Peršokti į turinį

Sweiki del Paypal

TheMarlix

Recommended Posts

Butent pirkimai saugus, bet pardavimai sudiniausi pasaulyje. Atidaryt dispute ir atgaut pinigus yra tas pats kas nueiti iki saldytuvo ir pasiimt sulciu. Parduodi koki nors daikta, pyst po kokio menesio dispute/chargeback. Ir neber pinigu tavo paypale, o jei minusinis balansas tai nupisa dar is korteles saibas (jei esi pririses prie acc), o jei chargebackas tai iskart nuema pinigus + ir dar ipisa bauda 25 dolerius, man buvo taip maziausiai 3 kartus. Paypalas yra geriausias budas scaminti zmones perkant. Ypac lengva atgaut saibas jei daiktas virtualus.

va kokie komentarai vieni geri kiti ne :D

Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

Jeigu pirksi i┼í kit┼│ pinigus ir greitai naudosi, ateis limitavimas :) pagal paypal "taisykles" gauti pinigai i┼í kitur pastov─Śti turi 30 dien┼│ tada naudoti gali ir nebus limit┼│ :)

Nuoroda ─» komentar─ů

N─Ösamone. Saky─Źiau nes a┼í pardaviau ┼żmogui daikt─ů, o jis man pinigus pervede po keliu min padar─Ś mano accounta alert ar kas ten kad db turiu patvirtinti kad ten a┼í esu ir per skype kalb─Śti vien del to n─Ösamone.

Nuoroda ─» komentar─ů

Nea. PayPal narys yra labai pavojingas, jis yra apgav─Ös apie 100 ┼íio forumo nari┼│, tad tikrai, patik─Śk manimi, neverta. :)

Baik trolint ┼żmog┼│ :D

┼Żi┼źrint k─ů su tuo paypal galvoji veikt, jeigu ten d─Śl to kad tik tur─Śsi ar kartais i┼í ebay pirksi gali tur─Śt, nenustebk kad limituos ka┼żkada.

Nuoroda ─» komentar─ů

Baik trolint ┼żmog┼│ :D

┼Żi┼źrint k─ů su tuo paypal galvoji veikt, jeigu ten d─Śl to kad tik tur─Śsi ar kartais i┼í ebay pirksi gali tur─Śt, nenustebk kad limituos ka┼żkada.

Nu, bet ┼żi┼źr─Śk, ┼íitas scammer: PayPal arba https://www.supergames.lt/user/40160-PayPal/

Nuoroda ─» komentar─ů

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

• N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...