Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

League of Legends BOOST


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2931 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

Kaip supratote iš temos pavadinimo, temą eis apie lol'ą. Noriu pasiūlyti savo boostinimo paslaugas, einu pirmas, todėl būsit užtikrinti tuom, nebent jūsų supergames.lt paskyrą yra nepatikima, tai todėl tikrai pirmas neisiu nerizikuosiu. Reikės mokėti už pinigus, ar kokiais kitais dalykais dėl kurių būtų mums naudinga kelti, kainos priklauso nuo tiek kiek jūms reikės kelti diviziona. Boostinam nuo Bronze V iki Silver I. Lol'ą lošiu nuo 2 sezono, esu main support ir jungler. Jau yra vienas kuris kelia divizionus supergames.lt, bet kaip pasidomėjau jis jau nebe speja, todėl sugalvojau ir aš padaryti.

Taigi kodėl aš boostinu, o nežaidžiu savo?
Lošiu lol'ą šiuo metu, nes norisi tiesiog padėti kitiems pasikelti, kaip pastebėjau visi yra dauguma bronziniai, aš esu GOLD II. Norisi pažaisti su savo draugais kurie sėdi bronze.

 

Kokia jums nauda iš manes?
Kaip ir minėjau boostinų, jums tiesiog reikės su manimi susitarti, duodi slapyvardi ir username, ir tiesiog galite eiti laukan :)

Ar tai bus saugu?

Taip bus saugu, kadangi aš einu pirmas ir pagal mano atsiliepimus manau :). Lol'o acc bus užregistruotas ant jūsų email'o, kurio man nereikės, todėl yra saugu duoti man acc, IP aš neleisiu nebent tik su jūsų leidimu. Aš nenaudoju jokiu script'ų kadangi nenoriu gadinti savo mažos reputacijos šiame tinklapyje, bei man reikia užsidirbti, ne žlugdyti žmonės.

Kokie reikalavimai iš jūsų?
Normalios AP ir AD runos.

Regionas nesvarbu koks.

Būtinai, kad būtų supp/jgl champ'ų.


Atsiskaitymo būdai
Banku(-dnb,swed,seb.)

RP arba skin gift

Įvairus man naudingi dalykai.

Kiek laiko boostinsiu?

Boostinimas priklauso nuo žaidimo pergalių, todėl tiksliai negaliu pasakyti ir priklauso kiek jūs norit, kad pakelčiau. Priklauso dar nuo to kokius championus turit, kiek LP ir koks regionas ir beje koks būsimas divizionas yra.

Kontaktai:
skype:lolboostai
gmail: [email protected]

Kaina derinama

Redaguota , nario TKZ Angel
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...
  • Parašė po 4 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2931 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...