slypi sava sistema, kaip mūsų galaktika? :)

Prirašiau daug, nepasiruošiau iš anksto tekstui rašiau tai kas ant liežuvio kaip sakant, galbūt atsiras dar tokių žmonių kaip aš kuriems patinka tokie dalykai, pasidalinkit savo mintimis! :)

Redaguota , nario Baldas

Eik Namo

(redaguota)

Tai gal juodoji energija ir juodoji materija? :D Man seniau buvo įdomu, bet aš dabar niekuom netikiu, jei saulės sistemoje atranda naujų planetų, tai kokias jie gali teorijas dar skelbt. Taip pat teorijos ir lieka jomis dažniausiai.

Redaguota , nario AntanasZ.

 

http://prntscr.com/bfrqpl

Aš tik mėsa ir kaulai, siela tarp dviejų pasaulių...

Sveiki, taigi pastaruoju metu labai susidomėjau kai kuo, kas žmonijai kol kas dar nesuvokiama, tai yra Visata.

Iš to ką mokslas žino (arba tariamai žino) :shifty: tai ką mes matome, ką girdime, užuodžiame, ant ko vaikštome, kitaip sakant visa materija, sudaro tik apie 25%visos visatos, likę procentai spėjama susideda iš Dark energy ir Dark matter (nežinau kaip lietuviškai taisyklingai išversti, bet kas taip pat domisi KOOOOSMOSU šitą greičiausiai jau žinos) Tai va, norėčiau jūsų pasiklausti, kokios teorijos jums priimtiniausios ar įdomiausios, iš interneto platybių, ar iš jūsų fantazijos? Būtų labai įdomu padiskutuoti tokia mįslinga ir tuo pačiu beprotiškai įdomia tema (bent jau man :) )

Aš galiu pradėti, taigi, kosmoso platybės mane užkabino kai vieną ramią naktį, kai nebuvo nė menkiausio debesėlio užsižiopsojau į mėnulį ir žvaigždes, ir pabandžiau suvokti atstumą iki jų, kokie tai masyvūs objektai, kokia didelė mąsė ir mes matome ją taip gerai, iš tokio didelio atstumo.. bet dabar ne apie planetas. Žodžiu, kad ir kaip mokslas stengtųsi paaiškinti visatą jiems tai sunkiai sekasi, yra begalės teorijų apie VISKĄ, pamačiau internetę štai tokį vaizdą CellUniverse.png

Ir pagalvojau, jeigu neįmanoma suprasti ir paaiškinti visos visatos, ir jei šis paveikslėlis yra tiesa, tai gal visata (kiek kol kas mes ją žinome) yra tik dalelės ar dalelė kažkokio daug didesnio organizmo? galbūt dar tik augančio ar besivystančio, kadangi mokslininkai sako, kad visata be pestojo plečiasi ir vis greitėjančiu tempu? Kaip mes atradome mažiausias daleles, kaip sakykim atomus, gal mes patys esame kažkas panašaus ir viskas eina ratu be perstojo? gal nėra ribų kokie dalykai, ar givybė gali būti maža ar didelė? GALBŪT atomuose slypi sava sistema, kaip mūsų galaktika? :)

Prirašiau daug, nepasiruošiau iš anksto tekstui rašiau tai kas ant liežuvio kaip sakant, galbūt atsiras dar tokių žmonių kaip aš kuriems patinka tokie dalykai, pasidalinkit savo mintimis! :)

Jei kaip išversti tai: Juodoji materija ir juodoji energija. Taip pat labai domiuosi tokiais dalykais ir žiuriu seriala kol garso plokšte nesukepe: "Didžiosios visatos paslaptys su Morganu Friman" Labai kuom viską paaiškina ir labai įtraukiantis serialas :)

 
(redaguota)

Visata žmonijai nesuprantama, aš manau kad neverta gilintis į šia tema nes atsakymu nerasi

Pats manau kad visata tai kaip ir musu gyvenimas tera fantazija, galbut musu net nera? Galbut kitoje visatoje mus sapnuoja kas nors? Galbut mus sukure ir stebi aukstesnes jegos? Galbut mes esame kazkieno tai zaidimas?

Kas mes esam? Kad yra visata? Kodėl mes nieko nežimome apie visata ir gyvybes atsiradima? Galbut musu kurejai nenori kad mes tai zinotume? Gal mes tam uzprogramuoti?

Zodziu per daug klausimu neverta gilintis, kuo daugiau gilinsies tuo daugiau klausimu iskils

Redaguota , nario Imprint

Niekas dar nežino kas jas pastate ir kaip state. O ką kalbėti apie paskirti jau....

Mąstytum logiškai, suprastum, kad paskirtį mums būtų lengviausiai sužinot, vienas, mažai žinomas mokslininkas pareiškė, žinąs, kam jos skirtos. Bet kai tau terūpi gif, kur muša vaikus, tai tiek ir težinai. Taip pat tas mokslininkas, kai kurių tikrai gerai žinomas, bet apie jį informacijos beveik nėra, kadangi jis buvo žmogus, kuris tikrai galėjo pakeisti pasaulį. 

Visata žmonijai nesuprantama, aš manau kad neverta gilintis į šia tema nes atsakymu nerasi

Pats manau kad visata tai kaip ir musu gyvenimas tera fantazija, galbut musu net nera? Galbut kitoje visatoje mus sapnuoja kas nors? Galbut mus sukure ir stebi aukstesnes jegos? Galbut mes esame kazkieno tai zaidimas?

Kas mes esam? Kad yra visata? Kodėl mes nieko nežimome apie visata ir gyvybes atsiradima? Galbut musu kurejai nenori kad mes tai zinotume? Gal mes tam uzprogramuoti?

Banalu, bet vis tiek patraukia kažkiek dėmesio.

 

http://prntscr.com/bfrqpl

Aš tik mėsa ir kaulai, siela tarp dviejų pasaulių...

Mąstytum logiškai, suprastum, kad paskirtį mums būtų lengviausiai sužinot, vienas, mažai žinomas mokslininkas pareiškė, žinąs, kam jos skirtos. Bet kai tau terūpi gif, kur muša vaikus, tai tiek ir težinai. Taip pat tas mokslininkas, kai kurių tikrai gerai žinomas, bet apie jį informacijos beveik nėra, kadangi jis buvo žmogus, kuris tikrai galėjo pakeisti pasaulį.

 

Tu čia rimtai ar trollini? Paskirti mums būtų lengviausia sužinot? :D

Eik Namo

Jei jūs jau tokie apsišvietę, žinot kam piramidės buvo naudojamos, be laidojimo? Taip pat kosmoso tema.

 

Egipto faraonus laidojo ne tik simboliškai tiesiog kaip mes taip darome laidodami po žeme. Egiptiečiai tikėjo jog palaidojus faraoną jis nukeliaują į žvaigždes - kosmosą. Egiptiečiai piramidėse sukurdavo tokia schemą - ją vadindavo žmonės ventiliacija, apšvietimu ir visokiu kitu velniu, bet tie tulyniai esantys piramidėse yra ne kas kitas, bet kelias, tiltas į žvaigždes tam kad nukeliautu į kosmosą faraonai. Egiptiečiai saulė laikė lyg dievu. Ir kai saulė nusileisdavo - būdavo tuo tarpu naktis jie šventai tikėjo jog saulė mirė (kitaip dievas mirė.) kai ji patekėdavo ji vėl prisikėlė (dievas prisikėlė). Ta pati sistema ir su faraonais. Naktį faraonai nukeliaudavo į kosmosą, dieną sugrįždavo į savo kapą, lyg atgimdavo - šitą dalyką tvirtiną toks faktas jog piramidžių išdėstymas, formą. Kodėl tikriausiai klausimas jums visiems yra - kodėl būtent didėjimo tvarka piramidės pastatytos ? Jos pastatytos didėjimo tvarka (nuo mažiausio iki didžiausio) nes tai yra lygiai tas pats ir su 3 žvaigždėmis - žvaigždės kaip ir piramidės irgi vienodai nutolę vienos nuo kitos ir išdėstytos nuo mažiausio iki didžiausio - šitokia schema yra nelabai taisyklinga nes pasak tokia schema ir žvaigždes sulyginus neatitinka, piramidės yra nuo didžiausio iki mažiausio, o žvaigždės nuo mažiausio iki didžiausio, kaip sakoma atvirkščiai, o gal jie taip specialiai padarė, nes žvaigždės yra aukštyn kojom pagal tokią piramidžių išdėstymą ką norėjo parodyti egiptiečiai tokia schema - lyg faktą jog faraonas naktį iškeliautų į kitas visatas, o dieną grįžtu atgal į savo kapą ? Lyg reload.

 

Kaip įmanoma ? Iš kur egiptiečiai mokėjo taip tiksliai apskaičiuoti viską, ir taip gudriai surišti faktą su piramidėmis ir kitomis visatomis - ir padaryti tikrą tiltą tarp jų. Niekas nežinome kaip jie tai padarė :/

i32_1GgDyjw.png

 

 

 

 

CPU: Intel Core i7-4790 (3,60-4,00Ghz) || GPU: NVIDIA Geforce GTX 980 (4GB) || Mobo: Asus H81M-K || RAM: 10 GB (Crucial) || HHD: 1 TB || PSU: Corsair Builder CX750 ATX2.3 (750W) || Monitor: Asus VG242H || Case: Deepcool Tesseract SW Matx Black || OS: Windows 10 Enterprise

 

Egipto faraonus laidojo ne tik simboliškai tiesiog kaip mes taip darome laidodami po žeme. Egiptiečiai tikėjo jog palaidojus faraoną jis nukeliaują į žvaigždes - kosmosą. Egiptiečiai piramidėse sukurdavo tokia schemą - ją vadindavo žmonės ventiliacija, apšvietimu ir visokiu kitu velniu, bet tie tulyniai esantys piramidėse yra ne kas kitas, bet kelias, tiltas į žvaigždes tam kad nukeliautu į kosmosą faraonai. Egiptiečiai saulė laikė lyg dievu. Ir kai saulė nusileisdavo - būdavo tuo tarpu naktis jie šventai tikėjo jog saulė mirė (kitaip dievas mirė.) kai ji patekėdavo ji vėl prisikėlė (dievas prisikėlė). Ta pati sistema ir su faraonais. Naktį faraonai nukeliaudavo į kosmosą, dieną sugrįždavo į savo kapą, lyg atgimdavo - šitą dalyką tvirtiną toks faktas jog piramidžių išdėstymas, formą. Kodėl tikriausiai klausimas jums visiems yra - kodėl būtent didėjimo tvarka piramidės pastatytos ? Jos pastatytos didėjimo tvarka (nuo mažiausio iki didžiausio) nes tai yra lygiai tas pats ir su 3 žvaigždėmis - žvaigždės kaip ir piramidės irgi vienodai nutolę vienos nuo kitos ir išdėstytos nuo mažiausio iki didžiausio - šitokia schema yra nelabai taisyklinga nes pasak tokia schema ir žvaigždes sulyginus neatitinka, piramidės yra nuo didžiausio iki mažiausio, o žvaigždės nuo mažiausio iki didžiausio, kaip sakoma atvirkščiai, o gal jie taip specialiai padarė, nes žvaigždės yra aukštyn kojom pagal tokią piramidžių išdėstymą ką norėjo parodyti egiptiečiai tokia schema - lyg faktą jog faraonas naktį iškeliautų į kitas visatas, o dieną grįžtu atgal į savo kapą ? Lyg reload.

 

Kaip įmanoma ? Iš kur egiptiečiai mokėjo taip tiksliai apskaičiuoti viską, ir taip gudriai surišti faktą su piramidėmis ir kitomis visatomis - ir padaryti tikrą tiltą tarp jų. Niekas nežinome kaip jie tai padarė :/

Jei pridetum zodi galbut ir sukurtum klausima skambetu fantastiskai bet gerai?

Pabandom:

Galbut kurejai apsviete egiptiecius kad ateities zmones paprotinti bei uzvesti ant kelio?

Galbut musu kurejai mus testuoja ir siuncia uzuomes?

Galbut jie nori kad mes juos rastume?

Klausimas ar mes protingesni uz egiptiecius?

(redaguota)

Gerai, smerkit mane dabar katalikai, krikščionys ir dar visi. Dievo tikrai nėra :D  Visas pasaulis yra (VISAS, Visata irgi.) sudarytas vos iš trijų dalelių. Protonai, neutronai ir elektronai. Daugiau pasaulyje nieko nėra, absoliučiai nieko.  Pagalvokite: jeigu visi atomai sudaryti iš šių trijų, o visos medžiagos iš atomų, o visi daigtai iš medžiagų? Viskas. 3 dalelės.

 

Reiktų priminti, kad standartinis modelis yra teorija, aprašanti stipriąją, silpnąją ir elektromagnetinę sąveikas bei fundamentaliąsias daleles, iš kurių sudaryta materija. Ši teorija remiasi kvantine mechanika ir specialiąja reliatyvumo teorija." - iš delfi straipsnio. Tai ta pati teorija kurią aprašiau viršuj, tik paaiškinta moksliškai. Ta "Juodoji medžiaga" ir tėra keli neutronai, protonai ir elektronai sujungti tarpusavį. Yra teorija, jog  "Higgso Bozonas" yra visatos galas, tai ta pati juodoji materija, tai viena medžiago sudaryta iš elektronų, protonų ir neutronų. Tad taip, mūsų pasaulis primytivus ,kuriame skaičius 3 apibūdina visą visatą. 

" https://lt.wikipedia.org/wiki/Higso_bozonas" - paskaitykit kam įdomu.

 

 

 
 

Redaguota , nario Soul Fusion

Jei nebėra priešo viduje- priešai išorėje nepadarys nieko...

giphy.gif

 

(redaguota)

Iš tiesų mes visatą galime suvokti visi kaip tik norime. Galime ir prifantazuoti jog mūsų visata yra kaip vienas atomas, o tai reiškia jog tų atomų yra daug, o atomai sklando kažkokiame tai kūne, net viršui paminėjo jog visata nestovi vietoje - ji plečiasi/auga. Tai šis faktas iškelia nemenką klausimą apie tai. Mes žinome tik tais mažo reikalo pagrindą apie kosmosą, visą kitą mes visiškai nieko nežinome. Mes suvokiame tik tiek jog yra kosmosas ir joje skraido planetos, o iš tų planetų ir žvaigždžių susideda galaktika, o iš galaktikų visa visata - viskas. Bet kad egzistuoja dar toks dalykas kaip 4 laiko kambariai kosmose, nežinau kaip čia protingiau ir tiksliau pasakyti, bet kažkas tokio "4 kambariai" Filme Interstellar (http://www.obuolys.lt/kinozona/filmas/14905/) Kas nesuvokia apie kokius dar 4 laiko kambarius kalbu, tai būtinai pasižiūrėkite šį filmą. Šiame filme aktorius pateko į štai tokią atmosferą. Tarp šių kambarių tu gali sklandyti tarp sekundžių, minučių. Gali pažiūrėti, pamatyti, pajausti kas buvo prieš sekundę, minutę ar net prieš daugelį metų. Ši teorija rodo taip pat kad mes dar daug nežinome. Beje šis filmas yra nefantastinis koks, jis yra pateiktas realybe, su pagražinimais, bet viskas kas jame pavaizduota - atminkite GRYNA TIESA

Redaguota , nario Reklameris1

i32_1GgDyjw.png

 

 

 

 

CPU: Intel Core i7-4790 (3,60-4,00Ghz) || GPU: NVIDIA Geforce GTX 980 (4GB) || Mobo: Asus H81M-K || RAM: 10 GB (Crucial) || HHD: 1 TB || PSU: Corsair Builder CX750 ATX2.3 (750W) || Monitor: Asus VG242H || Case: Deepcool Tesseract SW Matx Black || OS: Windows 10 Enterprise

 

Apie visatą jei gaučiau temą rašyti vyresnėse klasėse turbūt džiaugčiausi žiauriai, čia galima rašyt ir rašyt, o tiesos niekas nesužinos  :mucha:

Gal ta visata baigiasi už kelių galaktikų, mes toliau nenukeliausime, apskrisime ratą ir grįšime atgal, o gal ji begalinė ir visad plečiasi... Čia tas pats kaip spėlioti ar galiojimo data teisingai maximoj parašyta  :)

 

Turbūt sutikčiau su teorija, jog ji plečiasi, bet nežinau, man net mintis nekyla apie tai galvoti daug, nes pradėjus čia sienų nebebus :D Lengvesnė tema būtų apie vieną teoriją diskutuoti manau. :)

Jei nebėra priešo viduje- priešai išorėje nepadarys nieko...

giphy.gif

 

(redaguota)

Žmogus negali mąstyti visu pajėgumu, todėl ir negali suprasti visatos. 

Aplamai, kiek žinau žmogus mąsto 10% savo smegenų, ir ką jau sukūrė, tegul taip ir lieka. Nes baisu, kai pagalvoji jog mąstytu 80%

 Gerai, kad pridūrei jog "kiek žinau" . Deja... Žmogus vienu metu gali išnaudoti iki 20 %smegenų, nes kitų proc. jam tiesiog nereikia, gerdamas naudoji tik vienas sritis, mąstymo, miegojimo ir pan. palieki išjungtas. Žmogus smegenis išnaudoja 100%, ir tas mitas, jog išnaudojam tik kelis proc. panaikintas prieš kelis dešimtmečius. Nebent vienu atveju klystu - Internet Explorer dar rodo manau, jog tai ne mitas. 

 

Žmogus išnaudoja visus smegenų %, kiekvieną mm. tik tada kai jam to reikia, žmogus viską gali suvokti, tik, kad to nenori. Paklausi apie ekstrasensus? Jie išnaudoja tiek pat kiek tu, kiek aš. Nes tokių nėra  :funny:  tai žmonių darbas, kurie kreipdami dėmesį į smulkmenas gali atspėti beveik visą tavo gyvenimą, bet taip, tai vadinama spėjimu. Turiu pažįstamą tokį, pats sako, jog visi šarlatanai tokie. Nėra ko slėpti, pasipraktikavęs tokį amatą ir aš dar geresnius dalykus išdarinėčiau po 20 metų. :)

Redaguota , nario Soul Fusion

Jei nebėra priešo viduje- priešai išorėje nepadarys nieko...

giphy.gif

 

 Gerai, kad pridūrei jog "kiek žinau" . Deja... Žmogus vienu metu gali išnaudoti iki 20 %smegenų, nes kitų proc. jam tiesiog nereikia, gerdamas naudoji tik vienas sritis, mąstymo, miegojimo ir pan. palieki išjungtas. Žmogus smegenis išnaudoja 100%, ir tas mitas, jog išnaudojam tik kelis proc. panaikintas prieš kelis dešimtmečius. Nebent vienu atveju klystu - Internet Explorer dar rodo manau, jog tai ne mitas. 

 

Žmogus išnaudoja visus smegenų %, kiekvieną mm. tik tada kai jam to reikia, žmogus viską gali suvokti, tik, kad to nenori. Paklausi apie ekstrasensus? Jie išnaudoja tiek pat kiek tu, kiek aš. Nes tokių nėra  :funny:  tai žmonių darbas, kurie kreipdami dėmesį į smulkmenas gali atspėti beveik visą tavo gyvenimą, bet taip, tai vadinama spėjimu. Turiu pažįstamą tokį, pats sako, jog visi šarlatanai tokie. Nėra ko slėpti, pasipraktikavęs tokį amatą ir aš dar geresnius dalykus išdarinėčiau po 20 metų. :)

Mistika netiki, aš tikiu, tuo atvėju nes teko susidurti akis į akį, tik ne su ekstrasensais, su baisesniu dalyku :)

Mistika, dievai ir kt. egzistuoja

Kario pareiga - ne žūti dėl tėvynės, bet padaryti taip, kad priešas žūtu dėl savo tėvynės.

Mistika netiki, aš tikiu, tuo atvėju nes teko susidurti akis į akį, tik ne su ekstrasensais, su baisesniu dalyku :)

Mistika, dievai ir kt. egzistuoja

 

Aprašyk kaip teko susidurti. Įdomu pasidarė, nejaugi aš tik vienas netikiu, visi kas aplinkui eina kalba ir kalba apie tą mistiką, jog egzistuoja, visi sako jog susidūrė, bet nieko neaiškina. Paaiškink jei gali, įdomu jau, dėkui. :) 

Jei nebėra priešo viduje- priešai išorėje nepadarys nieko...

giphy.gif

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3693 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...