Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Paypal pinigai telefonu


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2922 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, gan seniai radau App'są google play per kuria eina užsidirbti paypal pinigų bei amazon t.t gift'ų pats galvojau kad tai bus eilinė programa kur nebus ką siūstis kaip Lietuviui bet panaudojęs porą savaičių jau gavau Primą Amazon Gift Card aišku aš parsisiųsdavau tuos app'sus kai turėjau laisvo laiko. Iš viso gavau 3e į amazon per 2sav na ir dabar tik atsiminiau apie šitą app'są prisijungiau ir buvo kaip tik ant 2.5e paypal taigi norėčiau jums pasiūlyti šitą app

 

App pavadinimas: CashPirate

 

Kodas: UXMBVQ

Įvedę kodą gausite bonus'ą tarkim rodo kad už parsiųstą app gausite 60taškų su kodu gausite iki 150tašų.

 

Taip pat norėčiau pasakyti kad tai vienintelis app su kuriuo eina uždirbti greičiausiai kiek man yra tekę susidurti (o aš jų labai daug bandžiau). Geriau nei Whaff, AppBounty.

 

Gal netolimoje ateityje padarysiu sąrašą programėlių kurios geriausiai moką ir kurias verta parsisiųsti.

 

Čia mano gauta paypal išmoka (Nerandu email'ų su amazon gift card'ais nes aš juos gavau seniai ir trubūt tų email nebėra)

 

Jeigu reikia daugiau info rašykite čia stengsiuosi atrašyti kuo greičiau :)

post-45599-0-35187700-1459701567_thumb.png

Redaguota , nario GrampaHerbert
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Padaryk naują nuotrauką, kadangi nerodo tos tavo įkeltos.

Atsiprašau mano klaida, įdėta foto

papis* protą ir tiek per dvi savaites nemanau, kad tiek užsidirbtum max per 3men :D

Na ne "papis*'u" proto, pats pabandyk jei netiki. O jei nenori tiesiog praleisk :) . Na ir be to ne vienas naudojau ja ir draugas naudojo tai jis per savaite į paypal persivedė 2.5e jis daugiau laiko skyrė. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežinau pirma karta girdžiu toki apps'a, nežinau gal reikėtu pamėginti.Šeip aš dirbu su vienu patikimu apps'u tikrai patikimas yra nes daug reklamuojasi ir t.t o čia nežinau.

Šitas app'sas gan senas jau mažiausiai 3metai kaip jis yra. O kitų tokių neradau kurie būtų palankūs lietuviams. Pats išbandęs populiariuosius Whaff, AppNana, AppBounty etc ir su jais nieko neina uždirbti arba turi praleisti neįtikėtinai ilgą laiką kas yra tiesiog absurdas (na nebent turi daug referral'ų).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šitas app'sas gan senas jau mažiausiai 3metai kaip jis yra. O kitų tokių neradau kurie būtų palankūs lietuviams. Pats išbandęs populiariuosius Whaff, AppNana, AppBounty etc ir su jais nieko neina uždirbti arba turi praleisti neįtikėtinai ilgą laiką kas yra tiesiog absurdas (na nebent turi daug referral'ų).

Viršuje tema pakelta atnaujinau įkėliau išmokos pažiūrėk yra kitų apps'u.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pykit, nepykit , bet ištikruju tai yra vaiku žaidimai.. :)

 

Tiek,kas ieško, tiek ,kas registruojasi.. rašykit man i skype, sugalvosiu , kaip jums pora kapeiku už naudinga veikla ,kad ir kas diena sumokėti :))

 

( nebent jus gyvenate užsieni , united kingdom, ar united states, tada , iš bėdos neturint ka veikti galima pažaisti )

 

Lietuviams, nepatariu užsiimti, nebent ref pagalba rinksit tuos išmokėjimus.. :)

 

 


2177
Redaguota , nario RomasTR
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pykit, nepykit , bet ištikruju tai yra vaiku žaidimai.. :)

 

Tiek,kas ieško, tiek ,kas registruojasi.. rašykit man i skype, sugalvosiu , kaip jums pora kapeiku už naudinga veikla ,kad ir kas diena sumokėti :))

 

( nebent jus gyvenate užsieni , united kingdom, ar united states, tada , iš bėdos neturint ka veikti galima pažaisti )

 

Lietuviams, nepatariu užsiimti, nebent ref pagalba rinksit tuos išmokėjimus.. :)

 

 

2177

Man į skype parašyk kokia ta veikla, aišku nevien aš taip žaidžių + investuoji pinigus į patikimas kompanijas kad būtu daugiau pelno.O be investicijų ka čia 5$ ar daugiau gauni mažai.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2922 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...