pukysxxx

Kaspersky v.8.0.22 S60 v3 (Beta)

Recommended Posts

2009011070d42bcb5537fdfnw3.jpg

Atsinaujinusi naujos mobiliosios apsaugos programos versija. Kolkas tik beta stadidoje, bet joje gausu funkcijų, kaip telefono skenavimas nuo virusų, nepageidaujamų SMS ir skambučių blokavimas, pametus telefoną jo užblokaviams arba duomenų ištrinymas, telefono buvimo vietos rodymas nuotoliniu būdu (jei yra GPS). Programą reikia pasirašyti arba rašyti į nulaužtą telefoną.

Užima: 824 KB

http://www.4shared.com/file/83256254/6a ... 2Beta.html

http://rapidshare.com/files/191600723/K ... 22Beta.zip

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Mhm geras net nezinojau gerai kad as ne prie neto labiau o prie muzono tad nereik man jos bet vistiek aciu kad imetei. Gal ateiti pravers ;)

Nuo symbian pirmuju modeliu buvo mastoma kaip juos apsaugot, ir buvo kuriami anti virusai... :P

Dalintis šį pranešimą

Tai ir didžiausi anti virusinių programų kūrėjai sukūrė ant tel , pasikeldami savo reputacija :]

Pagrinde visi kure ir jokia cia reputacija, tik reikalinga apsauga, nes po 30 parsiustu zaidu tavo visi ikonai pavirs kaukuolem ir po keliu sav tavo tel uzges...

Dalintis šį pranešimą

Nesvaik mano senas 6100 su symbian 40 nešė ~3 ar 4 metus ir buvau išbandęs tikrai daugiau nei 30 žaidimų (batareika pasibaigė ir gavau naują tlf tai šitas jau stalčiuj). :lol:

Nera tokio dalyko Symbian S40, yra s40 (paprasta os) ir s60 (symbian) tu cia sumalai tikrai nesamone. :D

Dalintis šį pranešimą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele