Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[RAKINTI] nebeReikia PC Build


ViNAS

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2813 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

https://www.1a.lt/order/shopping_cart?content=HcnBEQAgCAPBliBIJNp%2FX4Kv25mjlDx%2BBSK7brULg5b5AED8lb1qwKVQ4wE%3D

http://www.1a.lt/kompiuteriu_komponentai_tinklo_produktai/komponentai/vaizdo_plokstes/gigabyte_radeon_r9_380_4gb_gddr5_pcie_gvr938g1gaming4gdasmeniskai man amd gpu nelabai patinka ypac gigabyte bet nerandu kito uz ~215euru siulau amd gpu tik todel kad NVidia issipisines tuoj su savo driveriu releases

NVidia gtx 900 gpu driver supportas legacy(obsolete) netrukus bus, ar verta jam pirkti NVidia gpu uz tokia kaina? Redaguota , nario sk4444sk123
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Abejoju. 4GB vis vien nelabai pravers, tik čia aukštesnis dažnis. Bet toje, kur siūliau aš irgi gali pats dažnį pakelti, ten dar ir aušinimas galbūt geresnis. Tad nematau prasmės mokėti daugiau už tavo siūlomą.

 

https://www.1a.lt/order/shopping_cart?content=HcnBEQAgCAPBliBIJNp%2FX4Kv25mjlDx%2BBSK7brULg5b5AED8lb1qwKVQ4wE%3D

http://www.1a.lt/kompiuteriu_komponentai_tinklo_produktai/komponentai/vaizdo_plokstes/gigabyte_radeon_r9_380_4gb_gddr5_pcie_gvr938g1gaming4gdasmeniskai man amd gpu nelabai patinka ypac gigabyte bet nerandu kito uz ~215euru siulau amd gpu tik todel kad NVidia issipisines tuoj su savo driveriu releases

NVidia gtx 900 gpu driver supportas legacy(obsolete) netrukus bus, ar verta jam pirkti NVidia gpu uz tokia kaina?

Nemanau, kad bus nutrauktas pagr. palaikymas. Be to, oficialios informacijos apie tai nėra tik gandai.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

twinfrozr geriau, 3ar4heatpipes vietoj 2. tad nebus tikrai geriau pirkti armor 2x.

beto armor turi tik viena 6pin connectoriu o twinfrozr 1a 8 ir 6 pin. tad twin frozr labiau apsimoka pirkti. sakyciau armor 2x maitinimo puseje toks pats slamsto gabalas kaip strix

Redaguota , nario sk4444sk123
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Na aišku, atrodo gerai. O bus galima biški paspausti daugiau, kalbu apie oc. Tautedorus, rašai galima pakelti dažni vaizdo plokštei, kaip su CPU? Kiek žinau, tai galima padaryti tik jei yra k raidė pavadinime ar kaip? Be raidės niekaip?

Redaguota , nario ViNAS
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na aišku, atrodo gerai. O bus galima biški paspausti daugiau, kalbu apie oc. Tautedorus, rašai galima pakelti dažni vaizdo plokštei, kaip su CPU? Kiek žinau, tai galima padaryti tik jei yra k raidė pavadinime ar kaip? Be raidės niekaip?

Na, CPU nelabai išeis OC'inti dėl motininės. Su Z170 motinine būtų galima daryti OC, net ir su užrakintu CPU.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

 

jei pats nieko neismanai, tai ir nesakyk. Man tiesiog sunku tau paaiskint. Tu greiciausiai esi vienas is tu, kuris kiekviena diena ziuri jo stream'a ir tiki viskuom ka jis sako. Zmogus nieko nenusimanantis, patikes betkuom. O tas justsphex dabar yra kaip zvaigzde, turi savo community (gerbejus). Jis bando irodyt, kad ismano viska apie pc buildinima, bet realiai yra tik naujokas ir prisneka daug nesamoniu. Bet atsiranda tokiu zmoniu, kurie tiki kiekvienu jo zodziu, ji palaiko ir uzstoja. Cia man jau primena Siaures Korejos valdova, tu net nejauti, kaip jis tau praplauna smegenis. Tas pats yra ir su zaidimu balsu, jis tik bando isreklamuot savo kompus, nes uz tai gauna pinigus. Justsphex irgi tai daro del pinigu. 

 

As sutinku, kad jis ismano nemazai, bet tikrai ne tiek, kad galetu skelbtis profesionalu. As ir pats neesu profesionalas, tik noriu pasakyt, kad tiek tas justsphex, tiek zaidimu balsas yra per daug isaukstinti. Nera jie jau tokie geri, kaip daugelis, kad isivaizduoja. Tik tiek, kad jie turi talenta kalbet graziai ir itikint.

 

Pries koki menesi, gal du, tikrinau jo zinias. Numeciau ivertint savo buildus. Ir atsakymas buvo mazdaug toks: Kazka tu cia padarei blogai, neimanoma idet tokios vaizdo plokstes uz tokia kaina, turbut, kazkur klaida busi padares. Po 30s. zmogau ar tu supranti, kad tu  dedi serverini procesoriu i stacionara. Xeon veikia tik ant serveriu. Ir koki cia case idejai? Deepcool, kazkokia firma visai negirdeta. (idomus faktas, po menesio jis pradejo naudot deepcool korpusus praktiskai kiekvienam savo builde). Dar prisikabimo prie mano ramu, cruical firmos irgi nebuvo girdejes. Reik imt kingston ramus, jie patys geriausi. Po to buvo prastas maitinimo blokas (aisku, jo vel nezinojo). Tada pradejo ieskot informacijos googlej ir pamate, kad jis turi 80 plus bronze sertifikata, tai tada sake, kad geras tas psu. ir uzkliuvo mano pigi motinine, sake prarandu labai daug funkciju, negalesiu antros vaizdo plokstes idet, tik keturi sata portai ir pns.

 

Dabar dar reiktu paaiskint, ka jis cia nusisnekejo, bet jau atsibodo rasyt, jeigu kazkam idomu bus, parasykit ir galesiu pabaigt. (Nes manatrodo daugelis, net neperskaitys iki galo)

 

del tu ram'u tai galetum net ir avexir core series ar panasius idet, jie net uz corsair vengeance brangesni net vienas stickas lietuvoj kainuoja 44eurai uz corsair tai tie bus bene dukart brangesni  brangesni. butu lyginai taspats kas ir su crucial.

Redaguota , nario sk4444sk123
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O monitoriaus neturi jokio? Galetum dabar laikinai su senu pabut. Kadangi gtx 960 jau pakankamai sena ir jos nelabai apsimoka pirkt, nes gtx 1060 dvigubai galingesne, o kainuoja tik 100 eur brangiau. Ziurint i ateiti pirkdamas toki pc sutaupytum, nes jis tau panes naujausius zaidimus zymiai ilgiau.

 

cea5ef5b3c64c89b43db6ad94dd44918770.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O monitoriaus neturi jokio? Galetum dabar laikinai su senu pabut. Kadangi gtx 960 jau pakankamai sena ir jos nelabai apsimoka pirkt, nes gtx 1060 dvigubai galingesne, o kainuoja tik 100 eur brangiau. Ziurint i ateiti pirkdamas toki pc sutaupytum, nes jis tau panes naujausius zaidimus zymiai ilgiau.

 

cea5ef5b3c64c89b43db6ad94dd44918770.png

Gaila, bet persikelsiu nuo laptopo, tai visiškai nieko neturiu. Man svarbiausia, kad visi žaidimai iki šių metų būtų pažaidžiamai velkami, o žiūrint į ateitį, aišku, būtų gerai, kad ir išeinančius vilktu, bet pinigų turiu ne per daugiausiai, tad kai tikrai reiks, tada tik atsinaujinsiu. Iš tiesų dabar, kai dar daugiau vaizdo plokščių išeina tos senosios baigia dingti jų šėšėlyje, na bet šiuo atvėjų, žiūrint į mano biudžeta, nekaip kitaip neišsiversiu, tad jei tai yra geriausias variantas kokį galiu pagriebti, tai ir darysiu.

Na, CPU nelabai išeis OC'inti dėl motininės. Su Z170 motinine būtų galima daryti OC, net ir su užrakintu CPU.

Na deja reikės susilaikyti, nes tos motininės kainą didelė, o dabartinė kaina taip jau yra virš 600€.  :|

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ačiū. Radai šiek tiek pigesnių dalių, bet tai yra būtent, ko man reikia. Pakoregavau šiek tiek varianta. Kyla klausimas, ar PSU galios užteks viskam apmaitinti? https://www.1a.lt/order/shopping_cart?content=JclBEgAQDAPALzUSJfz%2FX6jbzmyDrYUNxAw8SH36Ix0Fy%2BOhy6xKklnQEC8O

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ačiū. Radai šiek tiek pigesnių dalių, bet tai yra būtent, ko man reikia. Pakoregavau šiek tiek varianta. Kyla klausimas, ar PSU galios užteks viskam apmaitinti? https://www.1a.lt/order/shopping_cart?content=JclBEgAQDAPALzUSJfz%2FX6jbzmyDrYUNxAw8SH36Ix0Fy%2BOhy6xKklnQEC8O

aš asmeniškai to psu neimčiau nes jis yra šudas

 

"The LEPA MX F1 600W is the WORST power supply we have ever seen.."

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1a uz dyka prekiu tikrai neprides. Intel prideda ausintuvus prie procesoriu, kurie supakuoti dezutese. (skylike procesoriai su k raide neturi ausintuvo) Jeigu procesorius supakuotas tray ipakavime, jame nebus prideta stockinio coolerio, bet 1a.lt berods tokiu net neparduoda.


aš asmeniškai to psu neimčiau nes jis yra šudas

 

"The LEPA MX F1 600W is the WORST power supply we have ever seen.."

tas review yra apie amerikietiska sito psu versija, kuri tikrai yra sudas. Su europine versija viskas yra gerai. Pats naudoju sita psu ir nesiskundziu. 


Jeigu nori gali paskaityt europines versijos review (issiversk su google verteju) https://www.computerbase.de/2015-02/lepa-gibt-nach-us-test-entwarnung-fuer-die-eu/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Termopasta būna užtepta ant aušintuvo gamykliškai. Dėl to rūpintis nereikia.

Tada ir tai tvarkoi. O jei vis dėl to imčiau su GTX 960, bet nedėčiau geresnio PSU ar gali man jo galios trūkti? Nes turiu 500w, Vaizdo plokštėi reikia 400w, procesoriui 51w, na monitorius dar 26w, nežinau ar motininei reikia, gal dar ram'am kažkiek, hdd, spėju nedaug, na bet žodžiu jau ~480w yra. Gal čia ne taip žiūriu, bet kuriu įvairius variantus. Tad jei dar pajungčiau vaizdo plokštei gaming mode kokį, tai ar neužges kompiuteris man? :D

Redaguota , nario ViNAS
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2813 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...