Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Nebeparduodu, apscamino Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ


M'Twist

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3040 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Esi naujas forume ir neini pirmas bei "nežaidi" su tarpininkais?Viskas aišku su tavim irgi niekas nežais tiksliau niekas pirmas neis :)

 

Kas aišku? Neinu pirmas, nes čia vaikų forumas, ir aplamai buvau nudegęs ne kartą. + dėl tokių paranojikų kaip tu. Turėčiau uždarbį pasitvritinęs ten eičiau, dabar neturiu kitos išeities. Užsiregistravau metais anksčiau už tave ir naujas forume ?

 

 

Bandei Bitcoinsus gauti :o Deepweberis matau būsi, katra kūno dalį norėjai pirkti?

 

Shhh

Redaguota , nario Tw1stex
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kas aišku? Neinu pirmas, nes čia vaikų forumas, ir aplamai buvau nudegęs ne kartą. + dėl tokių paranojikų kaip tu. Turėčiau uždarbį pasitvritinęs ten eičiau, dabar neturiu kitos išeities. Užsiregistravau metais anksčiau už tave ir naujas forume ?

 

 

 

Shhh

 

Nu tai pričiom čia aš paranojikas matosi esi vaikas kuris bando apgaut.Kodėl?Koks dar žaidimas su tarpininkais.Tarpininkai tam ir skirti ,kad abi pusės t.y pardavėjas bei pirkėjas nebūtų apgauti ir jokių žaidimų nėra.Kodėl sakau ,kad tu naujas?Mažai pranešimų forume, mažai atsiliepimų.Tad tyliai būk, ramiai jauskis.O dėl vaikų tikriausiai pats esi nepilnametis. :)

Redaguota , nario Lilas*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Nu va, paklausiau aš debilų, ačiū daugiau tokiom paslaugom nesinaudosiu... Aš ramus *Myliu SuperGames.lt*, atrodo normaliai, kaip su žmonėm, man net nekiltų tokios minties, kad kažką apgaut... Lietuvių charakteris, ką aš galiu pasakyt, žmogus turi 54 atsiliepimus ir tokiom xujniom užsiima. https://www.supergames.lt/user/42219-y%E1%B5%92%E1%B5%98-o%E1%B6%B0%CB%A1%CA%B8-l%E1%B6%A4%E1%B5%9B%E1%B5%89-o%E1%B6%B0%E1%B6%9C%E1%B5%89/

 

8c44cc4352a0f5f2c50726ca11e1d292946.png

 

4fa401bfcb0b55300474ebbdb3ee63d5993.png

 

 

141268af20f0858090cf24a1a8594b2b899.png

 

c03c182eb21a4af8dc8e2bb933123f7f407.png

Redaguota , nario Tw1stex
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu va, paklausiau aš debilų, ačiū daugiau tokiom paslaugom nesinaudosiu... Aš ramus *Myliu SuperGames.lt*, atrodo normaliai, kaip su žmonėm, man net nekiltų tokios minties, kad kažką apgaut... Lietuvių charakteris, ką aš galiu pasakyt, žmogus turi 54 atsiliepimus ir tokiom xujniom užsiima. https://www.supergames.lt/user/42219-y%E1%B5%92%E1%B5%98-o%E1%B6%B0%CB%A1%CA%B8-l%E1%B6%A4%E1%B5%9B%E1%B5%89-o%E1%B6%B0%E1%B6%9C%E1%B5%89/

 

8c44cc4352a0f5f2c50726ca11e1d292946.png

 

4fa401bfcb0b55300474ebbdb3ee63d5993.png

 

 

141268af20f0858090cf24a1a8594b2b899.png

 

c03c182eb21a4af8dc8e2bb933123f7f407.png

O Skype ID sutampa? Gal koks imposteris? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai aš kaip supratau tai taip ir yra, kad fake, o tikrojo savininko atsiprašiau, be reikalo neigiamą uždėjau. Nu jmj, senai nesilankiau tokiuose forumuose, negalvojau kad tokie bajeriai dar būna, kažkaip tikėjausi sąžiningumo.... dar sakot, kad pirmas turiu eit, nes niekas nepirks

 

83f49c05698103a1c1b39d7a632b48a7876.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet keistas sutapimas jis ir  tas, kuriuo apsimetinėjo iš to pačio miesto, Klaipėdos. IP iš kurio man rašė į skype: Last IP: 78.61.89.121, paypalas [email protected]  gyventų Vilniaus raj tai langus išdaužyčiau ir kojas sulaužyčiau, paskui pats skolų išieškojimą padaryčiau. O ką dabar galima padaryt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu tai pričiom čia aš paranojikas matosi esi vaikas kuris bando apgaut.Kodėl?Koks dar žaidimas su tarpininkais.Tarpininkai tam ir skirti ,kad abi pusės t.y pardavėjas bei pirkėjas nebūtų apgauti ir jokių žaidimų nėra.Kodėl sakau ,kad tu naujas?Mažai pranešimų forume, mažai atsiliepimų.Tad tyliai būk, ramiai jauskis.O dėl vaikų tikriausiai pats esi nepilnametis. :)

Realybėj taip tarpininkas tam ir yra. O virtualiam pasaulyje nėra tokio dalyko bent jau čia. Nes realybėj tai būna notaras ar kitas atsakingas žmogus, o čia tuo tarpininku gali būti draugas, kuriam pervedus pinigus abudu dingsta ir lieki vėl gi apgautas. Protingi žmonės daug pranešimų tokiuose forumuose labai neturi. Kodėl? Nes čia nėra tikslo. Aš ateinu paskaityt tik apie telefonus, padėt jeigu galiu kuo ir viskas, o komentint ant kiekvieno šūdnieko kaip tu šitoj temoj prilipai kaip musė prie šūdo. O Twistexas kaip aš neturi noro ir nesireiškia šitam forume, prireikė - sukūrė temą.

 

 

 

Bet keistas sutapimas jis ir  tas, kuriuo apsimetinėjo iš to pačio miesto, Klaipėdos. IP iš kurio man rašė į skype: Last IP: 78.61.89.121, paypalas [email protected]  gyventų Vilniaus raj tai langus išdaužyčiau ir kojas sulaužyčiau, paskui pats skolų išieškojimą padaryčiau. O ką dabar galima padaryt?

 

Gyventų Vilniaus rjn. dar ir navaro nuo jo pasiimtume :)

Redaguota , nario Audr1us
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet keistas sutapimas jis ir  tas, kuriuo apsimetinėjo iš to pačio miesto, Klaipėdos. IP iš kurio man rašė į skype: Last IP: 78.61.89.121, paypalas [email protected]  gyventų Vilniaus raj tai langus išdaužyčiau ir kojas sulaužyčiau, paskui pats skolų išieškojimą padaryčiau. O ką dabar galima padaryt?

PayPal mėgink iškelti dispute, kad gražintų pinigus. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

PayPal mėgink iškelti dispute, kad gražintų pinigus. :)

 

 

Nu bandysiu, aš iš karto susinervinęs kažkur parašiau, jaučiu tiesiog į supportą.

 

 

Oi patikrinau tikro YOlo skype ip ir to fake, pasirodo tokie patys ipai, taigi pats tirkas yolo susikures fake skype ir apgaudinėja 

 

Na vis dėl to neveltui įtarimai, gal žinot kas nors jo vardą ir pavardę, vistiek gi tiek sandorių? Tada pareiškimą ir į policiją, tegul ten aiškinasi, 140 litų man pinigai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

va db aš jį prigavau pranui nusiunčiau baną turėtu prasileist :D


pats pranas pasakė (administratoroius) kad ten jis.. :(


va ka pranas atrašė, Gerai, patikrinsime. Jeigu bus priimtas kažkoks sprendimas - pranešiu. :) pats pasakė kad seniau buvo prigautas dėl tokio dalyko ir gavęs baną, tikėkimes vėl gaus

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visi kurie sudėjo atsiliepimus neturėję sandorio ir nukreipę į nesavo temą čia gavo įspėjimus. 

  • 2.1. Atsiliepimais leidžiama keistis tik už abipusius sandorius, kurie įvyko šiame forume. Jeigu forume niekur nėra užsimenama apie sandorį, narys negali už jį gauti nei teigiamo, nei neigiamo įvertinimo. Sandoriai per skype, facebook ar pan NEGALIOJA!

Nereikia spamminti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3040 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.


×
×
  • Sukurti naują...