Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[Debatas] Ar europa gerai padarė kad priėmė pabėgelius?


IamU

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2999 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

fabrike ir be kalbos gali, yra pilną vertėju mokančių musulmonų kalbas, net mėčėtės yra, ne akmens amžius.

p.s kasdienybe tampa tokią http://rightwingnews.com/culture/muslim-refugees-caught-hunting-gays-in-berlin/

dud, tu esi prieš gėjus, tu nieko prieš tokiems dalykams esi... Apie fabrikus :D Tai galvoji kad jie visi yra neišsilavine? Visi dabar turi būti kaip vergai ir eiti į fabrikus dirbti? Keistas esi, keistas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu jiems nepatiktu, jie gryštu atgal, argi ne? Nebuvau pastebėjęs kad pabėgeliai skundžiasi, galbūt numestum kelis linkus, ar kažką panašaus?

Nežinau ar žiūri žines ar taip seki naujienas tikrai rastum tokius dalykus. Tavo pasakymas "Jeigu jiems nepatiktu, jie gryštu atgal, argi ne"  Jei matei žines prieš kokes 1-2sav buvo pasake, kad didesnė dalis pabėgėlių iš Vokietijos keliauja atgal į savo gimtine nes kažkas jiems netinka tai manau neverta toliau ginčytis ir galim visi teigti, kad didesnė jų dalis tikrai nebėga nuo karo, o tiesiog jiems dabar puiki progra pasipelnyti iš europos ir sukelti chaosa. Aš galiu sakyti, kad visi šiti pabėgėliai yra tiesioginiai teroristai kurie nekele žmogui pavojaus, o naikina europa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežinau ar žiūri žines ar taip seki naujienas tikrai rastum tokius dalykus. Tavo pasakymas "Jeigu jiems nepatiktu, jie gryštu atgal, argi ne"  Jei matei žines prieš kokes 1-2sav buvo pasake, kad didesnė dalis pabėgėlių iš Vokietijos keliauja atgal į savo gimtine nes kažkas jiems netinka tai manau neverta toliau ginčytis ir galim visi teigti, kad didesnė jų dalis tikrai nebėga nuo karo, o tiesiog jiems dabar puiki progra pasipelnyti iš europos ir sukelti chaosa. Aš galiu sakyti, kad visi šiti pabėgėliai yra tiesioginiai teroristai kurie nekele žmogui pavojaus, o naikina europa.

:D Tos tavo teorijos yra šūdo vertos :D Tai dabar paaiškink kas blogai? Tiems kuriems nėra blogai būti karo zonoi ir bando pasipelnyti iš europos, gryšta atgal į gimtinę, kas blogai? Dabar tu pats sakai kad jie gauna mažai pinigų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežinau ar žiūri žines ar taip seki naujienas tikrai rastum tokius dalykus. Tavo pasakymas "Jeigu jiems nepatiktu, jie gryštu atgal, argi ne"  Jei matei žines prieš kokes 1-2sav buvo pasake, kad didesnė dalis pabėgėlių iš Vokietijos keliauja atgal į savo gimtine nes kažkas jiems netinka tai manau neverta toliau ginčytis ir galim visi teigti, kad didesnė jų dalis tikrai nebėga nuo karo, o tiesiog jiems dabar puiki progra pasipelnyti iš europos ir sukelti chaosa. Aš galiu sakyti, kad visi šiti pabėgėliai yra tiesioginiai teroristai kurie nekele žmogui pavojaus, o naikina europa.

 

+++

 

eiline diena su pabėgeliais https://www.facebook.com/RadioSoleil/videos/10154556749811988/?fref=nfštai taip jie integruojasi

:D Tos tavo teorijos yra šūdo vertos :D Tai dabar paaiškink kas blogai? Tiems kuriems nėra blogai būti karo zonoi ir bando pasipelnyti iš europos, gryšta atgal į gimtinę, kas blogai? Dabar tu pats sakai kad jie gauna mažai pinigų.

 

pagal tave gerai, kad jie ateiną čia, šiukšlina nenori integruotis, žudo žmones, prievartauja vaikus ir moteris, nieko blogo nėrą?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

+++

 

eiline diena su pabėgeliais https://www.facebook.com/RadioSoleil/videos/10154556749811988/?fref=nfštai taip jie integruojasi

 

pagal tave gerai, kad jie ateiną čia, šiukšlina nenori integruotis, žudo žmones, prievartauja vaikus ir moteris, nieko blogo nėrą?

Joa, čia tikrai pabėgeliai :DD Jau paaiškinau kad jie padarė daug mažiau nusikaltimų negu 1 milionas europiečių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:D Tos tavo teorijos yra šūdo vertos :D Tai dabar paaiškink kas blogai? Tiems kuriems nėra blogai būti karo zonoi ir bando pasipelnyti iš europos, gryšta atgal į gimtinę, kas blogai? Dabar tu pats sakai kad jie gauna mažai pinigų.

Mano teorijos yra paremtos faiktais tai nežinau ar jos vertos šūdo kaip tavo kur komentuoji didžiausias nesamones. Nežinau kiek tau metų ar tai nelabai rauki apie tokius dalykus ir bandai mums kažka dabar čia įrodinėt kur tau labai nesiseka. Kitas dalykas kodėl paminėjei apie pinigus nors savo žinutė nerašiau nieko apie tai, kad jie gauna  pinigus, o aš sakiau, kad jie pelnosi iš to ir kaip sakoma "voge". Aš tau paaiškinau jau 2 kartus kodėl blogai pabėgėliai, bet tu vistiek kartojiesi ir sakai ta patį kuo jie blogi :) visų pirma paskaityk kiekvieno nario komentara ir gerai pagalvok ir nerašyk tokių dalykų jei nenusimanai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Joa, čia tikrai pabėgeliai :DD Jau paaiškinau kad jie padarė daug mažiau nusikaltimų negu 1 milionas europiečių.

 

Jei ne savo žiamei nereiškia, kad jie gali daryti ką nori, nors ir mažiau, juos čia prijeme kaip žmonės, o jie kaip žvėris.

https://www.facebook.com/Anonymous.Kollektiv/videos/1032059586840501/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei ne savo žiamei nereiškia, kad jie gali daryti ką nori, nors ir mažiau, juos čia prijeme kaip žmonės, o jie kaip žvėris.

https://www.facebook.com/Anonymous.Kollektiv/videos/1032059586840501/

Sorry rusu nemoku :/

 

 

Mano teorijos yra paremtos faiktais tai nežinau ar jos vertos šūdo kaip tavo kur komentuoji didžiausias nesamones. Nežinau kiek tau metų ar tai nelabai rauki apie tokius dalykus ir bandai mums kažka dabar čia įrodinėt kur tau labai nesiseka. Kitas dalykas kodėl paminėjei apie pinigus nors savo žinutė nerašiau nieko apie tai, kad jie gauna  pinigus, o aš sakiau, kad jie pelnosi iš to ir kaip sakoma "voge". Aš tau paaiškinau jau 2 kartus kodėl blogai pabėgėliai, bet tu vistiek kartojiesi ir sakai ta patį kuo jie blogi :) visų pirma paskaityk kiekvieno nario komentara ir gerai pagalvok ir nerašyk tokių dalykų jei nenusimanai.

Atleisk didenybe, pakartok klausimą į kurį neatsakiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sorry rusu nemoku :/

 

 

Atleisk didenybe, pakartok klausimą į kurį neatsakiau.

Mielas drauge tikrai neverta toliau su tavim veltis į pokalbius :) todėl patariu ir Baldui to nedaryt nes manau greičiau sienai iššaikintume apie pabėgėlius ir jos kelemus pavojus. #PEACE

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mielas drauge tikrai neverta toliau su tavim veltis į pokalbius :) todėl patariu ir Baldui to nedaryt nes manau greičiau sienai iššaikintume apie pabėgėlius ir jos kelemus pavojus. #PEACE

Vienas pasidavė, kas toliau? Ar taip jau bus lengva laimėti debata?

 

 

 Daug maž tokio tipo visi tavo atsakymai. Kvailių bandai pasirodyti?

Septintokas esu, septintokai rusiškai raiškiai skaityti dar nemoka...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vienas pasidavė, kas toliau? Ar taip jau bus lengva laimėti debata?

 

O ką tų įrodej, tik tai, kad jie yra žmones kaip ir mes, kad jie kenkia europai ir daro chaosą, būdami patis sau šeimininkai to nepaneigsi.... :) Daugiau čia nesugrįšių nebent pas tave bus argumentuoti atsakymai, nuorodom ir faktais, o ne tokie vaikiškki kaip dabar "aš irodžiau" "aš laimėjau"...

Prisijunkit prie grupes, ten įkelia viską kas susije su pabėgeliais https://www.facebook.com/groups/527389390763876/?fref=ts

 

Redaguota , nario Baldas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O ką tų įrodej, tik tai, kad jie yra žmones kaip ir mes, kad jie kenkia europai ir daro chaosą, būdami patis sau šeimininkai to nepaneigsi.... :) Daugiau čia nesugrįšių nebent pas tave bus argumentuoti atsakymai, nuorodom ir faktais, o ne tokie vaikiškki kaip dabar "aš irodžiau" "aš laimėjau"...

Prisijunkit prie grupes, ten įkelia viską kas susije su pabėgeliais https://www.facebook.com/groups/527389390763876/?fref=ts

 

Dėkui už šios grupės parodymą, būtinai seksiu naujienas. 

 

 

Septintokas esu, septintokai rusiškai raiškiai skaityti dar nemoka...

Tai manau jeigu jau septintokas esi, tuomet ir apie pabėgelius nedaug išmanai. Skaičiau viską kas buvo pateikta šioje temoje ir kaip aš sakiau praeitame savo komentare, jie savo tikėjimo ir elgesio tikrai nepakeis, vien dėl to kad įtiktų mums, jie mano jog šeimininkai čia yra jie. 

Dabar kitas klausimas eina: Ar jie bėga nuo karo, ar bėga tam jog galėtų pasipelnyti? 

Matome jog daugelis pabėgėlių nori bėgti į Vokietiją, kadangi ten gauna geras pašalpas, tačiau ten kur pašalpos būna mažos jie vykti nenori. O kodėl taip yra? Juk jie bėga nuo karo kur jiems būtų saugu, o ne kur gerą ir jauku, jie atvykę iš kitos šalies nori čia gyventi geriau nei mes patys gyvename, o to negavę bando dar imtis drastiškų priemonių. 

Kodėl pagal tave atrodo jog jie daro mažai nusikaltimų?

Mano manymu tai kaip tik jie daro begalę nusikaltimų, tik jų tie nusikaltimai būna dideli, ne tokie kaip kiekviena dieną matome per žinias, o ir taip tavo manymu kiekvieną smulkų nusižengimą visi visur skelbs, tad dar kiek nėra paskelbta. Todėl manau jog jie atvykę į kitą šalį turėtų būti kaip pelės po šluota ir nelysti niekam į akis.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai manau jeigu jau septintokas esi, tuomet ir apie pabėgelius nedaug išmanai. Skaičiau viską kas buvo pateikta šioje temoje ir kaip aš sakiau praeitame savo komentare, jie savo tikėjimo ir elgesio tikrai nepakeis, vien dėl to kad įtiktų mums, jie mano jog šeimininkai čia yra jie. 

 

Tai pala, jei esi septintokas, neišmanai apie kažkokį dalyką? :D Čia tiesiog bandymas pažeminti dėl mano amžiaus. Kokie jų veiksmai tau atrodo kad jie esą šeimininkai čia?

 

 

Dabar kitas klausimas eina: Ar jie bėga nuo karo, ar bėga tam jog galėtų pasipelnyti? 

Matome jog daugelis pabėgėlių nori bėgti į Vokietiją, kadangi ten gauna geras pašalpas, tačiau ten kur pašalpos būna mažos jie vykti nenori. O kodėl taip yra? Juk jie bėga nuo karo kur jiems būtų saugu, o ne kur gerą ir jauku, jie atvykę iš kitos šalies nori čia gyventi geriau nei mes patys gyvename, o to negavę bando dar imtis drastiškų priemonių. 

Na gerai :D Mes esame Lietuviai taip? Mes emigruojame kodėl? Nes norime geresnio gyvenimo. Kodėl pabėgėliai bando patekti į šalis kuriose geresnė ekonomika? Nes yra šansas, kodėl jiems praleisti šansą gyventi geresniom gyvenimo sąlygomis ir dar nebijoti karo? Beto, Lietuvoje yra gan stipri tikimybė kad prasidės karas, tai pabėgėliai nelabai tenorėtu čia atvykti ;)

 

Kodėl pagal tave atrodo jog jie daro mažai nusikaltimų?

Mano manymu tai kaip tik jie daro begalę nusikaltimų, tik jų tie nusikaltimai būna dideli, ne tokie kaip kiekviena dieną matome per žinias, o ir taip tavo manymu kiekvieną smulkų nusižengimą visi visur skelbs, tad dar kiek nėra paskelbta. Todėl manau jog jie atvykę į kitą šalį turėtų būti kaip pelės po šluota ir nelysti niekam į akis.

Lietuva turi marozus, amerika turi Thug'us, visi turi tokius žmonės kurie yra blogo mąstymo. Kad ir kiek nuorodų su straipsniais apie jų nusikaltimus nusiųsite, tai nebus užtenkama. Pasižiūrėkit žinias, pabėgėliai per visą savo laiką Europoje yra padare mažiau negu dešimtadalis Lietuvos nusikaltimų per savaitę.

Pabėgeliai būti labai blogai, jie yra nevokus jie nesigaudo šalyse visai. Nori gaut pinigų o ne saugumo tai jau senai aišku, ir jie čia atvykę per mėnesį daugiau padaro nusikaltimų negu mes.

Taip, jie būti labai labai blogas!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Lengvai, delfi pasiskaityk tiesiai šviesiai sakė vienas jų kad jis atvyko į europa nedirbti o gyventi ir gauti ir visi aplinkeliai sutiko iš jų. Apsižiurek tu ar tu tikrai matai daug iš jų kurie stengiasi dėl savo gyvenimo šalyse?

:D Skaitysiu aš ble delfi ir ieškosiu to tavo vieno straipsnio... Numesk jei jau toks užtikrintas esi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visai nekalti ir nieko dieti vaikučiai atrodo, kaip ir fotkese kur mūsų žiniasklaidą talpina... https://www.facebook.com/frontline/videos/10153169295601641/

O čia tu tokia pati moteris kaip ir lamU palaikantį pabėgelius ir jų išprievartautą, bet nepykstą nes juk tai pabėgeliai


Dar pasidomėkit kaip tuose šalyse išaugo smurtas kur daugiausia pabėgelių.

Redaguota , nario Baldas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visai nekalti ir nieko dieti vaikučiai atrodo, kaip ir fotkese kur mūsų žiniasklaidą talpina... https://www.facebook.com/frontline/videos/10153169295601641/

O čia tu tokia pati moteris kaip ir lamU palaikantį pabėgelius ir jų išprievartautą, bet nepykstą nes juk tai pabėgeliai

Dar pasidomėkit kaip tuose šalyse išaugo smurtas kur daugiausia pabėgelių.

Sakiai kad nebegrįši, kaip ir sakiau, kad ir kiek jūs numesit tų linkų, visgi bus per mažai... Numetei linką :D Ten gi paprasta propaganda, niekas neleidžia filmuoti ISIS teritorijoje, ir visi žurnalistai yra ten nužudomi. Argi taip sunku mastyti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2999 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...