Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3581 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Tokį interą niekam nepaeitu nuddosinti :DDDD

jo :D su tokiu tik kitus dosint :D ziaurus netas.

As tai isviso sedziu tik su 12mbps netu, tai toki pamacius net akys ant kaktos issoko :o

bfaf0d6cb5ac68d12e9c6041e734baa0616.png

Redaguota , nario PHP

AMD Ryzen 7 1700 3.8GHz OC | GIGABYTE AB350M Gaming 3| 2x8GB DDR4 2400Mhz CL14 | 2x240GB SSD TS240GSSD220S RAID0 | WD BLUE 1TB HDD | 550W 80+ GOLD EVGA G2 SuperNOVA| GPU MSI GTX1060 6GB Gaming X OC

 

  • Parašė po 3 savaičių...
(redaguota)

Google Fiber kainuoja 70$ mėnesiui (https://fiber.google.com/cities/kansascity/plans/) ir su juo pasiekiami tokie rezultatai:

 

Redaguota , nario O.R.E.G.O.N.A.S.

Ši paskyra buvo naudojama, kai aš buvau paauglys (15–16 metų). Aš pasmerkiu viską kas buvo paskelbta, nes tai neatitinka mano dabartinės pasaulėžiūros.

(redaguota)

Suprantate, jog čia įmonė nusipirkus tą interneto planą. Nors, tai įmonei vis trūksta greičio.


 


Bent jau taip teigiu, sprendžiant iš komentarų:


 


"Reikalingas greitam dideles apimties failu apsikeitimui. Realiai musu imonei netgi truksta greicio, artimiausiu metu planuojame pereiti prie 10gbps :)"


Redaguota , nario ViTEO

Labutis.

 

 

 

 

Jei skaitai šį tekstą, vadinasi arba naudoji 'tamsesnį' dizainą arba esi smalsuolis. Sveikinu.

 

 

arba tai tavo monitoriaus dėka

 

  • Parašė po 4 savaičių...
(redaguota)

Žiauru krč. Bet netikiu, kad teo tiek gali išspaust, pas mane planas 300mbps, rašo connected 72mbps wtf. Speedest vapšie daugiau 40mbps nematęs. Ping ir kosminis 6-10ms.... nepatariu niekam naudot teo. Šūdų šūdas, lūžinėja rauteris, nors naujas..

Su skynetu nebuvo problemu

c3cc977d601f58352544bae9700e6508958.jpg

paziurekit i ji

 

paziurekit

 

jis jungiasi per wifi ir tikisi 300Mbps su mazu pingu

Redaguota , nario googleme
  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3581 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...