Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

San-Andreas.lt | samp.san-andreas.lt | ts.san-andreas.lt


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2808 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nežaidžiau sarg tai nežinau jeigu gm panašus tai nebūtinai turi būti orginalas. Savininkai dirba tobulina tai + ,vadinasi atsižvelgia į žaidėjus. O kritikams jei kopija lenkia orginalą ,tai jau ne kopija.Jei tas pats Renatas_Corrado su kurio teko truputi bendrauti ,tai linkėjimai jam išties jis nuostabi asmenybe .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:DDDDDDDD

Parodyk savo platintam sarge gm, tai ką įkėliau atnaujinime, proto bokšte, rangų sistema, fūristų sistema, tokia pačia mašinų sistema?registracija(el.pašto patvirtinimas)? Ta pačia kopija padarė ir savgas, viską galima pdaryti tai tu jiem pasakyk kad čia sargo kopija :D Nurautas totalus esi :D Visa procesa mačiau kaip dirbą, ir tikrai pasakyt galiu jog čia ne SARGO kopija, narkotikų sistema(naikinimas ir emimas), banko grobimas, ginklų emimai mafijai ir naikinimai teisėsaugai tai kur jau čia sargo kopija? nebent pačio invio serverio, nors kardinaliai pakeistas. Ne totali kopija. Tai kam po starto dar daryti sargo kopija? kad vėl sakytumėt o vėl editinat kopiją? :D Tavo mąstymas - 100procentinis...

Nelošk, ateis nauji, ir labiau patyrę žaidėjai nei tu (duokit vipą/adminą) :DD Eik ir lošk tam GS, tarsi tavęs čia laukia daug kas, dabar gandus kelsi jog sargo kopija :D verslų / mašinų sistema? auto eventai? jei čia būtų sargo kopija pilna būtų visokių šūdų padaryta, o čia dabar su saiku daryta, ir buvo kažkoks tai tolkas daryti ta sarg kopija kad ateitu is kopijos savg i sita, ir perdarytumę savaip nes kitiem patinka sarg kopija, dabar jau to nedarom ir keičiam viską nes atėjo daug žmonių ir nebereikia daugiau laikyt tos sargo kopijos, skripteris yra geras ir jau nebekopina nuo starto dienos. Taip kad... gali eit vėl kitur reiškt kopija jog editintas gm kuris nėra ir nesamonęs šneki kur tikrai 100% duodu jog ateisi čia lošt bet mes nežinosim ;)

Bet žinai tas sekimas spalvos primena man sarg jei tuos būtum pakeites gal kažkaip kitaip galvočiau.Na ir las-venturas nereklama spalvos irgi kaip sarge aš ir nesakau kad ten sargo gm bet nors kažko naujo padarykite nu kad nebūtu vienodos spalvos nes jei pamatai tai ir galvoji ar čia tas gm ar ne.Nu bet sekmės su projektu nesvarbu kokios ten spalvos gal pakeis nu kad dirbate prie gm išties puiku dar kai playing.lt buvau mačiau šaunuolei. Redaguota , nario @Tautvis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Bet žinai tas sekimas spalvos primena man sarg jei tuos būtum pakeites gal kažkaip kitaip galvočiau.Na ir las-venturas nereklama spalvos irgi kaip sarge aš ir nesakau kad ten sargo gm bet nors kažko naujo padarykite nu kad nebūtu vienodos spalvos nes jei pamatai tai ir galvoji ar čia tas gm ar ne.Nu bet sekmės su projektu nesvarbu kokios ten spalvos gal pakeis nu kad dirbate prie gm išties puiku dar kai playing.lt buvau mačiau šaunuolei.

 

Sekimo sistemą piešiau pats(nes prašė kaip sargo :D), spalvos čia jau irgi nuo savg nukopinta :D Sakei jog editintą gm emėm... dabar spalvas pakeitėm, vos ne visas, o kitam atnaujinime, po 3 atnaujinimų maždaug užsuk į serverį, kardinaliai pakeisim serverį kad nebeatpažinsi ir sakysi kas čia per naujas gm :D Ačiū už tavo nuomonę :D

Redaguota , nario pashkaTV
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sekimo sistemą piešiau pats(nes prašė kaip sargo :D), spalvos čia jau irgi nuo savg nukopinta :D Sakei jog editintą gm emėm... dabar spalvas pakeitėm, vos ne visas, o kitam atnaujinime, po 3 atnaujinimų maždaug užsuk į serverį, kardinaliai pakeisim serverį kad nebeatpažinsi ir sakysi kas čia per naujas gm :D Ačiū už tavo nuomonę :D

Taigi per starta kai buvau daugelis šnekėjo kad sarg gm naudoja, nors aš ten nesiginlysiu koks ten gm.Taigi aš ir galiu sukurti gm ir spalvas uždėti kaip sarg irgi sakys platintas, argumentu daug bet nesužinosi koks tai gm.Dar kartas palinkėsiu kad viskas gerai būtu nes žaidėjų šiandien mažai žaidžia gal dėl to kad vasara nesinori sėdėti ir smirdėti prie pc.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taigi per starta kai buvau daugelis šnekėjo kad sarg gm naudoja, nors aš ten nesiginlysiu koks ten gm.Taigi aš ir galiu sukurti gm ir spalvas uždėti kaip sarg irgi sakys platintas, argumentu daug bet nesužinosi koks tai gm.Dar kartas palinkėsiu kad viskas gerai būtu nes žaidėjų šiandien mažai žaidžia gal dėl to kad vasara nesinori sėdėti ir smirdėti prie pc.

 

Ačiū už nuomonę

 

RENKAMAS UNBAN PRIŽIŪRĖTOJAS (GALI PILDYTI VISI): http://san-andreas.lt/index.php?/topic/907-renkamas-unban-pri%C5%BEi%C5%ABr%C4%97tojas/#entry5834

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Šūdserveris ir vaiku serveris reklaminantis per kitus forumus: 63ca54bc3627de70d2dea0bbe3a148d9969.png

 

Vaikų serveris :D Patiem pagr.adminams šito servo po 14 metų ir bando kažką įrodyti jog ne vaikai :D O pats šito pranešimo autorius turi max 15 metų :D Pirmą kart girdžiu jog tokiam reklamuoja, pareklamavo vienas gezas žaidėjas tai čia jau savininkai kalti. Bukas ir bukesnis :D

 

O čia šitas projektas ne šudservis? :D Garantuoju starto nesulauksit ^^ :D

Redaguota , nario pashkaTV
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vaikų serveris :D Patiem pagr.adminams šito servo po 14 metų ir bando kažką įrodyti jog ne vaikai :D O pats šito pranešimo autorius turi max 15 metų :D Pirmą kart girdžiu jog tokiam reklamuoja, pareklamavo vienas gezas žaidėjas tai čia jau savininkai kalti. Bukas ir bukesnis :D

 

O čia šitas projektas ne šudservis? :D Garantuoju starto nesulauksit ^^ :D

Tik pasakiau kaip yra. Prakaituoji kaip kažna kas. Startuosim nesijaudink. O dėl metu geriau nekalbėk nežinodamas keturiolikini su clownfishu :)

 

 

P.S Ne vien šitame ir LV jau reklamavo. Tikrai apie toki girdėjas. Jeigu toks durnas esi ir apsimeti šlangą,kad nieko nežinai,tai laikas jau tikrintis galva.

Redaguota , nario Vatnik
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vaikų serveris :D Patiem pagr.adminams šito servo po 14 metų ir bando kažką įrodyti jog ne vaikai :D O pats šito pranešimo autorius turi max 15 metų :D Pirmą kart girdžiu jog tokiam reklamuoja, pareklamavo vienas gezas žaidėjas tai čia jau savininkai kalti. Bukas ir bukesnis :D

 

O čia šitas projektas ne šudservis? :D Garantuoju starto nesulauksit ^^ :D

 Žmogau tu net nežinai nieko čia savininkai pilnamečiai yra... O jus tai keisti esat nuėjot į kito projekto temą ir pasakėt ,kad kopijuotą registraciją nors ten gm editintas ,o tas gm prieš 2 metus sukurtas buvo...

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

 Žmogau tu net nežinai nieko čia savininkai pilnamečiai yra... O jus tai keisti esat nuėjot į kito projekto temą ir pasakėt ,kad kopijuotą registraciją nors ten gm editintas ,o tas gm prieš 2 metus sukurtas buvo...

 

Tai kad ten vlkg modas, tai bent pakeistų kažką nes pats tik nesenai sužinojau, tai ką jie čia vėjus rašo, vaikai savininkai, patys nieko nežino ir kažką šneka :D

 

 

Kas tiesa tas tiesa. Svarbu paloti nežinant.

 
Pats sau dabar prieštarauji :DDDD
 
 
 

Šūdserveris ir vaiku serveris reklaminantis per kitus forumus

 
 
Sklerozę ;)
 
Lauksiu starto, užsuksiu, mes gavom savgo, lv reklamų, revenge, ir nerašėm oj durnių projektas reklamina, sėdim savo vietose ir viskas :D Tiesiog žemas lygis poto verkti jog kažkoks žaidėjas kur nežinom apie jį reklaminą, čia jau ne mūsų prioritetas - mes to nedarėm ir viskas ;)
 
Again šaudo kad keturiolikmetis, ir vėl sau prieštarauji ^^ Užsuk į ts.san-andreas.lt galėsim pakalbėt draugiškai, bet ne, tu Lietuvis ir prakaituot pradėsi, o ne draugiškai išaiškinant ;) Nes toks tavo būdas, o šakojies ir per laidą kietą primeti, žemas lygis, nes aš irgi per laidą viercha primetu bet poto savimi pasitelkiu ir elgiuos ne kaip Lietuvis, kaip tu ;)
 
Redaguota , nario pashkaTV
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Pričiom prieštarauju? Tu bent normaliai isiskaitai kas yra parašyta?  Kalbi nežinodamas nei kiek savininkams metu,nei dar ką nors Lauži iš piršto ir bandai atsimazinti. Ech gaila man tokiu kaip tu.

 

 

 

. O dėl metu geriau nekalbėk nežinodamas keturiolikini su clownfishu  :)

 

Again, ir vėl rašai ir poto parašai kad "va geriau paloti nieko nezinant" o pas ką žinai? :D

 

Nežadu aš tavęs įžeidinėt, nesmurgsiu ten kur tu ;),

 

Sėkmės žlungant. Pažiūrėsim kiek jus laikysitės.

ir vėl tipinis lietuvis, žiūrėkit išsilaikykit su 20 žaidėjų starte, ir geras apsaugas pirkit ;D

 

P.S laukiu ts, pašnekėsim, ką čia per klaviatūra daužyt :D

Redaguota , nario pashkaTV
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Again, ir vėl rašai ir poto parašai kad "va geriau paloti nieko nezinant" o pas ką žinai? :D

 

Nežadu aš tavęs įžeidinėt, nesmurgsiu ten kur tu ;),

 

ir vėl tipinis lietuvis, žiūrėkit išsilaikykit su 20 žaidėjų starte, ir geras apsaugas pirkit ;D

 

P.S laukiu ts, pašnekėsim, ką čia per klaviatūra daužyt :D

Žinau ta,kad tu bukaprotis esi. :) Neižeisi nes nera kaip. Čia tipo grasini dosais ir kitais šūdais? :)  P.S tai ir sedėk savo tame TeamSpeak'e. Pamoina man su nevispročiais kalbėti. Sėkmės. Nebeprakaituok ir neberašinėk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pričiom prieštarauju? Tu bent normaliai isiskaitai kas yra parašyta?  Kalbi nežinodamas nei kiek savininkams metu,nei dar ką nors Lauži iš piršto ir bandai atsimazinti. Ech gaila man tokiu kaip tu.Sėkmės žlungant. Pažiūrėsim kiek jus laikysitės.

Tu gal mažiau nerašyk nesamoniu, atėjes čia bandai aiškinti kad visi į ta projekta eitu, kad san-andreas temoje pareklaminai gėdos žmogau turėtum.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Tu gal mažiau nerašyk nesamoniu, atėjes čia bandai aiškinti kad visi į ta projekta eitu, kad san-andreas temoje pareklaminai gėdos žmogau turėtum.

 

Koks skirtumas :D Toks jau lietuvių būdas čia taip daryti ;)

 

SVARBIAUSIA tautiečiams pakenkti, čia visi savanaudžiai nei palinkėti sėkmės, o rašo sėkmės žlungant, ir t.t čia jau toki dalykai, o poto patys verkia kad taip jiem sako ;)

Redaguota , nario pashkaTV
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Again, ir vėl rašai ir poto parašai kad "va geriau paloti nieko nezinant" o pas ką žinai? :D

 

Nežadu aš tavęs įžeidinėt, nesmurgsiu ten kur tu ;),

 

ir vėl tipinis lietuvis, žiūrėkit išsilaikykit su 20 žaidėjų starte, ir geras apsaugas pirkit ;D[/size]

 

P.S laukiu ts, pašnekėsim, ką čia per klaviatūra daužyt :D[/size]

Kita karta kai užmatys ar žaidėjai kad toks reklamina ar su tokiu pačiu nick taikyte bausmes savo projektams.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2808 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...