Peršokti į turinį

Photoshop paslaugos.


Daren_Shan

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3002 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

čia tu ta prasme sakai kad kažkas blogai? dariau ant greičio per 5min, žmogui reikenčiam normlaus darbo ar rangų ir padaryčiau noramlų pavizdį. čia aš ant greičio padariau

 

Ant grėičio paderei lėva darbą ir tikiesi, kad iš šio pvz visi galvos, kad tu geras gfxeris? :D

Redaguota , nario Baldas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

aiškiai skaityt išmok jaigu bus žmonių kuriems reikės paslaugos ir norės gero pavizdžio numesiu, o čia padariau kad nesakytumemt kad tik tekstą uždėt moku.

 

tai čia tik ir parodei, kad tekstą uždėjai, aš būdamas photoshop pradinukas jau pirmą diena žinojau kas yra clliping mask :D

Net ikonų lygiai įdėti nesugebėjai :D

Redaguota , nario Baldas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tu lavonėlį sako cliping mask prajuokinai :) galvoji aš tik tiek laiko darau? sakau nepavydėk arba nefreepostink pavydoliai jus lietuviai kur jus ritates kad tik prisipist, bus žmonių padarysiu pavyzdį ir galėsiu įdėt, nes dbr kiek matau jum neužtenka logo ar paprasto. reik rimto tai jai bus užsakymas įmesiu

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Matosi esi dar jaunas žmogelis, tikriausiai labai jaunas. :D Nebesigadink savo reputacijos ir nebesidaryk sau gėdos, ištrink temą, dar stipriai patobulėk, o tada kažką panašaus į krautuvę galėsi bandyti daryti, nes dabar bandai įrodyti kažką ir iš šono tai atrodo šiek tiek kvailai.  :mucha:

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3002 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...