Peršokti į turinį

Reikia pagalbos su GFX ir kaip jo mokytis.

YJA YJA JO

Recommended Posts

fqRvnEg.pngVHqabCw.png

Kaip yra vadinamos tokio pob┼źd┼żio nuotraukos kuriuos vir┼íuje num─Ś─Źiau.

Ir YouTube pamoku ger┼│ b┼źt┼│ labai gerai ,kad numestum─Śte u┼żd─Ś─Źiau ┼żalia.

┬áBe to noriu tobulinti savo "ps skillus" nuo ko prad─Śti ir pana┼íiai ?

Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

Prad─Śk nuo avataru, ┼żiurint k─ů tu nori daryti, man asmeni┼íkai tokiu kaip para┼íu su vardais nesiseka daryti, pie┼íti dizainu ir pn┼í ka┼żkaip nemoku derint spalvu normalei ir pn┼í.

Nuoroda ─» komentar─ů

Prad─Śk nuo avataru, ┼żiurint k─ů tu nori daryti, man asmeni┼íkai tokiu kaip para┼íu su vardais nesiseka daryti, pie┼íti dizainu ir pn┼í ka┼żkaip nemoku derint spalvu normalei ir pn┼í.

Man b┼źtent su para┼íais, pie┼íti dizainus, daryti streameriams animated stuff ir t.t┬á

Nuoroda ─» komentar─ů

Na a┼í asmeni┼íkai beveik pamok┼│ ne┼żi┼źr─Śjau ,kad i┼ímok─Źiau kaip su ps naudotis. Tikrai nesakau ,kad esu toks pie┼í─Śjas kaip┬ádarrel┬áar┬áheic┬áta─Źiau avatarus, logotipus, bannerius i┼ímokau darytis pats ir nereik─Śjo niekieno pagalbos. Si┼źly─Źiau tau tiesiog bandyti pa─Źiam k─ů nors daryti, k─ů nors ┼íiaip pagalvoti. ┼Żinoma gali ir su pamokomis, tada tau bus tikrai ai┼íku kaip daryti ta─Źiau mano dar pasi┼źlymas tau tai tas pamokas ┼żi┼źr─Śti ,bet neb┼źtinai visk─ů atkartoti o pabandyti ka┼żk─ů pa─Źiam su tuo padaryti naujesnio,gra┼żesnio :) S─Śkm─Śs! :)

Nuoroda ─» komentar─ů

Na a┼í asmeni┼íkai beveik pamok┼│ ne┼żi┼źr─Śjau ,kad i┼ímok─Źiau kaip su ps naudotis. Tikrai nesakau ,kad esu toks pie┼í─Śjas kaip┬ádarrel┬áar┬áheic┬áta─Źiau avatarus, logotipus, bannerius i┼ímokau darytis pats ir nereik─Śjo niekieno pagalbos. Si┼źly─Źiau tau tiesiog bandyti pa─Źiam k─ů nors daryti, k─ů nors ┼íiaip pagalvoti. ┼Żinoma gali ir su pamokomis, tada tau bus tikrai ai┼íku kaip daryti ta─Źiau mano dar pasi┼źlymas tau tai tas pamokas ┼żi┼źr─Śti ,bet neb┼źtinai visk─ů atkartoti o pabandyti ka┼żk─ů pa─Źiam su tuo padaryti naujesnio,gra┼żesnio :) S─Śkm─Śs! :)

Pamokos skirtos nepadaryti toki pati darba, o pastebeti funkcijas bei kaip kas pritaikoma ;))) o tie kurie ziuri pamoka ir atkartoja (fee) dar prie viso to praso ivertinimo - idijotai. Pradek nuo ivariu detaliu, neapsimk to ko nepadarysi, bet flat stilius be iskraipymo, kaip tik mokintis siuo metu;))

Nuoroda ─» komentar─ů

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

• N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...