Peršokti į turinį

Sveiki "Prašimas", o gal "Dovana".

Quper`

Recommended Posts

Sveiki milieji supergames.lt nariai, ar lankytojai tai manau i┼í temos dar nieko nesupratot, bet nor─Ś─Źiau papra┼íyti ┼żmogaus padovanuoti man gifta, o gal ir acc, niekada ne esu band─Ös CS:GO ir nor─Ś─Źiau i┼ímeginti, o manau gal yra tokiu gera nori┼íku ┼żmoniu kurie turi tu giftu ┼íimtai, ir nori pasidalinti, tad nor─Ś─Źiau labai papra┼íyti j┼źs┼│.

MANO GMAIL : [email protected]
MANO SKYPE : Arturaz.info

Taip pat gal─Ś─Źiau pareklamuoti j┼źs┼│ svetaines turiu kontaktose : 1059(kontakt┼│).

Redaguota , nario ÔÖŤ White
Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

─«sivaizduoji ┼żmogaus, jog at─Śj─Ös ─Źia papra┼íysi ir duos tau kas paskyr─ů ar gift kurie kainavo kitam ┼żmogui pinigus, geriau nekurk t┼│ beprasmi┼ík┼│ tem┼│ ir tiek...

Nuoroda ─» komentar─ů

Sveikas, tai tu nori pasakyti tavo mama tau arbatpinigiu neduoda, ar kaip??? :/ Papra┼íyk t─Śvu nupirks, ai┼íku jeigu jau skurdi ten pas tave situacija ┼íeimoje, tai krepkis ─» valstybe gal parems, nupirks, tai prane┼ík jeigu parems, tai pasiulysiu dar porai ┼żmogeliu nuaiti papra┼íyti :D Tragi┼íka tragi┼íka gird─Śti tokius postus, net ne gird─Śti, o skaityti.

Nuoroda ─» komentar─ů

┼Żmogus gra┼żiai papra┼í─Ś, o jus ─Źia visi u┼żsi┼íokot, nu kam taip ? Tiesiog ┼żmogus nori galbut prad─Śti ┼żaisti ┼íi ┼żaidima legalai, gal jam b─Śdos su pinigais ar ka┼żkas pana┼íaus ir neturi galimyb─Śs nusipirkti ? Bent gra┼żiai para┼íytum─Śt kad nieks nepirks neduos ir pana┼íiai, o ne i┼íkarto u┼żsipulin─Śti ant ┼żmogaus...

Nuoroda ─» komentar─ů

─«sivaizduoji ┼żmogaus, jog at─Śj─Ös ─Źia papra┼íysi ir duos tau kas paskyr─ů ar gift kurie kainavo kitam ┼żmogui pinigus, geriau nekurk t┼│ beprasmi┼ík┼│ tem┼│ ir tiek...

Ne tu ra┼íai tema , neb┼źk toks ─»kirus.

Nuoroda ─» komentar─ů

Atsisi┼źsk cracka su botais i┼íbandysi patiks nusipirksi.

Su crackinta versija galima ┼żaisti multiplayer

Redaguota , nario O.R.E.G.O.N.A.S.
Nuoroda ─» komentar─ů

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

• N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...