Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Mapperio!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2965 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi dede Rolandas gryzta i samp pasauly, darau projekta, neisiplesiu, dauguma mane turetumet zinot is senu laiku, man reikia gero, tikrai gero mapperio kuris turetu ideju bei sugebetu mappinti palei mano reikalavimus, bei sugebetu paeditinti objektus naujuoju stiliumi :D Vienu zodziu, reikia gero mapperio, reiskites, naujokai nedomina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kazi koks tavo tas naujasis stilius, ar RP tema ar GRP pilna sudo ir teksturu ant kiekvieno kampo?

Nezinojau kaip issireiksti objektu atnaujinimas idavimas nauja zvilgsni tai vadinamas teksturinimu? Tai man to reikia, as ilgai nebuvau sampe tsi pamirsau kaip tai vadinasi. O tu ziuriu megsti pasireiksti kur reikia ir kur nereikia. Naujokelis? Vien mano nicka pamates galetum suprasti kad nebus GRP.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nezinojau kaip issireiksti objektu atnaujinimas idavimas nauja zvilgsni tai vadinamas teksturinimu? Tai man to reikia, as ilgai nebuvau sampe tsi pamirsau kaip tai vadinasi. O tu ziuriu megsti pasireiksti kur reikia ir kur nereikia. Naujokelis? Vien mano nicka pamates galetum suprasti kad nebus GRP.

Pagal supergames vartotoja sprendi ar naujokas? Aisku. Anskciau per projektus nelakstydavau, nezinau kiekvieno '' savininko ''. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano nick'e yra prasmė, o tavam matau tik Raulis. Nu sėkmės ieškant 'mapperio'.

Oho prikolistas hateris vaikutis paziek tavo tas nickas nei a nei b tipo sto za ja vaikuti tu vaikuti mano nickas daug ka reiskia seniem zaidejam :) o tokiem kaip tau tai zinoma kad nieko newbie...

  

Ar aš klystu, ar tu tikrai žaidei Tomėjaus sLife serveryje? Labai labai matytas nickas.

Taip vyr.admin is tomejaus servo ;)

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Oho prikolistas hateris vaikutis paziek tavo tas nickas nei a nei b tipo sto za ja vaikuti tu vaikuti mano nickas daug ka reiskia seniem zaidejam :) o tokiem kaip tau tai zinoma kad nieko newbie...

  

Taip vyr.admin is tomejaus servo ;)

Idomu ka tas tavo nickas reiskia? Jau tokio stebuklingo eilini kart nusisneki.

Ir bandai cia primest kazkoki sena vilka nors niekam neidomu ar tu senai zaidi ta sampa ar ne.

O realei tai ka pats ruosiesi daryti tame projekte

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Idomu ka tas tavo nickas reiskia? Jau tokio stebuklingo eilini kart nusisneki.

Ir bandai cia primest kazkoki sena vilka nors niekam neidomu ar tu senai zaidi ta sampa ar ne.

O realei tai ka pats ruosiesi daryti tame projekte

 

Senesnis vilkas, nei tave su ekonu sudejus ir padauginus is dvieju :D o nick'as delto kad su dauguma supergames nariu sutardavau pries 3-4 metus kai lankiausi cia, bet kadangi jus naujokai nesuprantat.

 

Ka as projekte darysiu? Scriptinsiu, priziesiu, ir finansuosiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Senesnis vilkas, nei tave su ekonu sudejus ir padauginus is dvieju :D o nick'as delto kad su dauguma supergames nariu sutardavau pries 3-4 metus kai lankiausi cia, bet kadangi jus naujokai nesuprantat.

 

Ka as projekte darysiu? Scriptinsiu, priziesiu, ir finansuosiu.

Naujokai? Naujokai? Kokia sieros rūgštis ten pas tave galvoj? Tu iš sup**** SG accounto spręndi ar mes naujokai? Gal eik į lauką vieną kartą, nes nesupranti pats ką šneki. Atsirado senas vilkas su Raulio nick'u...

Gali rakint tema, nes ieškosi metus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Naujokai? Naujokai? Kokia sieros rūgštis ten pas tave galvoj? Tu iš sup**** SG accounto spręndi ar mes naujokai? Gal eik į lauką vieną kartą, nes nesupranti pats ką šneki. Atsirado senas vilkas su Raulio nick'u...

Gali rakint tema, nes ieškosi metus.

 

99-2000 gimimo cia strielina, as sampa losiau tai jus dar begiodavot aplink mamos sijona ir prasydavot saldainio palei ta sprendziu nebrendyla. Temos nerakinsiu, ir man reikia gero mapperio o ne tokiu noob'u kaip jus, taip kad neterskit temos ir skriskit i nebrendylu sala, kai uzaugsit parasykit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sampa zaidziu mzdg nuo 2007 m tai cia dar yra 0.2 versija ir man rodos pagal tavo bendravimo lygi tai dar pats aplink ta sijona lakstai nenoriu nieko izeist bet per daug cia keli save


O del scriptinimo taigi sakei jog mokaisi scriptinti tai kaip tau isvis sauna i galva ideja kurti kazkoki projekta kai net nezinai ar viska sugebesi


Ir kiek tave pamenu is tu senu laiku tai nematau tavo vietoj ko didziuotis nes visalaik toks nevykelis budavai tik komentuot ir temokedavai

Redaguota , nario DexteR#
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sampa zaidziu mzdg nuo 2007 m tai cia dar yra 0.2 versija ir man rodos pagal tavo bendravimo lygi tai dar pats aplink ta sijona lakstai nenoriu nieko izeist bet per daug cia keli save

O del scriptinimo taigi sakei jog mokaisi scriptinti tai kaip tau isvis sauna i galva ideja kurti kazkoki projekta kai net nezinai ar viska sugebesi

Ir kiek tave pamenu is tu senu laiku tai nematau tavo vietoj ko didziuotis nes visalaik toks nevykelis budavai tik komentuot ir temokedavai

52ac710de832fe3e0589f8c1c2d773f9402.png

Haters gonna hate :) piktas nes nepriemiau i projekta :D kas sake kad as nemoku as moku tik 3 metus neskriptinau prisimineju ir igavineju nauju dalyku nes daug atnaujinimu buvo... plius mysql mokausi nes nkd jos perdaug nemokrjau

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Haters gonna hate :) piktas nes nepriemiau i projekta :D kas sake kad as nemoku as moku tik 3 metus neskriptinau prisimineju ir igavineju nauju dalyku nes daug atnaujinimu buvo... plius mysql mokausi nes nkd jos perdaug nemokrjau

Tu net to projekto neturi, ismete is darbo ar studiju ir bandai prasimust SAMP'e? Su tokiu ELGESIU, tikrai neprasimusi brolau. Baigiam tema ir daugiau nenervuok. Naujokai matai jam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu net to projekto neturi, ismete is darbo ar studiju ir bandai prasimust SAMP'e? Su tokiu ELGESIU, tikrai neprasimusi brolau. Baigiam tema ir daugiau nenervuok. Naujokai matai jam.

Nesinervuok naujokeli ;) Nei is darbo nei is studiju neismete, istikro gerai sekas ir tas ir tas, laukiu kol baigsiu studijas, kad galeciau normaliom valandom dirbt, na aisku tu nesuprasi, ir esme yra tame kad ieskau mapperio, o ne taves, tu man neidomus taip kad iseik is cia. P.s prasimust per sampa kaip i ji sukisiu daugiau nei tavo tevai uzdirba kartu sudejus per menesi del savo malonumo o ne pelno.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu gerai as neprimetu senu vilko ir ahujeno scripterio mano tikslams mysql nereikia tiesiog savo malonumui tai darau ... o tu *Myliu SuperGames.lt* kuri kazkoki serverį su savo ziniom... koks buvai pries tos 3 metus tokiu ir likai

Redaguota , nario Scarletas
1.1. Forume reikia nesikeikti, gerbti kitus forumo narius bei administraciją ir jų nuomonę, neįžeidinėti ir negrasinti, savo nuomonę pateikti aiškiai, suprantamai ir civilizuotai.
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu gerai as neprimetu senu vilko ir ahujeno scripterio mano tikslams mysql nereikia tiesiog savo malonumui tai darau ... o tu *Myliu SuperGames.lt* kuri kazkoki jobana sudservi su savo sudin ziniom... duho vietoj buvai pries tos 3 metus tokiu ir likai

 

Kaip ir sakiau Haters gonna hate! Reported :) as nesakau kad as ahuenas skripteris, tik ir taip aisku kad dini sudas, o reikia mysql :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu tai va o as kalbu apie tai jog tu nesukursi projekto .Ieskojai scripterio - neradai ,nusprendei pats bandyti? Sekmes ,bet nemanau kad kazkas gausis

Nu tai va o as kalbu apie tai jog tu nesukursi projekto .Ieskojai scripterio - neradai ,nusprendei pats bandyti? Sekmes ,bet nemanau kad kazkas gausis

As ieskojau antro skripterio nes as daug ka pamirses ir man reikia pagalbos nes gyvenima turiu aktyvumo tokio nera :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2965 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...