Peršokti į turinį

Apie mokslus,ir kur studijuosite.

Santiago

Recommended Posts

Sveiki visi internautau ar forumo lanktytojai,senai jau ka┼żka be ra┼íiau,tad reikia v─Śl kokia diskusija pravesti,nes tikrai mane domina.Kaip mat─Śte i┼í temos pavadinimo,kalb─Śsiu apie moklus,nes tikrai,┼íio forumo lankytoj┼│ met┼│ vidurkis yra apie 16-18met┼│,tad nieko nelaukias prad─Śsiu.

Atrodo,kas ─Źia,ta devynta klas─Ś,bet laikas eina greitai,ir vis dar ne┼żinai ko nori,t─Śvai jau ragina,kad mokyntis tik tuos jau dalykus,koki┼│ tau reik─Śs,ai┼íku nesako,kad ten apleist visi┼íkai,bet daugiau laiko skirti dalykui,kurio tau reik─Śs,bet vis dar neapsiprend─Ös esu,ai┼íku,mano pa┼żymiai nespindi,bet nera neigiam┼│ 6-8,ai┼íku kuno ar ten daile 10,bet jie neturi reik┼ím─Śs,vis dar turi svajon─Ö tapti muzikos prodiuseriu,ar kaip ─Źia ai┼íkiau isireik┼íti,nu kad tarkim kaip martin garrix,va┼żin─Śja,koncertuoja,bet man labai ─»dom┼│ ,ar ta muzika i┼ílyks,vistiek pasaulis tobul─Śja,nes tuos ┼żmones pakeis robotai,kaip kavyn─Śse,bet muzika b┼źt┼│ kaip hobis,nes klaus─ů turiu,ir ten ka┼żka sukuriu,kai pabaigsiu ikelsiu savo dain─ů(stylius kaip dimitri vegas,arba tiksliau edm) ,o kur gi a┼í lenkiu? ─Źia susirenka protingi ┼żmon─Śs,ir man ─»domu,ko j┼źs sieksite po mokyklos,ar jau ko pasiek─Ö,nes turbut man pad─Śsite,ir kitiem,nes dar nesu apsisprend─Ös,o metai lekia greitai,atrodo 1 klase,o jau pist ir 9klas─Ś,tad lauksiu proting┼│ atsakym┼│ ;)

Redaguota , nario ŃéźŃé┐ŃâŐ
Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

Su tokia rašyba, stebuklas, kad neturi neigiamo iš lietuvių kalbos. :D

per telefona ra┼íau,tai ┼żinok tikrai sunku visk─ů gerai para┼íyti┬á

Nuoroda ─» komentar─ů

Jeigu nori ka┼żko rimto, tai manau tau reik─Śtu ─» u┼żsien─» va┼żiuot. Nes kiek gird─Śjau tai kad jiems ner┼źpi k─ů tu ten toj Lietuvoj baig─Ös esi. Nebent nori prasimu┼ít Lietuvoj.

Nuoroda ─» komentar─ů

Jeigu nori ka┼żko rimto, tai manau tau reik─Śtu ─» u┼żsien─» va┼żiuot. Nes kiek gird─Śjau tai kad jiems ner┼źpi k─ů tu ten toj Lietuvoj baig─Ös esi. Nebent nori prasimu┼ít Lietuvoj.

U┼żsien─»,bet ten ka┼żkaip vienam gyvenat,nes kiek mat─Ös,ar tiesiog skait─Ös atsiliepimus,tai ne daug kam pasisek─Ö yra,o ten prie stroikiu dirbt,irgi nelabai smagu.

A─Źi┼ź u┼ż komentar─ů ;)

Nuoroda ─» komentar─ů

jei nori rimto tai reik daug darbo idet i save, kaip i asmenybe. nuvaziaves i uzsieni tu tik busi jiem pigi darbo jega ir nieko nepasieksi ardamas po 12h.

Nuoroda ─» komentar─ů

Jei mastai logi┼íkai - imk programavim─ů ;)

Programavimas,ka┼żka nor─Śjau labai,bet ne man prie kompiuteri┼│ s─Śd─Śt.

jei nori rimto tai reik daug darbo idet i save, kaip i asmenybe. nuvaziaves i uzsieni tu tik busi jiem pigi darbo jega ir nieko nepasieksi ardamas po 12h.

va ta a┼í ir sakau,busi i┼ínaudotas ,dirbsi galima sakyt u┼ż maist─ů,nebent pakliusi ─» geras rankas.

Nuoroda ─» komentar─ů

Nevisiems taip ir b┼źna, nuo vaikyst─Śs mokinuosi Norvegijoje. Po vasaros prad─Śsiu eiti ─» architekt┼źra. Kiek i┼í mano pa┼żystam┼│ tai visiems gerai sekasi, tik reikia darbo ─»d─Śti. Ir mokytis svarbiausia.

Nuoroda ─» komentar─ů

Nevisiems taip ir b┼źna, nuo vaikyst─Śs mokinuosi Norvegijoje. Po vasaros prad─Śsiu eiti ─» architekt┼źra. Kiek i┼í mano pa┼żystam┼│ tai visiems gerai sekasi, tik reikia darbo ─»d─Śti. Ir mokytis svarbiausia.

Tai tau gerai,kaip nuo vaikyst─Śs,ir ten pavyd┼żiui nuva┼żiuot kaip kokiam ┼żaliam,nei pagalbos ,ta prasme,ten nebus pa┼ż─»stam┼│ ,tai nemanau ,kad labai gera ─»d─Śja,ir visgi palikt t─Śvus,savo ┼íal─»,nelebai smagu.

Nuoroda ─» komentar─ů

Tai tau gerai,kaip nuo vaikyst─Śs,ir ten pavyd┼żiui nuva┼żiuot kaip kokiam ┼żaliam,nei pagalbos ,ta prasme,ten nebus pa┼ż─»stam┼│ ,tai nemanau ,kad labai gera ─»d─Śja,ir visgi palikt t─Śvus,savo ┼íal─»,nelebai smagu.

Tu ruo┼íiesi gyventi su t─Śvais?

Nuoroda ─» komentar─ů

bajeris bet tikek  ar ne, mes panasus sakyciau,  pats dabar esu beveik 16( po keliu dienu ) gyvenu UK , del  muzikos grynai sutampa ka tu parasei, pats producing nuo 13-14 metu ,  po 2 menesiu , kazkur pabaigsiu mokykla, ir ant rugsejo i koledza jeigu pateksiu tai turesiu , music& technology kursa, iki 18 metu ir poto arba pabaigsiu su fabriku arba su geru gyvenimu...

Nuoroda ─» komentar─ů

Tu ruo┼íiesi gyventi su t─Śvais?

ne,vistiek savaitgaliais atva┼żiuot,o ─Źia,kai i┼íva┼żiuosi,nematysiu menesiu menesiais,tik per ┼íventes.

bajeris bet tikek  ar ne, mes panasus sakyciau,  pats dabar esu beveik 16( po keliu dienu ) gyvenu UK , del  muzikos grynai sutampa ka tu parasei, pats producing nuo 13-14 metu ,  po 2 menesiu , kazkur pabaigsiu mokykla, ir ant rugsejo i koledza jeigu pateksiu tai turesiu , music& technology kursa, iki 18 metu ir poto arba pabaigsiu su fabriku arba su geru gyvenimu...

a┼í pamenu,mes prad─Śjom kurti su pusbroliu prie┼í 2 metus gal,tai pirmas gabalas nieko gero ,galesiu numest

Nuoroda ─» komentar─ů

Man jau liko tik 1metai ir prasid─Śs normalus gyvenimas kur po 12kl va┼żiuosiu ─» Norvegija pas pa┼żystama u┼żdarbiaut prie ┼żuvies, o u┼żdarbis labai didelis kur per savaite gali u┼żsidirbti kelis t┼źkstan─Źius eu ┼żi┼źrint kaip kimba, bet sumos da┼żniausiai tokios. O padirbus kokius 2-3metus stosiu ─» Lietuvos policijos mokykla, o ko ten sieksiu tai nevie┼íinsiu.

Nuoroda ─» komentar─ů

nevisi uzaugom norvegijose. tai kaip ir minejau be darbo nieko nebus.

gera kryptis, jei girdejai apie toki Ankse is Lietuvos tai jis ir baige muzikos technologijas ir dabar neblogai prasimuses yra. sekmes siekiant savu tikslu.

Nuoroda ─» komentar─ů

Na dabar irgi esu devintokas (15 met┼│, bet u┼ż 2 m─Śnesi┼│ 16), tai labai nor─Ś─Źiau po 12kl studijuoti agronomij─ů Kauno ┼Żem─Śs ┼¬kio Mokykloje. Bet vis dar m─ůstau kaip su ta nes─ůmone ┼íauktiniais.. Jau─Źia ┼íirdis, kad pa┼íauks, tad eisiu savanoriu b┼źt tuos 9 m─Śnesius ir dar neprastai pinig┼│ gauti :D labai daug dom─Śjausi ta specialybe, tai Lietuvoje gan nedaug yra agronom┼│ ir ─»mon─Śs d─Śl j┼│ konkuruojasi d─Śl to automati┼íkai jiems algos yra irgi nema┼żos. O ir agronomija irgi yra labai pla─Źi┼│ pa┼żi┼źr┼│. Baig─Ös studijas planuoju eiti dirbti ─» koki─ů ─»mon─Ö, u┼żsidirbti pinig┼│, nusipirkti but─ů, nama.. Na ┼żinot svajon─Śs :D po to gal net savo versl─ů sukurti :3 viskas su laiku..

Nuoroda ─» komentar─ů

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

• N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...