Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Angel-Pine.lt - Sugrįžtame su nauja komanda! Vyksta atrankos!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2884 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Ačiū.

 

Žmogau, neįsižeisk man tavo nuomone visiškai nesvarbi nes pats esi nevykęs, bandei prinert bet nelabai paėjo tai stumi jo? Mantui rašei kad išeitu i kitą projektą, pats bandai jį ,, žlugdyt '' nes pas mus yra Andrius. Visdėlto ačiū, o rankų mes ir nenuleisim, gal atrodo ir banalu, bet stengsimės kad tavo parašyti žodžiai neįsipildytu, o projektas suklestėtų. P.s prieš komentuodamas apie aprašyma, paskaityk visą temos turinį.

 

Greitu metu pasirodys naujas aprašymas.

Pavarai... Nardyt nesiruošiu niekur ... Nes sampą mažai lošiu, o tą projektą kurį siūliau jis žymiai unikalesnis nei jūsų šitas. Andrius pas jus? Koks man tolkas iš jo? :D Senai baigta su juo .. Nenori jis bendraut ne bendrausiu ir aš.. Prinert, nafik man į tokius š nert? :D

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pavarai... Nardyt nesiruošiu niekur ... Nes sampą mažai lošiu, o tą projektą kurį siūliau jis žymiai unikalesnis nei jūsų šitas. Andrius pas jus? Koks man tolkas iš jo? :D Senai baigta su juo .. Nenori jis bendraut ne bendrausiu ir aš.. Prinert, nafik man į tokius š nert? :D

Nesiruošiu su tavim diskutuot, kvailom temom, nepatinka - parašyk į skaipa, galėsim padiskutuot. Neteršk temos, ate. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pavarai... Nardyt nesiruošiu niekur ... Nes sampą mažai lošiu, o tą projektą kurį siūliau jis žymiai unikalesnis nei jūsų šitas. Andrius pas jus? Koks man tolkas iš jo? :D Senai baigta su juo .. Nenori jis bendraut ne bendrausiu ir aš.. Prinert, nafik man į tokius š nert? :D

http://i.imgur.com/WiiADhT.png . Neįsižeisk bet keistas žmogus esi. ;x

 

P.s jai man nieko nerašei ar kas, n* puse čhato trini skypėję?

P.p.s Jai niekur nenersi ar kažkas. Kodėl beatrašai jam?

Redaguota , nario -Right_Side-
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesiruošiu su tavim diskutuot, kvailom temom, nepatinka - parašyk į skaipa, galėsim padiskutuot. Neteršk temos, ate. :)

Laisvas forumas, gali rašyt visi neuždrausi nieko ;)

 

http://i.imgur.com/WiiADhT.png . Neįsižeisk bet keistas žmogus esi. ;x

 

P.s jai man nieko nerašei ar kas, n* puse čhato trini skypėję?

P.p.s Jai niekur nenersi ar kažkas. Kodėl beatrašai jam?

hm... Kai visada sunku tavim pasitikėt :/ O dėl to trynimo nors matei ką trinu ? :)

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Laisvas forumas, gali rašyt visi neuždrausi nieko ;)

 

hm... Kai visada sunku tavim pasitikėt :/ O dėl to trynimo nors matei ką trinu ? :)

Pasitikėti manim galimą. Tiesiog nemėgstu aš kai kalbi nesąmonęs.

 

Trynei kažką svarbaus, kad reikėjo ištrinti reiškiasi. Nęs to čhato nei skaičiau aš , nei ką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pavarai... Nardyt nesiruošiu niekur ... Nes sampą mažai lošiu, o tą projektą kurį siūliau jis žymiai unikalesnis nei jūsų šitas. Andrius pas jus? Koks man tolkas iš jo? :D Senai baigta su juo .. Nenori jis bendraut ne bendrausiu ir aš.. Prinert, nafik man į tokius š nert? :D

PGL:) Ką galiu pasakyt, kam su tavim bendraut, jai visuomet šneki pievas, bandai kažką įrodyt, kiek kūriau su tavim, tiek ir pats nieka neveikiau, nes mane labai nervindavai, čia viskas kitaip..

Redaguota , nario -A*J-
  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2884 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...