Peršokti į turinį

Pagalbos su windowsu installiavimu

Recommended Posts

Reikalinga pagalba su win7 installiavimu , atrodo viskas okay rasau ir neleidzia  man paskui pasirinkti disko ir spausti next kad toliau rasyt . Nesakykit kad googlinti galima , nes googlinau , ir vistiek kaip suformuoji tas pats. Taigi pasigooglinau dar ir radau video : 

Bet preita syki regis kaip dariau tai istryniau us usb ir man tiesiog nepadejo ir jokios naudos is to nebuvo nes usb irgi tada gryba pradejo pjauti kad reikia suformuoti. Kas zinot kaip sutvarkyti arba jeigu as ne taip darau , tad man reikia jusu pagalbos kurie jau daret tai ar zinot kaip sutvarkyti.

P.S kaip atsidarau Administrator:X/windows/system32/cmd.exe irasau diskpart ir tuomet list disk ir yra disk 0 ir disk 1 , disk 0 size 931gb ir free 13gb , ir Gpt pazymetas zvaigzdute.

Ir disk 1 size 14 gb free 0b gpt nepazimetas.

Laukiu jusu pagalbos sry del klaidu nes ne prie nrmls pc esu :)

Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

O suformatavai kai instaliavai windowsus?

tai kai as installiuoju windowsus man duoda pasirinkti i koki diska noriu rasyti as negaliu pasirinkti nieko ir po format tas pats buna :)

Nuoroda ─» komentar─ů

Tai gal tu geriau nepera┼íin─Śk, poto prisidirbsi k─ů nors be googlindamas...

pz jeigu nezinai tai nerasyk. cia visi pastebejau kad tiktais nedaryk to nedaryk to . kas nori tas ta daro neiseina bando dar neiseina praso pagalbos. O cia jeigu atejai pakomentuoti tai atsiprasant pasol von.

Nuoroda ─» komentar─ů

Tai gal tu geriau nepera┼íin─Śk, poto prisidirbsi k─ů nors be googlindamas...

K─ů galima pridirbti perra┼íant Windows? :D

pz jeigu nezinai tai nerasyk. cia visi pastebejau kad tiktais nedaryk to nedaryk to . kas nori tas ta daro neiseina bando dar neiseina praso pagalbos. O cia jeigu atejai pakomentuoti tai atsiprasant pasol von.

B┼źtent, jei nebandysi, tai ties tuo ir baigsis tobul─Śjimas. ─îia ne tik kompiuteri┼│ srity.

Nuoroda ─» komentar─ů

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

• N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...