Peršokti į turinį

Kompiuteris cypia

GrandaLT

Recommended Posts

Sveika liaudis, atėjau su tokiu klausimu - kas gali būti, jeigu žaidžiant belekokį žaidimą kompiuteris pradeda cypti? Pirma pradeda ūžti ventiliatoriai stipriai, o po kiek laiko pradeda cypti. Kompas naujas, prieš savaitę pirktas, todėl nemanau, kad galėtų būti ten dulkių susikaupę. Sakė vienas žmogelis, kad taip turi būti, kol naujas. Todėl atėjau pasitikslinti.

Specs:

74eff11ebfcc93fb59e4d539d52883a7499.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pasižiūrėk dėl visa ko temperatūras, o manau dar jai ką gali pradėt cypt dėl to kad prasideda stiprus aušinimas, jai stipriai prasideda aušintis.

Labai stipriai pradeda aušintis, man tą patį ir tas žmogus sakė. O čia to aušinimo niekaip negalima pritildyt biškį?:D

Nuoroda į komentarą

Na man ant loptopo cypdavau kai palendavau ekraną ir padarydavau pilną garsą cypdavo mikrafonas, galbūt gali būt kaškas ten.

Nee, pas mane eina iš dėžės cypimas.. ;]

Nuoroda į komentarą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   JÅ«s negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Ä®kelkite arba įdėkite nuotraukas iÅ¡ URL.

• Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

• Nėra registruotų narių peržiÅ«rinčių šį forumą.

• Sukurti naują...