Peršokti į turinį

Pad─Śkite su steam // Trade will be held for: 15 days

euLukas

Recommended Posts

Trade will be held for: 15 days

- .Sch¤ëartzas` has not been using the Mobile Authenticator for 7 days

Learn more about how to remove the need for a trade hold need for a trade hold

Dabar kai tradeinu visada ┼íita meta, a┼í aktivavau per t─ů telefon─ů, galvojau nereik─Śs ten naudotis juo, pas mane per tel internetas neveikia, nu tai ┼żod┼żiu k─ů man ─Źia daryti?

Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

(redaguota)

Steam parsisi┼źst ─» tlf, padaryt sauguma ant tlf ir bent 15d ir td eis tradint.

O jei mano telefonas yra ne androidas, o windowsphone? Kaip panaikinti... Ar belieka išeitis tik parduoti steam?

Redaguota , nario .Sch¤ëartzas`
Nuoroda ─» komentar─ů

O jei mano telefonas yra ne androidas, o windowsphone? Kaip panaikinti... Ar belieka išeitis tik parduoti steam?

Kaip ir min─Śjo, i┼íeitis yra naudoti bluestack, arba nenaudoti trade

Nuoroda ─» komentar─ů

D─Śkui, o tada 15 d. laukti ir kas 7 d. tipo reik─Śs prisijungin─Śti?

Reikia 7 dienas b┼źt┼│ pativrtinus Mobile, tada nebus 15 dien┼│ Trade Hold, bet kiekvien─ů Trade tur─Śsi patvirtinti per Steam App. :)┬á

Nuoroda ─» komentar─ů

Reikia 7 dienas b┼źt┼│ pativrtinus Mobile, tada nebus 15 dien┼│ Trade Hold, bet kiekvien─ů Trade tur─Śsi patvirtinti per Steam App. :)

O negalima atsikeisti v─Śl, kad reik─Śtu patvirtinti per gmail?

Nuoroda ─» komentar─ů

Windows Phone su Win 10 prev. Turi galimyb─Ö instaliuoti bet koki─ů Android .apk Naudoju apie menesi Steam 2.1.4 .apk instaliav─Ös su Windows Phone Lumia 640 ir nematau joki┼│ problem┼│. Reddit.com 100-tai tem┼│ ir youtube.com 100-tai pamok┼│

Redaguota , nario Sve─Źias
Nuoroda ─» komentar─ů

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

• N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...