Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Padedu su programavimu:)


Mr. Nobody

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3032 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, kadangi atsirado šiektiek laisvo laiko, nusprendžiau užsiimti programavimu, tačiau neįsivaizduoju ką programuot:/

Tad jei kažkam reikia kažkokį maža darbelį suprogramuot ( PHP, mysql), pridėkit skype: zmogus-voraz arba rašom į až:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O man šiaip klausimas iškilo, nes mokiausi PHP. Tai PHP programuotojas turi mokėti PHP, mysql, JavaScript, CSS, HTML? Ar gali apsieiti ir be JS ir CSS? Mano nuomone jei nori ir prie Backend ir prie Frontend dirbti tada turi mokėti visą? Bet ar nėra per sunku nes tiek kalbų čia mokėti :D wow žinau, kad dar yra..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O man šiaip klausimas iškilo, nes mokiausi PHP. Tai PHP programuotojas turi mokėti PHP, mysql, JavaScript, CSS, HTML? Ar gali apsieiti ir be JS ir CSS? Mano nuomone jei nori ir prie Backend ir prie Frontend dirbti tada turi mokėti visą? Bet ar nėra per sunku nes tiek kalbų čia mokėti :D wow žinau, kad dar yra..

Na jei jau tu nori vadindis "programuotuoju" tai kalbu tikrai reikia didziaja dali moket, taciau kadangi as dar tik mokausi, tai nezinau:D Jei esi grynai PHP programuotuojas, tai manau turi php moket:D, bet abejoju jog buna programuotuoju kurie tik 1 kalba moka

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na jei jau tu nori vadindis "programuotuoju" tai kalbu tikrai reikia didziaja dali moket, taciau kadangi as dar tik mokausi, tai nezinau:D Jei esi grynai PHP programuotuojas, tai manau turi php moket:D, bet abejoju jog buna programuotuoju kurie tik 1 kalba moka

Nesakiau, kad noriu aš juo vadintis, aš klausiau ką jis turi mokėti.. Bet supratau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Malonu, kad yra tokių žmonių. Bet dar galėtum parašyti apie save. Ta prasme - kiek laiko programuoji, kokie projektai daryta, kur dirbęs, kokie pasiekimai(konkursų laimėjimai ar pnš.), ir t.t. manau tai padėtų žmonėms apsispręsti, ar tikrai jie nori rinktis tave, nes dabar aš asmeniškai nieko apie tave nežinau, tai nežinau ką tu gali ir kiek gali. Gal aš ten labai pažengęs ir klausdamas tavęs tik gadinsiu laiką. Na supratai žodžiu. Anyway, malonu, sėkmės didžiausios!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Malonu, kad yra tokių žmonių. Bet dar galėtum parašyti apie save. Ta prasme - kiek laiko programuoji, kokie projektai daryta, kur dirbęs, kokie pasiekimai(konkursų laimėjimai ar pnš.), ir t.t. manau tai padėtų žmonėms apsispręsti, ar tikrai jie nori rinktis tave, nes dabar aš asmeniškai nieko apie tave nežinau, tai nežinau ką tu gali ir kiek gali. Gal aš ten labai pažengęs ir klausdamas tavęs tik gadinsiu laiką. Na supratai žodžiu. Anyway, malonu, sėkmės didžiausios!

Dėkui labai už nuomonę:) Na jo, iš mano pusės nelabai koks prisistatymas, tačiau mokomės iš savo klaidų:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O man šiaip klausimas iškilo, nes mokiausi PHP. Tai PHP programuotojas turi mokėti PHP, mysql, JavaScript, CSS, HTML? Ar gali apsieiti ir be JS ir CSS? Mano nuomone jei nori ir prie Backend ir prie Frontend dirbti tada turi mokėti visą? Bet ar nėra per sunku nes tiek kalbų čia mokėti :D wow žinau, kad dar yra..

Jei norėsi koduoti puslapius gali apseiti ir be MySQL bet kitų kalbų reikias. HTML kad visas tas kalbas sujungti, CSS išvaizdai atvaizduoti, JS prireikia pavydžiui kokiam slideshow ar laikrodžių darymui o PHP įvairiom kitom sistemom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki, kadangi atsirado šiektiek laisvo laiko, nusprendžiau užsiimti programavimu, tačiau neįsivaizduoju ką programuot:/

Tad jei kažkam reikia kažkokį maža darbelį suprogramuot ( PHP, mysql), pridėkit skype: zmogus-voraz arba rašom į až:)

Nu "programuotojau" atsakyk į du paprastas klausimus (kuriuos net mažvaikis atsakytų) :

1.

$a = "post_processed_string";

$b = array("post_", "_");

$c = array("", " ");

$d = ucwords(str_replace( $b,

$c, $a));

$d = ?

2.

$a = array("a","b","c");

foreach ($a as $ B){

$c++;

}

$c=?

Nu "skille" :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu "programuotojau" atsakyk į du paprastas klausimus (kuriuos net mažvaikis atsakytų) :

1.

$a = "post_processed_string";

$b = array("post_", "_");

$c = array("", " ");

$d = ucwords(str_replace( $b,

$c, $a));

$d = ?

2.

$a = array("a","b","c");

foreach ($a as $ B){

$c++;

}

$c=?

Nu "skille" :D

Jei nežinos, tai tiesiog kodą parašys ir įjungs. Ir viskas :D, pagalvok prieš rašydamas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3032 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...