Peršokti į turinį

Prisidėk prie BLAZE.LT minecraft projekto :)


Mantas.T

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2951 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveikas mielas temos skaitytojau, kiekvienas žaidėjas gali prisijungti prie mūsų serverio komandos, ieškomi bandomieji prižiūrėtojai, o 30 arba 45 dienų bėgyje bus nuspręsta ar Jus gausite prižiūrėtojo pareigas serveryje. Daugiau informacijos, anketas ir taisykles rasite mūsų svetainėje adresu: www.blaze.lt

Linkiu Jums labai gražios dienos ar vakaro :)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na Mantas šiaip rimtas... Tačiau silpnų nervų kiek teko bendrauti :D Pats ateičiau ,bet prižiūrėtojas ne mano lygis :D

Netiesa nesu silpnų nervų, abejoju ar esu bendravęs su tavimi, nes jeigu būtum normalus tai taip greitai tavęs nepamirščiau, bet aš čia ne santykių atėjau spręsti, tad tuo ir noriu baigti. O jeigu prižiūrėtojas nėra tavo lygis tai lygi pasikelta visados yra galima, o jeigu turi man gera pasiūlymą tai prašom išklausysiu, tik ne čia. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Netiesa nesu silpnų nervų, abejoju ar esu bendravęs su tavimi, nes jeigu būtum normalus tai taip greitai tavęs nepamirščiau, bet aš čia ne santykių atėjau spręsti, tad tuo ir noriu baigti. O jeigu prižiūrėtojas nėra tavo lygis tai lygi pasikelta visados yra galima, o jeigu turi man gera pasiūlymą tai prašom išklausysiu, tik ne čia. :)

Na su manimi tikrai esi bendravęs ;D Patikėk :) Su Vytune atsimeni kai šnekėjom tryse grupėje? Weberis timenet.lt buvau :) Domis ;) + dar atsimenu kažkada vakarais per ts blaze'o pakalbėdavom dviese :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kad ir taip yra 3 prižiūrėtojai kam daugiau ... visvien ten žaidėjų mažai retai kada matau kad daug būtų ... ir vėl patrolinsi krc su savo VIP pradžiai o vėliau visos anketos netiko ....

Sustiprinau ekonomika, žaidėjai yra nusiminę iš daugelių pusių, jų nesakysiu, bet visados galima juos susigrąžinti ir dar daugiau surinkti, tik matai noriu kažką naujo ir geresnio padaryti tai ko nėra, o iš kitos pusės ir pačiam daug laiko nėra, reikia dirbti ir dar kažką į ateiti pagalvoti, o tu kaip rašai rašyk truputi su galvą žmogau, jeigu dar tu tokią turi, nes rašai išviso kažkokia nesąmone kuria mažai kas supranta..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Barbadosa, on 10 Apr 2016 - 23:15, said:

 

Netiesa nesu silpnų nervų, abejoju ar esu bendravęs su tavimi, nes jeigu būtum normalus tai taip greitai tavęs nepamirščiau, bet aš čia ne santykių atėjau spręsti, tad tuo ir noriu baigti. O jeigu prižiūrėtojas nėra tavo lygis tai lygi pasikelta visados yra galima, o jeigu turi man gera pasiūlymą tai prašom išklausysiu, tik ne čia. :)

Realiai niekada nenusileidi , kiek esu bendravęs esi savanaudis kuris nori tik sau gero ,o ir serverio nieko gero ,megini kažką tipo achujineo ,bet kaip šūdas taip šūdas , realiai mažvaikis kuris primetą pasaulio valdovą o realiai esi tiesiog minecraft mini projekto savininkas , tai manau ieškok 13-mečių vaiku kuriuos galėsi apipisinėt. Sekmės ieškant ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Realiai niekada nenusileidi , kiek esu bendravęs esi savanaudis kuris nori tik sau gero ,o ir serverio nieko gero ,megini kažką tipo achujineo ,bet kaip šūdas taip šūdas , realiai mažvaikis kuris primetą pasaulio valdovą o realiai esi tiesiog minecraft mini projekto savininkas , tai manau ieškok 13-mečių vaiku kuriuos galėsi apipisinėt. Sekmės ieškant ;)

 

Manau pats nesuvoki ką čia parašei. Jei tai rašai tai nesi su juo bendravęs 100 proc. ;) Jis sau naudos ?? Tu turbūt juokauji. Jis apipisinėja? Vpš prajuokinai. Kitą kartą kai ką nors rašysi pagalvok ką rašai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau pats nesuvoki ką čia parašei. Jei tai rašai tai nesi su juo bendravęs 100 proc. ;) Jis sau naudos ?? Tu turbūt juokauji. Jis apipisinėja? Vpš prajuokinai. Kitą kartą kai ką nors rašysi pagalvok ką rašai.

Žodžių paaiškinčiau net tas gif'as mano kurtas už kuri nesumokėjo :D...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sustiprinau ekonomika, žaidėjai yra nusiminę iš daugelių pusių, jų nesakysiu, bet visados galima juos susigrąžinti ir dar daugiau surinkti, tik matai noriu kažką naujo ir geresnio padaryti tai ko nėra, o iš kitos pusės ir pačiam daug laiko nėra, reikia dirbti ir dar kažką į ateiti pagalvoti, o tu kaip rašai rašyk truputi su galvą žmogau, jeigu dar tu tokią turi, nes rašai išviso kažkokia nesąmone kuria mažai kas supranta..

Aš tai viską suprantu ką jis rašo, tarp kitko manau būtų gėda prisipažint, kad mc loši, na bent tūrėtų. Arba nesubrendęs esi ir tiek. O apie tą tavo projektą mačiau nemažai nusiskundimų, tik nesigilinau, kadangi tema aktuali nebent būtų prieš kokius 6 metus. Tarp kitko pats nededi bent būtiniausių kablelių, tad net neeina suprast tavo pagrindinės minties, kažkokie išmėtyti sakiniai ir tiek.

Manau pats nesuvoki ką čia parašei. Jei tai rašai tai nesi su juo bendravęs 100 proc. ;) Jis sau naudos ?? Tu turbūt juokauji. Jis apipisinėja? Vpš prajuokinai. Kitą kartą kai ką nors rašysi pagalvok ką rašai.

 

Manau pats nesuvoki ką čia parašei. Jei tai rašai tai nesi su juo bendravęs 100 proc. ;) Jis sau naudos ?? Tu turbūt juokauji. Jis apipisinėja? Vpš prajuokinai. Kitą kartą kai ką nors rašysi pagalvok ką rašai.

Tai jeigu tu to nepamatei, tai nereiškia, kad kiti nemato. Nuo pradžių kaip ir prieš jį buvai, kaip ir ne. O dabar palaikai 100%, juokingas kažkoks esi ;DDD. Manau visi supranta ką parašo, logiškai pagalvok, jei dar turi tokios, na aš nieko nesakau, jei nenori negalvok, bet tada neberašyk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš tai viską suprantu ką jis rašo, tarp kitko manau būtų gėda prisipažint, kad mc loši, na bent tūrėtų. Arba nesubrendęs esi ir tiek. O apie tą tavo projektą mačiau nemažai nusiskundimų, tik nesigilinau, kadangi tema aktuali nebent būtų prieš kokius 6 metus. Tarp kitko pats nededi bent būtiniausių kablelių, tad net neeina suprast tavo pagrindinės minties, kažkokie išmėtyti sakiniai ir tiek.

 

Tai jeigu tu to nepamatei, tai nereiškia, kad kiti nemato. Nuo pradžių kaip ir prieš jį buvai, kaip ir ne. O dabar palaikai 100%, juokingas kažkoks esi ;DDD. Manau visi supranta ką parašo, logiškai pagalvok, jei dar turi tokios, na aš nieko nesakau, jei nenori negalvok, bet tada neberašyk.

Aš buvau prieš jį? Perskaityk mintį ir apgalvok dar kartelį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš mokėčiau ,taigi nesvarbu koks darbas už jį reikia sumokėt nors kokių f eurų , nors jie beverčiai.

Jeigu už kiekvieną darbą man mokėtų kiek esu padaręs kitiems free, kad ir po 1 eurą tai jau tikrai zjbs būtų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pranešimas ištrintas.

Redaguota , nario Galardas
1.12. Draudžiama naikinti savo temas: temų pavadinimus, jų turinį arba komentarus redaguoti į tokius žodelius, kaip "trinti, delete, rakinti" ir panašius. Norint pašalinti savo pranešimą, apie tai reikia pranešti forumo moderatoriams
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš mokėčiau ,taigi nesvarbu koks darbas už jį reikia sumokėt nors kokių f eurų , nors jie beverčiai.

Kazkaip nesutinku, privalai daryti nemokamai kartais, naujokas ant photoshop ar kas, jeigu sudinas darbas nemokes/nepirks niekas kol nemokesi gero darbo sukurti. Su brushu ant photoshop pateplosiu ir paprasysiu kad sumoketum. Ar mokesi? Aisku kad ne, nes tai butu sudas paprastas.

Redaguota , nario Xofter
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Žodžių paaiškinčiau net tas gif'as mano kurtas už kuri nesumokėjo :D...

 

Daugeliui žmonių sumoku, nesumokėto buvo už tai kad pats darbas nebuvo iki gali atliktas, o su tuo žmogumi buvo atliktas susitarimas kuri pats sulaužė, todėl ir nebuvo sumokėta, o tie kurie nelaužo susitarimu ir būna sutarta sumoku pinigus, taipogi ir mckingdom savininkui xofteriui ar kitiems tie kurie man atlieka kažkokį darbą :)

 

 

Realiai niekada nenusileidi , kiek esu bendravęs esi savanaudis kuris nori tik sau gero ,o ir serverio nieko gero ,megini kažką tipo achujineo ,bet kaip šūdas taip šūdas , realiai mažvaikis kuris primetą pasaulio valdovą o realiai esi tiesiog minecraft mini projekto savininkas , tai manau ieškok 13-mečių vaiku kuriuos galėsi apipisinėt. Sekmės ieškant ;)

 

Nelysiu į tavo kalbas, nesiruošiu čia kariauti su kažkuo, ir galiu pasakyti nesi mano lygio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kazkaip nesutinku, privalai daryti nemokamai kartais, naujokas ant photoshop ar kas, jeigu sudinas darbas nemokes/nepirks niekas kol nemokesi gero darbo sukurti. Su brushu ant photoshop pateplosiu ir paprasysiu kad sumoketum. Ar mokesi? Aisku kad ne, nes tai butu sudas paprastas.

Koks skirtumas , kad ir kokį šudą , tu tam žmogui gali irgi šudą duot, bet tai bus bent šiokia tokio motyvacija eiti toliau

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2951 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...