Peršokti į turinį

Forumo dizainas V1

Juan/\rroyo

Recommended Posts

Na kaip pirmas neprastas tik tiek , kad ten kur naujienos ka┼żkaip lievai :/ ir header'is i┼ísitempes.┬á

8/10

─îIa jau antras mano pie┼ítas dizainas. Bus pakeista, d─Śkoju.

Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

─îIa jau antras mano pie┼ítas dizainas. Bus pakeista, d─Śkoju.

Negi po pirmo dizaino nedaejo, kad kelti cia savo baisiu dizainu neverta ? kam gadint kitiems akis ? ka tu nori nustebint su tokiais darbais ?

Redaguota , nario Social Vaik┼│ Direktorius
Nuoroda ─» komentar─ů

(redaguota)

Negi po pirmo dizaino nedaejo, kad kelti cia savo baisiu dizainu neverta ? kam gadint kitiems akis ? ka tu nori nustebint su tokiais darbais ?

I┼ínyk, atsiras ┼żmoni┼│, kuriem patiks, pas visus skirtingas skonis ir po┼żi┼źris, tai tavo komentar┼│ man nereikia, nors ir geresnis u┼ż mane, nereikia dr─ůskyti aki┼│, mandrum─ů savo kitaip i┼írei┼ík, narcizas. Forumuose galima dalintis kuom nori, neu┼żdrausi.

Redaguota , nario CHUK //
Nuoroda ─» komentar─ů

I┼ínyk, atsiras ┼żmoni┼│, kuriem patiks, pas visus skirtingas skonis ir po┼żi┼źris, tai tavo komentar┼│ man nereikia, nors ir geresnis u┼ż mane, nereikia dr─ůskyti aki┼│, mandrum─ů savo kitaip i┼írei┼ík, narcizas. Forumuose galima dalintis kuom nori, neu┼żdrausi.

Dalinkis kuo nori, bet neverk tuomet kai gauni kritika.

Kad mazdaug suprastum kaip as matau tavo dizaina tai stai tau superinis pavizdys:

childs+drawing.jpg

Nuoroda ─» komentar─ů

Sveikas, k─ů tik par─Śj─Ös i┼í mokyklos ir per┼żi┼źr─Śj─Ös tavo tem─ů supratau, kad dizainas tobulas. Tikrai, kaip sakant neturiu prie ko prikibti 9.9/10. Dar tr┼źkt┼│ ka┼żko, bet ne┼żinau ko. Sekm─Śs sekan─Źiuose darbuose! ;)

Nuoroda ─» komentar─ů

(redaguota)

Dalinkis kuo nori, bet neverk tuomet kai gauni kritika.

Kad mazdaug suprastum kaip as matau tavo dizaina tai stai tau superinis pavizdys:

childs+drawing.jpg

Atkipk, ┼żmogau, eik savo reikalais, 19 met┼│, bet elgies kaip nevisprotis, graudu... Nesi┼żemink sav─Ös ir tur─Śk pagarbos.

Redaguota , nario CHUK //
Nuoroda ─» komentar─ů

cia mane forumo eurais papirkt nutarei xd As dar tokio ne esu mates :D
https://space.zeo.net/g/22uyx

Nuoroda ─» komentar─ů

Sveikas, k─ů tik par─Śj─Ös i┼í mokyklos ir per┼żi┼źr─Śj─Ös tavo tem─ů supratau, kad dizainas tobulas. Tikrai, kaip sakant neturiu prie ko prikibti 9.9/10. Dar tr┼źkt┼│ ka┼żko, bet ne┼żinau ko. Sekm─Śs sekan─Źiuose darbuose! ;)

Jei bandai atrodyt protingas, tai bent klaidas i┼ísitaisyk, arba bent nesidaryk sau g─Śdos :D, nes bent jau man, tai i┼í tav─Ös ir tavo sakini┼│ juokas ima.

─« tem─ů: Toks jausmas, jog dizainui m─Śnesin─Śs. Spalvos nesiderina, lygiavimas taip pat ne pats geriausias. Lauksiu patobulinto dizaino ;)┬á

Redaguota , nario fOmeN
Nuoroda ─» komentar─ů

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

• N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...