Peršokti į turinį

pasiulykit game mano senukui


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2928 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Na nesigailiu savo pirkiniu. Asus Strix GTX960 4GB OC, ant max nustatymu gta5 50-60fps velka :) žaisdamas nepastebėjau mažiau 40fps. Su vsync ir 4xmsaa ijungtais. Zaidziant su max nustatymais, ~3.3GB vRAM ir 4GB RAM naudoja, taigi tas narys kur pasiule pirkt 2gb sakydamas, jog uzteks buvo neteisus :)

Reiks pamėgint OC iki 1500MHz padaryt, dabar yra 1317MHz.

iki 1410 valioti turetu su ne oc motinine nes i5 760 oc'intas @3.8ghz asus strix gtx960 palaiko ant 1430mhz. naudojama GIGABYTE GA-P55-USB3 Rev2 motinine ir 

G.Skill Ripjaws 8GB @ 1450Mhz oc is 1333mhz

mano gtx 960  gigabyte wf2( ne pilna oc modeli).~40-60mhz boosts clockas mano zemesnis nei oc modelio su i5 4590 ir h97m-e pasiekia 1354.2mhz boost clock limita be pridejimo. beto asus ir gigabyte turi wattages uzrakintus tai oc meginti net nevera. sitiems brandams locked wattages minusas. ar msi afterburner ar asus tweak ar evga precisionX naudosi rezultatas taspats.

jei but evga ar msi tai oc gpu labiau apsimoketu meginti. dazniausiai nenaudoju tu 1354.2mhz, palieku ant 1264

Redaguota , nario sk4444sk123
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

paziurejau, kad tam quantum break gtx960 mazai nuo gtx970 atsilieka, kai kur vos ne koja kojon eina, kai kur 10fps skirtumas. Cia ant ultra

 

tu tiki benchmarku nematydamas kokia programa irasineta? panasu kad cia tik medium settings. jis juos parase bet neparode ka is tiesu naudoja todel fake bechmark.

irasyta su mirillis action ir panasu kad low settingai 

nes vien r9 280x neislaiko stabiliu 50fps.

apie ultra ne nesvajok sitam zaidime

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tu tiki benchmarku nematydamas kokia programa irasineta? panasu kad cia tik medium settings. jis juos parase bet neparode ka is tiesu naudoja todel fake bechmark.

irasyta su mirillis action ir panasu kad low settingai 

nes vien r9 280x neislaiko stabiliu 50fps.

apie ultra ne nesvajok sitam zaidime

joo girdejau ziauriai prastai optimizuotas jis,....

 

 

siaip r9 380 neapsimokejo man pirkt, nes 20-30eur brangesne ir 2x daugiau elektros ryja, o fps prieaugis ~6-8fps :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

kazkaip kiek kortu turejas, visos nvidia, is cpu irgi tik intel.

q6600, i7 2720qm, i3 4170, i7 920, i5 4570

 

gt520m, gt610, gtx560ti, gtx 750ti, gtx960

 

amd sudas mano nuomone :) ryja daug elektros, o isbezda mazai

Redaguota , nario PHP MySQL CSS HTML
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2928 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...