Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

loser.com


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2959 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Vyručiai - loser.com parašius išmeta Donaldą Trumpą (galimai būsimą JAV prezidentą) wikipedijoje. Kažkas padarė juokelį ir sukūrė jam šį website kuris nukreipia žmogų į jo wikipedijos aprašymą.

Puse amerikos eina už šita debi*ą , puse ne. Krč nemanau kad ištrinktu , jeigu išrinktu manau kad butu riaušės stpdv.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Puse amerikos eina už šita debi*ą , puse ne. Krč nemanau kad ištrinktu , jeigu išrinktu manau kad butu riaušės stpdv.

Čia supergames aišku o ne politinis koks nors website'as, tačiau manau kad JAV tikrai būtų prasta situacija nes šitas visiškas avinas o ne žmogus naudoja pinigus kaip argumentą į viską. Galvoja kad viską nupirks, viskas pinigais išsispręs. Šitas žmogus JAV tikrai gali sužlugdyti ir aš tikrai nenorėčiau kad jis būtų išrinktas, nes tiesiog baisu. Na o kita kandidatė - Hilary Clinton... Mano nuomone ne moteriai valdyti tokią šalį kaip JAV, tačiau vis geriau turėtų būti nei tas avinas. :D žodžiu, Obama yra Obama, saugi, rami šalis buvo, jokių nusiskundimų.. Gaila kad jau išnaudojo abi savo kadencijas.

Redaguota , nario arceltu
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia supergames aišku o ne politinis koks nors website'as, tačiau manau kad JAV tikrai būtų prasta situacija nes šitas visiškas avinas o ne žmogus naudoja pinigus kaip argumentą į viską. Galvoja kad viską nupirks, viskas pinigais išsispręs. Šitas žmogus JAV tikrai gali sužlugdyti ir aš tikrai nenorėčiau kad jis būtų išrinktas, nes tiesiog baisu. Na o kita kandidatė - Hilary Clinton... Mano nuomone ne moteriai valdyti tokią šalį kaip JAV, tačiau vis geriau turėtų būti nei tas avinas. :D žodžiu, Obama yra Obama, saugi, rami šalis buvo, jokių nusiskundimų.. Gaila kad jau išnaudojo abi savo kadencijas.

Sutinku ;) trumpo pagrindinei tikslai kuriuo darytu tai: jokiu musulmonu sali, atsiverti nuo meksikieciu ir naikinti juodaodzius( kaip zine jis rasistas) jis pats taip sakė ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2959 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...