Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Angel-Pine.lt - Sugrįžtame su nauja komanda! Vyksta atrankos!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2885 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

man labai įdomu kas verkia dedamas banus,nes tu daugiau nieko nemoki kaiip ir gyvenime,ne veltui kažkoks sedi atlepu*** ir kažka sakai,sėdi su ts priž,nors nieko nemoki su juo elgtis,nei kanalų nieko kurti,kokiam dar pagrindime,tada sumovino i bazarų kovas,ir ten prasileidot kaip šu*** ,ir todėl ir temoki banais,sako verkt,tu čia verki su savo atmazais,daugiau nieko nemoki,tik banais,gerai,gali neberašyt,nes esi šud* vietoj tam projekte,nebet išlaikai projektą arba špj prineręs ,ok peace ,sekmes tau

:DDD išsipasakojai savo gyvenimo įstorija, smagu skaityt. Visi viska matė nebesižemink saves ir atrodyk bent kiek protingesnis, apeik temą jai kas nepatinka :) Ate. :) p.s perdaug , ir ,, verki " žodi naudoji

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:DDD išsipasakojai savo gyvenimo įstorija, smagu skaityt. Visi viska matė nebesižemink saves ir atrodyk bent kiek protingesnis, apeik temą jai kas nepatinka :) Ate. :) p.s perdaug , ir ,, verki " žodi naudoji

tu tai vpš apgailėtinas gali čia net nerašyt,sako nebesižemink,tu čia save žemini,nei karto negirdėjau kad kažka ts sakytum,tik žinutėmis kažkai bandai irodyt,o špj cj toks pats vaikas kaip ir right ar kaip ten jis,tu galvoji su savo tokiu protu kažka pasieksi?Ir kažka bandai irodyt,kai jau planuojamas 10 startas ,nu gerai jasnas ir tu,sekmes

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

tu tai vpš apgailėtinas gali čia net nerašyt,sako nebesižemink,tu čia save žemini,nei karto negirdėjau kad kažka ts sakytum,tik žinutėmis kažkai bandai irodyt,o špj cj toks pats vaikas kaip ir right ar kaip ten jis,tu galvoji su savo tokiu protu kažka pasieksi?Ir kažka bandai irodyt,kai jau planuojamas 10 startas ,nu gerai jasnas ir tu,sekmes

Tu dar čia?

--

Greitu metu planuojamas AngelFM radijas! www.Angel-Pine.lt

Redaguota , nario Eimantas //
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tu tai vpš apgailėtinas gali čia net nerašyt,sako nebesižemink,tu čia save žemini,nei karto negirdėjau kad kažka ts sakytum,tik žinutėmis kažkai bandai irodyt,o špj cj toks pats vaikas kaip ir right ar kaip ten jis,tu galvoji su savo tokiu protu kažka pasieksi?Ir kažka bandai irodyt,kai jau planuojamas 10 startas ,nu gerai jasnas ir tu,sekmes

Visi žaidėjai lygūs esatę. Ir nesvarbu man, ar tu koks įžimus žmogus tarp SA:MP bendruomėnęs, ar kažkoks kaimietis - ir kiti gautų tą baną. 

 

Poto rašai kad n* man tas prižiūrėtojas ts, jai net nemoku kurt kanalų? - O kas sakė nemoku kurti jų, tiesiog tai nėra mano užduotis :D

Bandai prisikabinti prie kekvieno dalyko, kad tik mane nuverst, ar projektui pakenkti. Sėkmės toliau! ;)

man labai įdomu kas verkia dedamas banus,nes tu daugiau nieko nemoki kaiip ir gyvenime,ne veltui kažkoks sedi atlepu*** ir kažka sakai,sėdi su ts priž,nors nieko nemoki su juo elgtis,nei kanalų nieko kurti,kokiam dar pagrindime,tada sumovino i bazarų kovas,ir ten prasileidot kaip šu*** ,ir todėl ir temoki banais,sako verkt,tu čia verki su savo atmazais,daugiau nieko nemoki,tik banais,gerai,gali neberašyt,nes esi šud* vietoj tam projekte,nebet išlaikai projektą arba špj prineręs ,ok peace ,sekmes tau

 
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vyksta vieša apklausa! http://angel-pine.lt/index.php?/topic/426-ar-bandysite-siekti-direktoriaus-posto-jei-taip-tai-kokiai-frakcijai-svajojate-atstovauti/

 

Atrankos į direktorius dar nė neįpusėjo, dar turite laiko! http://angel-pine.lt/index.php?/forum/83-atrankos/

 

Analizės apmąstymams! http://angel-pine.lt/index.php?/forum/34-analiz%C4%97s/

 

Mūsų likimas jūsų rankose!

 

www.angel-pine.lt

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2885 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...