Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Apie mokslus,ir kur studijuosite.


Santiago

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2954 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi internautau ar forumo lanktytojai,senai jau kažka be rašiau,tad reikia vėl kokia diskusija pravesti,nes tikrai mane domina.Kaip matėte iš temos pavadinimo,kalbėsiu apie moklus,nes tikrai,šio forumo lankytojų metų vidurkis yra apie 16-18metų,tad nieko nelaukias pradėsiu.


Atrodo,kas čia,ta devynta klasė,bet laikas eina greitai,ir vis dar nežinai ko nori,tėvai jau ragina,kad mokyntis tik tuos jau dalykus,kokių tau reikės,aišku nesako,kad ten apleist visiškai,bet daugiau laiko skirti dalykui,kurio tau reikės,bet vis dar neapsiprendęs esu,aišku,mano pažymiai nespindi,bet nera neigiamų 6-8,aišku kuno ar ten daile 10,bet jie neturi reikšmės,vis dar turi svajonę tapti muzikos prodiuseriu,ar kaip čia aiškiau isireikšti,nu kad tarkim kaip martin garrix,važinėja,koncertuoja,bet man labai įdomų ,ar ta muzika išlyks,vistiek pasaulis tobulėja,nes tuos žmones pakeis robotai,kaip kavynėse,bet muzika būtų kaip hobis,nes klausą turiu,ir ten kažka sukuriu,kai pabaigsiu ikelsiu savo dainą(stylius kaip dimitri vegas,arba tiksliau edm) ,o kur gi aš lenkiu? čia susirenka protingi žmonės,ir man įdomu,ko jūs sieksite po mokyklos,ar jau ko pasiekę,nes turbut man padėsite,ir kitiem,nes dar nesu apsisprendęs,o metai lekia greitai,atrodo 1 klase,o jau pist ir 9klasė,tad lauksiu protingų atsakymų ;)


Redaguota , nario カタナ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu nori kažko rimto, tai manau tau reikėtu į užsienį važiuot. Nes kiek girdėjau tai kad jiems nerūpi ką tu ten toj Lietuvoj baigęs esi. Nebent nori prasimušt Lietuvoj.

Užsienį,bet ten kažkaip vienam gyvenat,nes kiek matęs,ar tiesiog skaitęs atsiliepimus,tai ne daug kam pasisekę yra,o ten prie stroikiu dirbt,irgi nelabai smagu.

Ačiū už komentarą ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu nori kažko rimto, tai manau tau reikėtu į užsienį važiuot. Nes kiek girdėjau tai kad jiems nerūpi ką tu ten toj Lietuvoj baigęs esi. Nebent nori prasimušt Lietuvoj.

jei nori rimto tai reik daug darbo idet i save, kaip i asmenybe. nuvaziaves i uzsieni tu tik busi jiem pigi darbo jega ir nieko nepasieksi ardamas po 12h.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei mastai logiškai - imk programavimą ;)

Programavimas,kažka norėjau labai,bet ne man prie kompiuterių sėdėt.

 

jei nori rimto tai reik daug darbo idet i save, kaip i asmenybe. nuvaziaves i uzsieni tu tik busi jiem pigi darbo jega ir nieko nepasieksi ardamas po 12h.

va ta aš ir sakau,busi išnaudotas ,dirbsi galima sakyt už maistą,nebent pakliusi į geras rankas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

jei nori rimto tai reik daug darbo idet i save, kaip i asmenybe. nuvaziaves i uzsieni tu tik busi jiem pigi darbo jega ir nieko nepasieksi ardamas po 12h.

Nevisiems taip ir būna, nuo vaikystės mokinuosi Norvegijoje. Po vasaros pradėsiu eiti į architektūra. Kiek iš mano pažystamų tai visiems gerai sekasi, tik reikia darbo įdėti. Ir mokytis svarbiausia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nevisiems taip ir būna, nuo vaikystės mokinuosi Norvegijoje. Po vasaros pradėsiu eiti į architektūra. Kiek iš mano pažystamų tai visiems gerai sekasi, tik reikia darbo įdėti. Ir mokytis svarbiausia.

Tai tau gerai,kaip nuo vaikystės,ir ten pavydžiui nuvažiuot kaip kokiam žaliam,nei pagalbos ,ta prasme,ten nebus pažįstamų ,tai nemanau ,kad labai gera įdėja,ir visgi palikt tėvus,savo šalį,nelebai smagu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

bajeris bet tikek  ar ne, mes panasus sakyciau,  pats dabar esu beveik 16( po keliu dienu ) gyvenu UK , del  muzikos grynai sutampa ka tu parasei, pats producing nuo 13-14 metu ,  po 2 menesiu , kazkur pabaigsiu mokykla, ir ant rugsejo i koledza jeigu pateksiu tai turesiu , music& technology kursa, iki 18 metu ir poto arba pabaigsiu su fabriku arba su geru gyvenimu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu ruošiesi gyventi su tėvais?

ne,vistiek savaitgaliais atvažiuot,o čia,kai išvažiuosi,nematysiu menesiu menesiais,tik per šventes.

 

bajeris bet tikek  ar ne, mes panasus sakyciau,  pats dabar esu beveik 16( po keliu dienu ) gyvenu UK , del  muzikos grynai sutampa ka tu parasei, pats producing nuo 13-14 metu ,  po 2 menesiu , kazkur pabaigsiu mokykla, ir ant rugsejo i koledza jeigu pateksiu tai turesiu , music& technology kursa, iki 18 metu ir poto arba pabaigsiu su fabriku arba su geru gyvenimu...

aš pamenu,mes pradėjom kurti su pusbroliu prieš 2 metus gal,tai pirmas gabalas nieko gero ,galesiu numest

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man jau liko tik 1metai ir prasidės normalus gyvenimas kur po 12kl važiuosiu į Norvegija pas pažystama uždarbiaut prie žuvies, o uždarbis labai didelis kur per savaite gali užsidirbti kelis tūkstančius eu žiūrint kaip kimba, bet sumos dažniausiai tokios. O padirbus kokius 2-3metus stosiu į Lietuvos policijos mokykla, o ko ten sieksiu tai neviešinsiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nevisiems taip ir būna, nuo vaikystės mokinuosi Norvegijoje. Po vasaros pradėsiu eiti į architektūra. Kiek iš mano pažystamų tai visiems gerai sekasi, tik reikia darbo įdėti. Ir mokytis svarbiausia.

nevisi uzaugom norvegijose. tai kaip ir minejau be darbo nieko nebus.

 

bajeris bet tikek  ar ne, mes panasus sakyciau,  pats dabar esu beveik 16( po keliu dienu ) gyvenu UK , del  muzikos grynai sutampa ka tu parasei, pats producing nuo 13-14 metu ,  po 2 menesiu , kazkur pabaigsiu mokykla, ir ant rugsejo i koledza jeigu pateksiu tai turesiu , music& technology kursa, iki 18 metu ir poto arba pabaigsiu su fabriku arba su geru gyvenimu...

gera kryptis, jei girdejai apie toki Ankse is Lietuvos tai jis ir baige muzikos technologijas ir dabar neblogai prasimuses yra. sekmes siekiant savu tikslu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na dabar irgi esu devintokas (15 metų, bet už 2 mėnesių 16), tai labai norėčiau po 12kl studijuoti agronomiją Kauno Žemės Ūkio Mokykloje. Bet vis dar mąstau kaip su ta nesąmone šauktiniais.. Jaučia širdis, kad pašauks, tad eisiu savanoriu būt tuos 9 mėnesius ir dar neprastai pinigų gauti :D labai daug domėjausi ta specialybe, tai Lietuvoje gan nedaug yra agronomų ir įmonės dėl jų konkuruojasi dėl to automatiškai jiems algos yra irgi nemažos. O ir agronomija irgi yra labai plačių pažiūrų. Baigęs studijas planuoju eiti dirbti į kokią įmonę, užsidirbti pinigų, nusipirkti butą, nama.. Na žinot svajonės :D po to gal net savo verslą sukurti :3 viskas su laiku..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2954 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...