Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Padėk man ir gauk 5e (Galaxy S6)


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2944 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Iš pradžių noriu pasakyti, kad čia ne scam, jei man pavyks sutaisyti telefoną su jūsų metodu aš jums duosiu 5eurus (paypal arba banku)

 

Taigi čia viskas apie android'ą (Samsung Galaxy S6 SM-G920F)

Mano brolis bandė nurootinti šį telefoną ir jam nepavyko kažkodėl

Tada tą telefoną atidavė man, nes jam metė klaida ( recovery is not seandroid enforcing)

Ir telefonas tik įsijungdavo ir parodydavo error'ą kai būdavo pajungtas į pakrovėja arba usb kabelį, jei atjungi telefonas iškarto išsijungia (gal baterijos problema?)


 

 

 

Bandžiau naudoti mygtukų kombinacijas kaip volume up+power+home = nieko nebuvo, tada pabandžiau volume down+home+power = patekau į download mode (DL mode)


 

Po šito parsisiunčiau kies 3 (Originali samsung androidu programa) prijungiau telefoną (DL MODE) prie kompiuterio ir bandžiau instaliuoti&perinstaliuoti programine įranga, pirmiausiai viskas buvo gerai, parsiuntė programinė įranga tada pradėjo instaliuoti, bet netyčia pajudinau USB kabelį ir telefonas atsijungė ir kaip sakiau išsijungė, kies 3 parodė klaida tipo "PROGRAMINĖS ĮRANGOS INSTALIUOTI NEPAVYKO, NAUDOKITE AVARINĮ ATKŪRIMĄ!) Bet dabar aš negaliu įjungti telefono išviso, pajungiu telefona per usb į pc - nieko, tas pats ir su pakrovėju, bandžiau visas mygtukų kombinacijas irgi nieko... Kompiuteris neranda mano telefono prijungto, galaxy s6 kaip miręs!!

 

Bandžiau kitus kabelius USB, pakrovėja kitą, net į kita kompiuterį bandžiau įkišti, bet jis kaip miręs.

 

 

Čia mano telefonas



 

Kai įkišu pakrovėja nieko nenutinka


 

Kai įkišu USB kabelį nieko nenutinka



 

Prašau padėkite.

 

Įrenginių tvarkytuve nieko nerodo, smartswitch irgi nieko nereguoja... :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pabandyk Laikyti Home ir užrakinimo mygtukus kokias 30sec. arba Home ir volume down, o tada prijunkt.

arba ijungimo + volume down, neprisimenu.

taigi zmogus aiskiai rase, kad nereaguoja. Jeigu per device manager irgi nerodo, tai cia bus hard brick. Gal dar ir pataisomas tas telefonas, bet taisymas kainuos tikrai ne 5 ir ne 10 eur.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pabandyk Laikyti Home ir užrakinimo mygtukus kokias 30sec. arba Home ir volume down, o tada prijunkt.

arba ijungimo + volume down, neprisimenu.

Dieve, padėk.  :blink:

 

 

taigi zmogus aiskiai rase, kad nereaguoja. Jeigu per device manager irgi nerodo, tai cia bus hard brick. Gal dar ir pataisomas tas telefonas, bet taisymas kainuos tikrai ne 5 ir ne 10 eur.

O kaip su JTAG metodu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nafik ta s6 megino rootint tigi ten ir taip naujausios versijos yra as nesuprantu kam  kyšt pirštus ten kur nemoki dabar nei garantijos neturės neij nieko :D o šeip čia jau matosi normaliai kazkas pažeista manau pats kažka nepateisysi nebent nusimano če kažkas geriau 

Rootinimas versijos neatnaujina.. Duoda tik pilna prieiga prie įrenginio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Siaip cia problema aiski. Telefonas nebegyvas. Jei i download mode nebegali patekt manau gg. Siaip problema tai kabelio atjungimas update metu. Jei root nepavyko ir recoveri metu buvo istrintas neorginalus recovery, gali draudimas ar garantinis ir nesuprast kas atsitiko. Tiesiog nesk i garantini ir sakyk kas neisijungia. Sakyk update atejo ir po update nebeisijunge. Jei nerase neorginalaus romo ir nepazeide knox counter gali dar viskas gerai baigtis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2944 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...