Peršokti į turinį

Valdas. ir jo atnaujinta tema.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4079 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Na gerai , būsim vienas prie kito , tu su dujiniu , aš su teleskopu , aš išsitraukiu, ir drasiai tau duodu *Myliu SuperGames.lt* per rankas , tu man net nedrystum šauti , o jeigu drystum tai nuo teisėsaugos , užpasikėsinimą ir bandymą nužudyti gaudum metukų šiek tiek. :) O jeigu turi ginklą ir licenziją , ir šauni man į ~KURTINĘ arba galvą , iškarto esi teisiamas , pirmasis šūvis privalo būti į kojas. O kol tu nuleisi aš su 1metro metaline lazdike ne tik tą teleskopą ištiesiu kol tu užsitaisysi ir dar per nagučius. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Atsakymų 194
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Na gerai , būsim vienas prie kito , tu su dujiniu , aš su teleskopu , aš išsitraukiu, ir drasiai tau duodu *Myliu SuperGames.lt* per rankas , tu man net nedrystum šauti , o jeigu drystum tai nuo teisėsaugos , užpasikėsinimą ir bandymą nužudyti gaudum metukų šiek tiek. :) O jeigu turi ginklą ir licenziją , ir šauni man į ~KURTINĘ arba galvą , iškarto esi teisiamas , pirmasis šūvis privalo būti į kojas. O kol tu nuleisi aš su 1metro metaline lazdike ne tik tą teleskopą ištiesiu kol tu užsitaisysi ir dar per nagučius. :D

:D Koks asilas vaikšto su neužtaisytu dujiniu.. Beje nebutinai kulkom jis šaudo, paralyžuojančiom, ašarinėm ir dar kažkokiom dujom patikėk yra tekę matyt kai panaudojo nespėtum nė iš kišenes ištraukt tu jo

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O tu ta dujini turi? :D O priciom sokiuose? Prisigeres eini koki vakara ir dauzai visus ;DDD (N-18)

Turėjau.. o šokiuose gerai todėl, kad jei eini su merga tamsų vakarą koks rimtai užsikabina ir neatstoja biški nuvanoji ir merga galvoja, kad kietas ir pats jautiesi erelis.. Tik tiek, kad reik žinot kur kirst ir ant kiek jėgos belenkur nepatartina, nes invalida gali žmogų padaryt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu nesu kietas ir nesiruosiu tokio vaidines :) Nes zinau kad turesiu problemu. Dabar supratau kam tas daiktas skirtas. Tai ant "DIXE'S" Nereiks rautis ;D

-- Papildyta --

Hmmm. Prikin i pimpuka kitam trenksi? Ir su viskuom iskabinsi? ;D Ciuju geras turetu buti jausmelis ;D

Nori, paprašyk dixie, parodys, koks jausmas.

Kiausini, neprasu kad man. Jeigu reiktu paprasyciau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu nesu kietas ir nesiruosiu tokio vaidines :) Nes zinau kad turesiu problemu. Dabar supratau kam tas daiktas skirtas. Tai ant "DIXE'S" Nereiks rautis ;D

-- Papildyta --

Hmmm. Prikin i pimpuka kitam trenksi? Ir su viskuom iskabinsi? ;D Ciuju geras turetu buti jausmelis ;D

Nori, paprašyk dixie, parodys, koks jausmas.

Kiausini, neprasu kad man. Jeigu reiktu paprasyciau...

Kriauše, pats sakei kad įdomu koks jausmas, aš taves neverčiu klauptis prieš dixie ir prašyt, aš pasakiau jeigu nori... Akis prasiplauk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4079 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...