Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3580 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

greičiausiai su TEO susitarė jog darytų rekordus, pajungė papildomus serverius. Bet su tokiu internetu gali gerų ir blogų dalykų daryti, jeigu koks doseris būtų, tai viską nuneštų (neskaitom fb ir pnš). Bet tokio greičio negausi, kad ir turėtum pinigų, nes čia jau būtų galingas ginklas.

Iš tikrųjų užtektų ir teo šviesolaidžio ddos'ams. Aišku nepalyginsi su tuo 2Gb/s , kuris galėtų ddosinti kone bet ką. 

  • Parašė po 2 mėnesių...

Man atrodo čia įmonei skirtas internetas, tarkim Mokykla irgi nusiperka tokį srautą ir padalina jį ant visų kompų, taip pat yra programavimo būreliuose ir daug kitur.

jo cia mano tevo imones tinklas, piko metu, kai apkrovimas pats didziausias, tai tik ~2gbps buna, o vakare.... bandziau siustis is neto eina po 300MB/s torrentai, kompas springsta nuo tokiu greiciu, ssd diskai sudeti bet net tie nespeja irasinet info, dusta nuo tokio srauto :)

AMD Ryzen 7 1700 3.8GHz OC | GIGABYTE AB350M Gaming 3| 2x8GB DDR4 2400Mhz CL14 | 2x240GB SSD TS240GSSD220S RAID0 | WD BLUE 1TB HDD | 550W 80+ GOLD EVGA G2 SuperNOVA| GPU MSI GTX1060 6GB Gaming X OC

 

  • Parašė po 2 savaičių...

Tiesiog žiūrėt toks jausmas nemalonus... pas tave tiek dahuja, pas mane jei 15mbps tai švenčiam visa šeima :DD Čj toks netas kokius pęnkis šiimtus kainavo eurų :D

jei manai, kad toks geras, pažiūrėk dar vieną to pačio lietuvio video kur per internet download manager siunčiasi... 396MB/s, matosi net kompas jo springsta nuo tokių greičių :D

396MB/s * 8 = 3168mbps.... virš 3Gbps :D žiauru :)

(redaguota)

5602080302.png

neuzilgo sutartis baigias,, lyg ir greuodzio menesio gale. ka patartumet prisijungti?

uz si + TV mokejau ~20euru su dvieju metu kontraktu.

kai isvykes buvau naudojau teo wifi bet dar didesni debilizmai su pingais buvo ir nestabiliu dl speedu. name gyvenu tad reiktu kazko spartesnio perpus pigiau.

Redaguota , nario sk4444sk123

Chestnuts please

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3580 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...