Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

BOMZTRIPAS.LT / Pasirodo, keliauti gali visi. Klausimas, kaip stipriai to nori.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2951 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Draugai ir nelabai! Turiu gan svarbią man, o gal ir kai kuriems iš jūsų aktualią naujieną! 

Pagaliau susigriebiau ir nusprendžiau, ką tikrai noriu veikti šiam pasaulį. Paskatintas kelių asmenų sumąsčiau viską apibendrinti, tai ką aš darau su savo gyvenimu ir panašiai. Išleidžiu savo kelionių ir ne tik blog‘ą pavadinimu gan jau labai dažnai naudotu žodžiu – BOMŽTRIPAS. Čia bus galima sulaukti ilgų rašliavų su smulkmenomis apie manąsias keliones, mano laiką Erasmus su beveik visomis detalėmis ir aišku keliais patarimais, nuorodomis etc. Esu tik vienas, tai krūvis, manau, tikrai ne mažas, kai dar likę aprašyti Tenerifes laikus.

Taigi, maloniai kviečiu nepasididžiuoti ir apsilankyti mano puslapyje, kur žmogus, norintis keliauti, ras kažką sau ar dalelę neįgyvendinto aš. Geros dienos. 


 

 

Pirmasis parašytas straipsnis


 

ue1GOJ2.jpg

Fotografas: Gvidas Bindokas

Redaguota , nario Frixo♦
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2951 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...