Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kokia jūsų nuomonė apie Jhin?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2832 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki taigi nusipirkau šiandien jhin man jis labai nepatiko , bet pirma matcha tikrai gerai su juo žaidžiau paemiau first blood ant 2min prieš lux taigi norėčiau jūsų nuomonės apie ji. Bet sunku paleisti jo ulte nes matot tada kažkaip keistai palieka akranas jis pats toli ir aš tiesiog nesu priprates prie šito champ.Taigi klausiu jūsų nuomonės apie ji.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dieve mano kad viena match'ą pasiseke o kita ne tai nereiškia kad pats champ'as yra hujne. Aišku aš lol'o nežaidžiu bet kai žaidžiau man irgi būdavo tokių match'ų kai atrodo oho kaip gerai sužaidžiau bet kituose visada su hujovu score baigiu bet esmė yra enemy team'e arba šiaip esi lucky karts nuo karto..


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Dieve mano kad viena match'ą pasiseke o kita ne tai nereiškia kad pats champ'as yra hujne. Aišku aš lol'o nežaidžiu bet kai žaidžiau man irgi būdavo tokių match'ų kai atrodo oho kaip gerai sužaidžiau bet kituose visada su hujovu score baigiu bet esmė yra enemy team'e arba šiaip esi lucky karts nuo karto..

 

Neligink manes su savymi ir vpš ko tu čia free postini? Išreikšt savo nuomone? Jeigu neturi ko komentuoti tai ir nekomentuok ypač kaip tu nebežaidi jau lolo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neligink manes su savymi ir vpš ko tu čia free postini? Išreikšt savo nuomone? Jeigu neturi ko komentuoti tai ir nekomentuok ypač kaip tu nebežaidi jau lolo.

jis pasake savo nuomone kad jei viena match gerai suzaidei o kitus nebeiseina tai nereiskia kad champas kaltas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neligink manes su savymi ir vpš ko tu čia free postini? Išreikšt savo nuomone? Jeigu neturi ko komentuoti tai ir nekomentuok ypač kaip tu nebežaidi jau lolo.

Pavadinimas ; „Kokia jūsų nuomonė apie jhin?“

Stupid af. xddd

Man irgi iš pirmo žvilgsnio nepatiko jhinas, čia tas pats kaip cs'ą revoulveris prieš nerfą, mane pisa, o aš su juo nk, tai čia tas pats ir su jhinu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

jis pasake savo nuomone kad jei viena match gerai suzaidei o kitus nebeiseina tai nereiskia kad champas kaltas

Pagrindinis klausymas ne toks buvo... Jei eini su jhin reikia mokėt lošt su ta kamera, kur reikia pelę judint, o ne pati juda, tada ulti tikrai pasiseks, bet pvz yasuo sunku nukalt su ulčiu, ypač kai yra priešų minionų, nors ir be jų galima. Žodžiu atrodė seniau labai kietas, bet reikia labai daug skill'ų jam :).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 mėnesių...

Pats esu Plat1 ir galiu pasakyti šitai:

Jeigu esi low elo (žemiau nei plat) tai tu busi 0 su Jhin. Mano elo jeigu geras supportas su dideliu peel, top ne koks yasuo, o koks Sion (frontline/defence) tada jis bus vienas iš geriausių adc ing. Bet jeigu jau čia klausi nuomonės apie Jhin tai jaučiu jis  ne tau, geriau mainink Le Blanc mide ir Lee Sin jungle, free elo 24/7 :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pats esu Plat1 ir galiu pasakyti šitai:

Jeigu esi low elo (žemiau nei plat) tai tu busi 0 su Jhin. Mano elo jeigu geras supportas su dideliu peel, top ne koks yasuo, o koks Sion (frontline/defence) tada jis bus vienas iš geriausių adc ing. Bet jeigu jau čia klausi nuomonės apie Jhin tai jaučiu jis  ne tau, geriau mainink Le Blanc mide ir Lee Sin jungle, free elo 24/7 :)

Jeigu tu esi low elo tai tu busi 0 su visais champais. Aišku nekalbu apie Riven, Teemo, Garen ir t.t "Main'erius". Jiems nereikia didelio skill'o žaisti. 

 

 

Šiaip Jhin man visia patiko. Pats, esu supp main todėl negaliu daug apie jį pasakyti. Tiesa dažnai tenka žaisti su juo komandoje kaip mano adc. Pats lipau iš silver su draugeliu kuris žaidė vien Jhin. Jam tereikia gero supporto. Pvz kokio tanko kuris užstunintu priešus kol Jhin juos meltina ir kuris juos sustabdo kai jie bando šokti ant Jhin. Aš asmeniškai naudojau Malphite. Pasiekus 6 lvl galima laisvai šokti į kovą. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2832 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...