Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

BAYERN MUNCHEN VS JUVENTUS


Ekologiskas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2984 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Dėl rungtynių su Dinamo būk ramus. Šitas sutriuškinimas FA taurėje netgi yra labai geras ženklas :D Paaiškinsiu kodėl. Chelsea praktiškai nebeturi vilčių laimėti premier lygą, todėl Chelsea treneris pasakė:"Kad išgelbėtume sezoną, turime triumfuoti Čempionų lygoje ir FA taurėje". Manchester City situacija yra visiškai kitokia, jie kovoja dėl pirmos vietos premier lygoje, nori laimėti Čempionų lygą ir kitą savaitę žais Anglijos lygos taurės finale. Todėl City treneris pasitaręs su klubo valdyba ir supratęs, kad žaidėjai tiesiog pavargtų, nusprendė paaukoti FA taurę, kuri pagal savo prestižiškumą nusileidžia Anglijos lygos taurei, premier lygai ir ČL. Rungtynėse prieš Chelsea pagrindinėje City sudetyje debiutavo netgi 6 paaugliai (17 - 20 metu), pridėjus dar kelis veteranus, įprastai nežaidžiančius pgr. sudetyje, gavosi tokia įdomi komandėlė :D dėlto ir neatsilaikė prieš Chelsea, kuri dėl jau išvardytų priežasčių žaidė savo stipriausia sudėtimi. O visa pagrindinė City sudėtis ilsėjosi, todėl bus 100% pasiruošę rungtynėms prieš Dinamo.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Blemba iškarto nusiraminau. :D Prašė pažymėjimo baltic'e... Tai statysiu per vieną puslapį, ten kofas irgi tas pats.

Džiugu, kad pavyko nuraminti :D nes pagrindo nerimauti tikrai nėra. Pagal viską, visur turi pažymėjimo prašyt. Jei ką prašyk tėvu, bet gali nepavykti, nes jie geriausiai žino, kad azartiniai žaidimai yra blogai :D Arba draugo kokio prašyk. Bet būtinai statyk, jei nori naujo kompo :D šiti statymai turi paeit

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jau ankščiau esu komentavęs šias rungtynes, tačiau tada komentavau labiau apie Juventus, nei Bayern. Bayern galima laikyti komanda be trūkumų. Prieš sezoną komanda šiek tiek pakeitė savo veidą, nutolo nuo savo tradicijų(Bayern visada garsėjo kaip klubas, kuriame pirmenybę žaisti turėjo vokiečiai, kuriame žaidė geriausi tuo metu Vokietijos futbolininkai ir tik į tas vietas, į kurias nebuvo galima nusipirkti vokiečio, pirko užsienietį, garsėjo kaip klubas, kuriame visi treneriai privalėjo puikiai šnekėti vokiškai, nei per treniruotes nei per varžybas Bayerne niekas nešnekėdavo angliškai, tik vokiškai. Viskas pasikeitė atėjus Guardiolai.) ir pasistiprino keliais pajėgiais naujokais: Douglas Costa(brazilas tik atvykęs į komandą, puikiai pritapo ir šiuo metu yra geros formos), Arturo Vidalis(vienas geriausių praeito sezono pasaulio saugų, atvykęs iš Juventuso ir ironiška, bet prieš rungtynes sakė, kad ilgisi Juves ir kad metai, praleisti Juventus klube, buvo geriausi jo karjeroje :D ), Medhi Benatia(pernai išrinktas vienu geriausių Italijos lygos gynėjų labai sustiprino Bayern gynybą. ). Bayerno kartelė yra iškelta aukščiau nei Juves, nes klubo savininkai jau įprato laimėti Bundesligą ir trokšta Čempionu lygos taurės, dėl šio tikslo į Bayern atvyko Guardiola, tačiau jam gali nepavykti to pasiekti, kadangi šis sezonas jam yra paskutinis Bayern komandoje, nes jau oficialu: kitą sezoną P. Guardiola treniruos Man. City. Taip pat futbolo ekspertai šį sezoną Bayern klubą priskiria prie tų komandų, kurios gali mesti rimtą iššūkį Barcelonai, kovoje dėl ČL. Taip pat prieš kelias dienas pasibaigė Juventuso 14 pergaliu iš eilės serija( sužaidė lygiosiomis su Bologna), tačiau Juves strategas pasakė, kad tos lygiosios rungtynėms prieš Bayern įtakos neturės. Taip ir bus. Vis dėlto šansų laimėti daugiau turi Bayern. Tai vat, pabandžiau pažvelgti į rungtynes labiau iš Bayern pusės :D

P.S. Aš esu Juves fanas ir mane tenkins tik pergalė prieš Bayern :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Esmė tame, kad viską, ką parašau, rašau labai suspaustai, nes galėčiau dar labiau išsiplėsti, ir tik iš galvos, nesiremiu ir neišverčiu jokių straipsnių :D Kaip yra sakoma, kad lietuvių religija yra krepšinis, tai aš lietuvis, bet mano religija yra futbolas. Gaila, kad šias metais nebuvo kalbėjimo potemės apie futbolą, nereikėtų net ruoštis :D

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galiausiai, kol pinigai vaikščiuojo banke visur, teko pastatyti 30€... dar kofas nukrito iki 2.30, bet laimejimas 70€. Galutinis rezultatas būtu 283.5€, bet nematau nieko čia blogo. Taigi reikia tikėtis geriausio !

Nu jo, iš 30€ pasidaryti 284.5€ ir aš čia nematau nieko blogo :D Kaip Juves fanas sakau, Juventusas ims rezultatu 2:1 ! :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2984 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...