Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3603 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Kas geriau ar jūs suvokiat ką šnekat ? Jei žmogus gavo tokį užsakymą jis ir piešia pagal užsakovo svajonę.. Atsičiūhinkit jūs nors kartą pievų neraše, juk ne jūs jį naudosite, o užsakovas..

 

I.T - Šaunuolis gražus dizainas, šauniai padirbėta, spaudžiu žalią !

Aš dėl ir kėliau norėjau išgirsti kitų nuomone nereikia ant jų pult ;)btw dėkui

Redaguota , nario heicmeisterJR

grafikos paslaugos 

 

update102.png

 

 

 

 

Kas geriau ar jūs suvokiat ką šnekat ? Jei žmogus gavo tokį užsakymą jis ir piešia pagal užsakovo svajonę.. Atsičiūhinkit jūs nors kartą pievų neraše, juk ne jūs jį naudosite, o užsakovas..

 

I.T - Šaunuolis gražus dizainas, šauniai padirbėta, spaudžiu žalią !

Ne nu tu debilas gal ? :D

Tai jeigu piešia tik užsakovui ir pxj kitų nuomonė tai nekeltu čia. Mes išsakom savo nuomonę ir viskas ko tu čia rėkauji ? Pats nk nesupranti sakai kad gražus dizainas nors tau ir šūdas su pabarstukais gražu.

Ne nu tu debilas gal ? :D

Tai jeigu piešia tik užsakovui ir pxj kitų nuomonė tai nekeltu čia. Mes išsakom savo nuomonę ir viskas ko tu čia rėkauji ? Pats nk nesupranti sakai kad gražus dizainas nors tau ir šūdas su pabarstukais gražu.

Pristabdyk japas trupučiuką, eik ir stumdyk tą savo lievą dizainą kaip ir stumdes, nieks nepaims, sako nieko nesuprantu, kaip manau, kam jis kūrė temą, tam kad komentuotų tie kurie supranta, tai taip kad gali mynt iš čia ir eit į Minecraft skiltį ir apie kūbų spalvas padiskutuoti. :)

(redaguota)

Pristabdyk japas trupučiuką, eik ir stumdyk tą savo lievą dizainą kaip ir stumdes, nieks nepaims, sako nieko nesuprantu, kaip manau, kam jis kūrė temą, tam kad komentuotų tie kurie supranta, tai taip kad gali mynt iš čia ir eit į Minecraft skiltį ir apie kūbų spalvas padiskutuoti. :)

Stumdau už centus tai tu stebuklo nori ? :DDD Tui gal pasiremontuok savo galvą apie minecraft čia bazarina vanelink į savo wC ;DD tūlike užsidaręs. Man atrodo tu čia vienintelis kuris nieko nesupranta

 

P.S Šitame forume normalių dizainų neapsimoka stumdyt, nes niekas jų neįperka arba tiesiog būna tipiški lietuviai ir bando numušt iki minimumo ko nevisi dizaineriai linkę daryti.

Pažiūrėjus į tavo avatarą ir jo kokybę parodai savo skillus.

Redaguota , nario zED`

Kas geriau ar jūs suvokiat ką šnekat ? Jei žmogus gavo tokį užsakymą jis ir piešia pagal užsakovo svajonę.. Atsičiūhinkit jūs nors kartą pievų neraše, juk ne jūs jį naudosite, o užsakovas..

 

I.T - Šaunuolis gražus dizainas, šauniai padirbėta, spaudžiu žalią !

 

Bet jei į galeriją įdėjo, tai jau faktas, kad galima kritikuot. O užsakymas čia ar ne, dzin man, pasakiau kas man nepatiko, nes buvo galerijoje ir viskas. :P

Stumdau už centus tai tu stebuklo nori ? :DDD Tui gal pasiremontuok savo galvą apie minecraft čia bazarina vanelink į savo wC ;DD tūlike užsidaręs. Man atrodo tu čia vienintelis kuris nieko nesupranta

 

P.S Šitame forume normalių dizainų neapsimoka stumdyt, nes niekas jų neįperka arba tiesiog būna tipiški lietuviai ir bando numušt iki minimumo ko nevisi dizaineriai linkę daryti.

Pažiūrėjus į tavo avatarą ir jo kokybę parodai savo skillus.

wC ? WTF ? Pričiom čia tas toletas? Jei galvoji apie tą projektą, tai jei ką ten ne aš, ten Deivydas.

Pristabdyk japas trupučiuką, eik ir stumdyk tą savo lievą dizainą kaip ir stumdes, nieks nepaims, sako nieko nesuprantu, kaip manau, kam jis kūrė temą, tam kad komentuotų tie kurie supranta, tai taip kad gali mynt iš čia ir eit į Minecraft skiltį ir apie kūbų spalvas padiskutuoti. :)

Svetainės lankytojai (naudotojai) bus ir tie, kurie nesupranta, tad jų nuomonė čia ypač aktuali.

mknvc.lt

PSN wanheda_tk
Steam /id/_wan
Discord wan#2716

  • Parašė po 6 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3603 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...