Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

San-Andreas.lt | samp.san-andreas.lt | ts.san-andreas.lt


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2817 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

VAKARAS SU SAN-ANDREAS.lt ! 

 

Šiandien (sekmadienį 04.03) renkami žaidėjai linksmai pasibūti mūsų serveryje, šis renginys vyks iki 21 valandos, tačiau ir žaidėjai laukiami jau 7 valandą ! Nuorodą į renginį: http://san-andreas.lt/index.php?/topic/937-vakaras-su-san-andreaslt/

 

Taip pat vyksta UNBAN akcija, jei čytinote ar kažką darėte blogo, suteikiamas antras šansas ! Tiesiog reikia užpildyti anketą čia: http://san-andreas.lt/index.php?/topic/938-atsiblokavimo-akcija/#entry6002

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kad nera cia ka daryti savg ar koks ten gm editintas kur net darbo normalei neideta nez ka jus ten tiek laiko dejot ...Ir dar patys tiek save kelet ,kad cia bus puikiausias serveris ... Zlugimas garantuotas

Pažiūrėsime, pas mus skripteris šūdo nemala kaip kiti. Tai kqad puūsnk *Myliu SuperGames.lt* gaidy :)

n x  sarg.lt + gm lol

Taip, juškė atidavė visus mapp sargo mapo, bet stengaimės keisti. Bet kame esmė, keičiame mapus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pažiūrėsime, pas mus skripteris šūdo nemala kaip kiti. Tai kqad puūsnk *Myliu SuperGames.lt* gaidy :)

Taip, juškė atidavė visus mapp sargo mapo, bet stengaimės keisti. Bet kame esmė, keičiame mapus.

toks jausmas, kad čia antras sabalys ar renas auga, kuris moka tik įžeidinėti ir viskas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man atrodo as jum tuoj dienas suskaiciuosiu :D

Be to atsinaujinkit taisykles nesenai biski atnaujines buvau :Dhttp://san-andreas.lt/index.php?/topic/15-serverio-taisyklės/

Turbut butu linksma pazaist zaidima "surask identiskus dalykus su kitais projektais"? :) ka manot?

Pasikeičiau :)

toks jausmas, kad čia antras sabalys ar renas auga, kuris moka tik įžeidinėti ir viskas

Ne taip kaip tavo mama:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

toks jausmas, kad čia antras sabalys ar renas auga, kuris moka tik įžeidinėti ir viskas

 

Prigėrė ir daro nesamonęs, nekreipk dėmėsio, o dėl reno ir sabalio, galit net neabėjot tikrai nėra toks kaip tu įsivaizduoji, o aš su renu gal 6 metus pažystami t.y jau 4 metus nebendravom po RNG.lt žlugimo. Ir tikrai netikiu jog įžeidinėt gali, o dėl sabalio, tai jau žinom kas per fruktas yra, bet auris ir renas yra tikrai geri žmonės, tik su jais normaliai bendrauk nebent jie jau pagarbos jausmo kitiems neturi, bet ... viskas normaliai ;)

 

 

Nelabai užkabliavo, bet sekmės su projektu. PEACE

 
PEACE brother ;) Ačiū sėkmės
Redaguota , nario pashkaTV
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Juokas ima iš tokiu projektu, eina per kitus forumus, ir reklamuoj projektą daunai b*t

 

Numesk ipus, patikrinsim ar tai serverio prižiūrėtojai ar patys žaidėjai? Kaip mes juos suvaldysim? Protauk. Ir bėje žodžių nebeturi po CoDemo parašymo? ;)

 

 

Cituoju jį:

 

Klausyk, jie iš manęs pirko šitą spidometrą ir tu sakai, kad jis platintas? NEI VIENO savo spidometro, ar sistemos neesu platinęs, dar sugebi stumti ant žmonių, kurie kažką kuria, leidžia pinigus, bando bent kažką sukurti, o tu iškarto sakai, jog šūdservio atnaujinimai.. Taip ir įgyjima patirtis kuriant, darant, bandant, perkant ir pnš, jis jau daugiau už tave pasiekęs, nes turi noro dirbti  ;)

 

 

Tavo broadway.lt yra pats šūdservis, bando kopijuoti mano idėjas, tačiau nesėkmingai ^^

 

Mano darbas (blogos kokybės, nes nuotrauka iš vaizdo įrašo):

Y9UQLBI.png

 

Tavo Darbas:

7rSTvtj.png

 

 

Ir galų galę pasakai kad čia darė jau kitas? :D Smagu įžeidinėti? Nes man tai būtų irgi per laidą įžeidinėti o į akis nieko nepasakyti, ta patį galiu pasakyti ir apie jus, bet tik vienas reklamavo pas mumis tai sabalys, būtų labai gerai jog surašytum IP kas reklamavo, susidorosim ;)

 

Bet tau geriau vėjus sakyti, nei parašyti mums ir bėda būtų išspręsta, ir niekuo nesiimti, tai čia jau kaip ir pasidavimas ir poto šmeižimas ;)

 

 

SUSISIEK skype: paskatir paderinsim dėl šito kelio užkirtimo

Redaguota , nario pashkaTV
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip sakiau, dabar darome unikaliau, kad mappai yra tai yra. Kad benži, paška nenardo, jam pasiūlėme nes prisidėjo žiauriai prie projekto, beja tu p[ats nardydavai į postus:) Mes padarysime savo , pamatysi:) O LV sedėk, nes jau ten dienos skaičiuojasi:)

Darome unikaliau ? Pats savo žodžius neigi. Jei dar prisimeni, iš paskutinio mūsų čhato kuris vyko prieš pusmetį, o gal metus kai prašei, jog nukopijuočiau gs rangus ir padaryčiau identiškus tavo projektui. Jei tu apie Micro, tai gal ir pasiūlei, bet jo pagalba tau bus tik tokia, kol jis pats susivoks, kad į nieką viltis deda. Jei kažkas ir ištrauks Jūsų projektą, tai tik Robio žinios pawne, Micro pagalba Robiui ir žaidėjai, o dėja tu su savo intelekto lygiu, gražiais žodžiais bei darbais ties projektu ( kopijuojant beveik viską ) žemini projektą. Sori, LV sedėsiu ir skaičiuosiu dienas, tik ne LV o - San-Andreas iki tol, kol tu būsi jame.  :song: 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Numesk ipus, patikrinsim ar tai serverio prižiūrėtojai ar patys žaidėjai? Kaip mes juos suvaldysim? Protauk. Ir bėje žodžių nebeturi po CoDemo parašymo? ;)

 

 

Cituoju jį:

 

Klausyk, jie iš manęs pirko šitą spidometrą ir tu sakai, kad jis platintas? NEI VIENO savo spidometro, ar sistemos neesu platinęs, dar sugebi stumti ant žmonių, kurie kažką kuria, leidžia pinigus, bando bent kažką sukurti, o tu iškarto sakai, jog šūdservio atnaujinimai.. Taip ir įgyjima patirtis kuriant, darant, bandant, perkant ir pnš, jis jau daugiau už tave pasiekęs, nes turi noro dirbti  ;)

 

 

Tavo broadway.lt yra pats šūdservis, bando kopijuoti mano idėjas, tačiau nesėkmingai ^^

 

Mano darbas (blogos kokybės, nes nuotrauka iš vaizdo įrašo):

Y9UQLBI.png

 

Tavo Darbas:

7rSTvtj.png

 

 

Ir galų galę pasakai kad čia darė jau kitas? :D Smagu įžeidinėti? Nes man tai būtų irgi per laidą įžeidinėti o į akis nieko nepasakyti, ta patį galiu pasakyti ir apie jus, bet tik vienas reklamavo pas mumis tai sabalys, būtų labai gerai jog surašytum IP kas reklamavo, susidorosim ;)

 

Bet tau geriau vėjus sakyti, nei parašyti mums ir bėda būtų išspręsta, ir niekuo nesiimti, tai čia jau kaip ir pasidavimas ir poto šmeižimas ;)

 

 

SUSISIEK skype: paskatir paderinsim dėl šito kelio užkirtimo

 

Pažiūrėsim kuris pirmas žlugs :D , nei aš vogiau nei ką, jai taip galvoji taip galvok toliau kappa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Pažiūrėsim kuris pirmas žlugs :D , nei aš vogiau nei ką, jai taip galvoji taip galvok toliau kappa.

 

Galim nueiti ir sporinti iš 100 eurų ;)

 

Kad antrą kartą žlugs tavo projektas, nes pirmą kartą nepaejo su platintu GM :D

Redaguota , nario pashkaTV
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Bet dabar ne platinas, nu pas tave sarg sistemos Jau geras servas ane tavo? :D

 

Nu bet ne fucking platintas GM ir ne editintas, o kurtas nuo 0 bet viskas identiška, įdomu kokia sistema yra sargo? Nes aš tik mačiau tekstus identiškus(kurie dabar jau nėra), ir pora darbų ir dar... map darbai kuriuos pardavinėjau! Nu žodžiu tik tekstai ;)

 

Nesakau kad geras, bet už jūsų geresnis ;)

Redaguota , nario pashkaTV
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu bet ne fucking platintas GM ir ne editintas, o kurtas nuo 0 bet viskas identiška, įdomu kokia sistema yra sargo? Nes aš tik mačiau tekstus identiškus(kurie dabar jau nėra), ir pora darbų ir dar... map darbai kuriuos pardavinėjau! Nu žodžiu tik tekstai ;)

 

Nesakau kad geras, bet už jūsų geresnis ;)

Pas mus tik 14 eilučių, tai nemanau kad daug įdomaus, bet judam į prieki, galvojam ką unikalaus padaryti, gerai nėra ko čia raganėti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Numesk ipus, patikrinsim ar tai serverio prižiūrėtojai ar patys žaidėjai? Kaip mes juos suvaldysim? Protauk. Ir bėje žodžių nebeturi po CoDemo parašymo? ;)

 

 

Cituoju jį:

 

Klausyk, jie iš manęs pirko šitą spidometrą ir tu sakai, kad jis platintas? NEI VIENO savo spidometro, ar sistemos neesu platinęs, dar sugebi stumti ant žmonių, kurie kažką kuria, leidžia pinigus, bando bent kažką sukurti, o tu iškarto sakai, jog šūdservio atnaujinimai.. Taip ir įgyjima patirtis kuriant, darant, bandant, perkant ir pnš, jis jau daugiau už tave pasiekęs, nes turi noro dirbti  ;)

 

 

Tavo broadway.lt yra pats šūdservis, bando kopijuoti mano idėjas, tačiau nesėkmingai ^^

 

Mano darbas (blogos kokybės, nes nuotrauka iš vaizdo įrašo):

Y9UQLBI.png

 

Tavo Darbas:

7rSTvtj.png

 

 

Ir galų galę pasakai kad čia darė jau kitas? :D Smagu įžeidinėti? Nes man tai būtų irgi per laidą įžeidinėti o į akis nieko nepasakyti, ta patį galiu pasakyti ir apie jus, bet tik vienas reklamavo pas mumis tai sabalys, būtų labai gerai jog surašytum IP kas reklamavo, susidorosim ;)

 

Bet tau geriau vėjus sakyti, nei parašyti mums ir bėda būtų išspręsta, ir niekuo nesiimti, tai čia jau kaip ir pasidavimas ir poto šmeižimas ;)

 

 

SUSISIEK skype: paskatir paderinsim dėl šito kelio užkirtimo

 

Taigi jmj čia net ne tavo darbas o Matas.F arba nukopijavai o taip greičiausiai ir yra arba pirkai taip kad gali čia nesakyti jog tai yra tavo darbas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2817 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...