Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu [Parduodu] CS:GO peilius


Gerart

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3006 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Shadow Daggers | Night

Field Tested

http://imgur.com/I6xysOR

Flip Knife | Doppler (Phase 1, Fake Black Pearl)

Factory new

http://imgur.com/two8g68

 

Kainas patys siūlykite.

Man tinkamą ir didžiausią kainą pasiūliusiam parduodu.

Doppleris ne pas mane, bet jei pirksit iš manęs gausite, kaina ne aš nustatysiu ar tiks, bet aš parašysiu jei sudomins.

Doppleris labai gražiai atrodo viena pusė tamsiai mėlyna, kitoje pusėje raudonumo 20%, na visgi ne black pearl :(..

Komentaruose arba į pm savo siūlomas kainas.

Redaguota , nario Galardas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tave matau pirma karta, kad tu moderatorius man tikrai nedaug sako, jei butum pardaves neviena peili manau turetum daugiau reputacijos. o kodėl nenori tarpininko? 

Žmogau jei lankaisi vien CS:GO temose tu niekad ir kitų modų gali nepamatyti. Esu moderatorius vadinasi neturėjęs jokių blogų veiklų ir turiu būti forumo pavyzdys.. Ir jei nepasitiki tai čia jau tavo problemos, atsiliepimą čia vieną turiu (dėl peilio) kiti skinai mano parduoti realiai, nes pažystamas pirko. Ir jei nežadi pirkti arba tiesiog prisikabinėti ir ieškoti koks aš nepatikimas, gali uždaryti šį forumą ir nebekomentuoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tarpininko tikrai manau neprireiks.. :) Esu pardavęs jau nevieną peilį taip ir + esu forumo moderatorius.

vapšie giliai, kad tu moderatorius, nes dabar ir moderatoriai apgauna,  tad tas tavo pasakymas "ir + esu forumo moderatorius" nevertas net bomžo šūdo.

 

P.S Siūlau tik 50% MP :X

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man tikrai nerūpi kad tu modas modas buvo ir Eimantas.P man atrodo ar koks ten jo nick ir turėjo apie 40+ atsiliepimu ir ką? apipiso labai daug zmonių ir gavo blok ant šio forumo ir kas iš to kad jis buvo modas nerodė jokio gero pavyzdzio iš taves irgi visko galima tikėtis, kad lankausi tik csgo temose nereiškia kad nežinau daugelio modų ar admin. Jei tau netinka tarpininkai tai tikrai kažkas jau čia ne taip..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man tikrai nerūpi kad tu modas modas buvo ir Eimantas.P man atrodo ar koks ten jo nick ir turėjo apie 40+ atsiliepimu ir ką? apipiso labai daug zmonių ir gavo blok ant šio forumo ir kas iš to kad jis buvo modas nerodė jokio gero pavyzdzio iš taves irgi visko galima tikėtis, kad lankausi tik csgo temose nereiškia kad nežinau daugelio modų ar admin. Jei tau netinka tarpininkai tai tikrai kažkas jau čia ne taip..

Tinka man tarpininkai, bet tik koks lukonic arba steam žaidimai šiame forume. Ir + mokėsite patys, jei jums nieko nerodo tas modas. :) 

 

 

 

vapšie giliai, kad tu moderatorius, nes dabar ir moderatoriai apgauna,  tad tas tavo pasakymas "ir + esu forumo moderatorius" nevertas net bomžo šūdo.

 

P.S Siūlau tik 50% MP :X

Su savo žodžiai gali apsiraminti, nes poto vėl "verksit", kad įspėjimai pareina už nieką. Tavo pasiūlymas manęs, nedomina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tinka man tarpininkai, bet tik koks lukonic arba steam žaidimai šiame forume. Ir + mokėsite patys, jei jums nieko nerodo tas modas. :)

 

 

 

Su savo žodžiai gali apsiraminti, nes poto vėl "verksit", kad įspėjimai pareina už nieką. Tavo pasiūlymas manęs, nedomina.

kada aš verkiau, kad gavau įspėjimą? Man labai giliai, kad gaunu įspėjimą. Žinai, aš galiu turėti, kad ir 100 įspėjimų - manęs nejaudins.

Na kaip tau, paskutinis mano pasiūlymas 55%

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesiūlyk išviso.

 

Savo numesk, susisieksiu.

na, tu man neaiškink ką daryti, ponas patikimiausiasis moderatoriau, o gal įspėjimą man duosi dėl to, kad aš čia siūlau kainą?

Na duočiau 2€ + kebabas :)

Redaguota , nario Galardas
1.2. Rašyti pilnus, turiningus ir nebereikšmius pranešimus. Vietoje žodelių "sėkmės, jėga, žinau, fainai, ok, gerai, help" ar panašių geriau nieko nerašyti.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kada aš verkiau, kad gavau įspėjimą? Man labai giliai, kad gaunu įspėjimą. Žinai, aš galiu turėti, kad ir 100 įspėjimų - manęs nejaudins.

Na kaip tau, paskutinis mano pasiūlymas 55%

 

na manau moderatorių gauna patikimi žmonės :D

Redaguota , nario Tuzas__
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

na, tu man neaiškink ką daryti, ponas patikimiausiasis moderatoriau, o gal įspėjimą man duosi dėl to, kad aš čia siūlau kainą?

Na duočiau 2€ + kebabas :)

Nesupratau, kodėl buvo duotas šiam žmogui įspėjimas, bet pom vistiek atmazus šaudys,

O į temą: Kainą keliu iki 4€ + 2 kebabai.

Redaguota , nario Galardas
1.2. Rašyti pilnus, turiningus ir nebereikšmius pranešimus.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3006 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...