Peršokti į turinį

Kokius dizainus verta piešti ?


Gv1dukas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2978 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, jau apie 3 metus dirbu su photoshop, bet niekur nesireiškiu, nedalyvauju, nesiskelbiu,


nepardavinėju ir viso kito nedarau.


Tad kažkaip norėčiau pradėt normaliai piešti dizainus, tik nežinau kokios tematikos ?


Tad norėčiau, kad pasiūlytumėte tematiką. Piešiu daugiausia Flat stiliaus įterpdamas kelis wallpaperius.


IŠKART PASAKAU NESIŪLYKITE GAMING( ŽAIDIMŲ ) TEMATIKOS


 


Bei pasakykite iškur semtis įdėjų, plėsti photoshop ir kitų programų žinias ?


Gal žinote kokius forumus, puslapius, youtube kur susirinka panašūs bendraminčiai ? 


Ačiū, nelaukiu kažkokių pykčių ar t.t.


Redaguota , nario Gv1dukas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš labiau taikausi prei HTML galbūt man jie truputi paprastesi. Kažkas sakė, kad nori pavyzdžių, tai nepabaigiu aš dauguma padarau ten barus susiformuoju, bet paskui trūksta laiko ir t.t. taip ir nedabaigiu, vieną turiu nedadirbtą daug ko trūkstanti gaming tematikos... 3BJu0ud.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nieko gero tu iš IPB neišmoksi ten tas pats per tą patį.

 

Kaip ir minėjo ši persona. Jei pradėsi nuo IPB užsikabliuosi ir vėliau mokytis kitų stilių bus labai sunku kitaip sakant nepradėk nuo IPB, jei reikės kada galėsi pasimokyti, bet pradėti nuo jų yra tiesiog savižudybė šioje srityje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prašau eik iš eilės ir kopijuok, kuriuos nori.

http://www.vandelaydesign.com/website-layout-photoshop-tutorials/

Na jau ne Kopijuot.. Kopijuodamas taip tu gali kažką išmokt kaip lygiavimas ir t.t. Bet Daug smagiau ir sunkiau kai pats susigalvoji, bet ačiū gal atrasiu patinkančia, bent tematiką ir įsivaizduot kaip tai piešt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na jau ne Kopijuot.. Kopijuodamas taip tu gali kažką išmokt kaip lygiavimas ir t.t. Bet Daug smagiau ir sunkiau kai pats susigalvoji, bet ačiū gal atrasiu patinkančia, bent tematiką ir įsivaizduot kaip tai piešt.

 

Kopijuodamas tu gali išmokti visus pradmenis, jei bandysi nieko nemokėdamas piešti nuo nulio tiesiog gaiši laiką iš patirties sakau. Kaip manai kodėl visi "rimtesni" grafikos dizaineriai patys sako eik "ripinti" ar kopijuoti kitų dizainų? O gi todėl, kad tai išmokų pradmenų bei išlavina mąstyseną kaip dizainas turi atrodyti ir kaip jaustis. Todėl teigti, kad kopijuodamas išmoksi tik lygiavimo ar menkniekių yra labai klaidingas požiūris. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kopijuodamas tu gali išmokti visus pradmenis, jei bandysi nieko nemokėdamas piešti nuo nulio tiesiog gaiši laiką iš patirties sakau. Kaip manai kodėl visi "rimtesni" grafikos dizaineriai patys sako eik "ripinti" ar kopijuoti kitų dizainų? O gi todėl, kad tai išmokų pradmenų bei išlavina mąstyseną kaip dizainas turi atrodyti ir kaip jaustis. Todėl teigti, kad kopijuodamas išmoksi tik lygiavimo ar menkniekių yra labai klaidingas požiūris. ;)

Nereikia jų ripinti ar kopijuoti užtenka tik pažiūrėti ir jau turėsi šiokia tokia idėja kaip dizainas turėtu atrodyti. Kaip pradinukas besimokantys piešti dizainus tai aš taip ir darau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei galit pasiūlykit ne HTML/IPB aš jau žinau, kad man HTML Labiau patinka ir moku galbūt. Tai numeskit kokius HTML Tematikos tiktų, taprasme Portfolio ar kokie ten būna :\

kas tas html tematikos dizainas ?

 

 

Na jau ne Kopijuot.. Kopijuodamas taip tu gali kažką išmokt kaip lygiavimas ir t.t. Bet Daug smagiau ir sunkiau kai pats susigalvoji, bet ačiū gal atrasiu patinkančia, bent tematiką ir įsivaizduot kaip tai piešt.

o tu manai nereikia mokytis to lygiavimo , bei išmokti naudotis kitais toolais ?

 

Pieši tai kas šauna tau į galvą ir tiek tik ne žaidimų , forumo

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kas tas html tematikos dizainas ?

 

 

o tu manai nereikia mokytis to lygiavimo , bei išmokti naudotis kitais toolais ?

 

Pieši tai kas šauna tau į galvą ir tiek tik ne žaidimų , forumo

Nu jo pats nesąmonė parašiau... Aš kaip suprantu yra dizainų tipai HTML, IPB Ir t.t. Ir yra tematika Portfolio, parduotuvės, gaming ir t.t. , jei blogai kažką rašau pataisyk. Taip reikia, bet aš bandau pats tą daryti, nes nesu jau toks pradinukas, kuris liniuotės nemokėtų įsijungt. Forumo IPB tikrai nepiešiu, nes tai būna forumai samp'o dažniausia ir kažkaip net nesinori piešti. Jau sugalvojau ką noriu daryti, gal tai bus net mano projektas, nes kilo neblogas idėja sujungianti Sportą bei telefonus, internetą ir žemėlapius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2978 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...