Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3803 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Dizainas nekoks, bet neesmė :D O šiaip nesu turėjęs, bet galiu pasakyt iš patirties, jog, kai tos juodos gumytės nutrūks, kur tavo foto laiko baltus raištelius, bus ragaz... Šiaip jei nori gali parašyt sumą iki kiek žiūri kėdų, padėčiau išsirinkti tau juos.

iki 90 eurų max

nenoriu labai aukštų

Redaguota , nario Undeniable

Web dizaino paslaugos, svetainių kūrimas, e-komercija - AŽ.

Portfolio - ČIA

Pats turiu Nike KD 7 batelius. Tikrai geri, siulyčiau ir tau tokius. Jie senesnio modelio, todėl mažai, kur yra. Bet Sil.Lt yra, suvesk paieškoje ir rasi ten su akcijom.

 

Dar tokie yra geri, bet išmera maža.

http://www.sil.lt/avalyne/krepsinio/under-armour-clutchfit-drive-low-melyni-kedai-krepsiniui.html

 

Ir dar čia žiūrėkis įvairiausių variantų:

http://www.sil.lt/avalyne/krepsinio/nike-zoom-hyperrev-2015-juodi-kedai-krepsiniui.html

http://www.sil.lt/avalyne/krepsinio/adidas-crazylight-boost-low-jeremy-lin-krepsinio-kedai-geltoni.html(Patvarus,lengvus, bet nelabai patvarūs)

 

Turėjau CP3 VII tai labai patiko, šitie turbūt dar geresni

http://www.sil.lt/avalyne/krepsinio/jordan-cp3viii-8-titan-chris-paul-vardiniai-kedai-krepsiniui-melyni.html

 

Čia Sil'e paieškojau tiek radau, pranešk ar kas patiko, ar atitiko išmera. :)

Pats turiu Nike KD 7 batelius. Tikrai geri, siulyčiau ir tau tokius. Jie senesnio modelio, todėl mažai, kur yra. Bet Sil.Lt yra, suvesk paieškoje ir rasi ten su akcijom.

 

Dar tokie yra geri, bet išmera maža.

http://www.sil.lt/avalyne/krepsinio/under-armour-clutchfit-drive-low-melyni-kedai-krepsiniui.html

 

Ir dar čia žiūrėkis įvairiausių variantų:

http://www.sil.lt/avalyne/krepsinio/nike-zoom-hyperrev-2015-juodi-kedai-krepsiniui.html

http://www.sil.lt/avalyne/krepsinio/adidas-crazylight-boost-low-jeremy-lin-krepsinio-kedai-geltoni.html(Patvarus,lengvus, bet nelabai patvarūs)

 

Turėjau CP3 VII tai labai patiko, šitie turbūt dar geresni

http://www.sil.lt/avalyne/krepsinio/jordan-cp3viii-8-titan-chris-paul-vardiniai-kedai-krepsiniui-melyni.html

 

Čia Sil'e paieškojau tiek radau, pranešk ar kas patiko, ar atitiko išmera. :)

neblogi, dydis mano 44.4-45

Šituos nusižiūrėjau

http://basketmania.lt/product-lit-6794-Krepsinio-avalyne-Zoom-Hyperrev-2015.html?rec=301002102

Web dizaino paslaugos, svetainių kūrimas, e-komercija - AŽ.

Portfolio - ČIA

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3803 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...