Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3829 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Na as jau pirksiu .lt domena ir gm darom nuo tuscio lapelio durneli

;D nuo tuščio lapo, nematom progreso durneli

 

 

Pastebėjau tavo sfg-life projektą ypač, kai ant temos tik -1 rep... Forumą atidarei už 30ct pigiausiu būdu kažką bandai, bet pamatys kad tu 12 metų ir niekas net nepažiūrės į tave...

Kad pas ji disko talpa 3000 tai jis ne už 29ct pirko :D

Redaguota , nario dFuentes
257af14abc770176d176d38391e0043252.gif

Šeip ar taip jiem nieko neišeina, tai geriau į vieną projektą visi susirenka.

Į vieną ar į šimtą, dauguma senų žaidėjų lieka serveriuose kur pradėjo žaisti seniau, jeigu sudomina - eina į kitą. Tiesiog serveriai kuriami įvairaus tipo žaidėjams ir visi yra kažkuo skirtingi, negali dabar teist serverių kūrėjų už jų bandymus įgyvendinti jų idėjas.

Web dizaino paslaugos, svetainių kūrimas, e-komercija - AŽ.

Portfolio - ČIA

taip yra ir gerų serverių tačiau, tačiau nedaug. Dabar tu sakai visiems nekurti serverių kurie užsidarys pasibaigus hostui, kaip manai jie ekstrasensai? Jie žinos, kad baigsis hostas? Kaip ir minėjo žmonės kuria dėl pelno. Nėra pelno - užsidaro. Na, o jei pradeda sektis pradeda dossinti visokie durneliai. Pradeda dingti žaidėjai ir savininkai nebetenka noro kurti, nes kažkas vis trugdo... Kurdami žmonės tobulėja, jei pirmą kartą sukūrę serverį pritraukia 10 žaidėjų, tai galbūt kitą jau 20žaidėjų ir t.t., todėl geriau tyliau su tom savo kalbom nekurkit nekurkit...

jie bent jau kazka bando po truputi tobuleja nuo kazko tai reikia pradet nes jei nieko nemokedamas sukisi pinigus i gerus host tai cia grynai ismetimas pinigu bus

Ir ką išmoko KarolisK, Dovydas B., Renas ir kiti "serverių kurėjai"?

Visi kure, kuria ir kurs botaprojektus. Nieko tu nepakeisi. Pati tema užneša labiau į gs'o reklamą. Patys mažiau reklamuokite tokius serverius skirdami jiems mažiau dėmesio.

taip yra ir gerų serverių tačiau, tačiau nedaug. Dabar tu sakai visiems nekurti serverių kurie užsidarys pasibaigus hostui, kaip manai jie ekstrasensai? Jie žinos, kad baigsis hostas? Kaip ir minėjo žmonės kuria dėl pelno. Nėra pelno - užsidaro. Na, o jei pradeda sektis pradeda dossinti visokie durneliai. Pradeda dingti žaidėjai ir savininkai nebetenka noro kurti, nes kažkas vis trugdo... Kurdami žmonės tobulėja, jei pirmą kartą sukūrę serverį pritraukia 10 žaidėjų, tai galbūt kitą jau 20žaidėjų ir t.t., todėl geriau tyliau su tom savo kalbom nekurkit nekurkit...

Kaip suprast kaip jie žinos kada baigis hostas ? Taigi ant kiek užsisakė ant tiek ir bus D:D

(redaguota)

tema tokia pati apgailėtina, kaip ir tu pats. nieko nepakeisi - vaikai gauna iš tėvų pinigus, prisiperka visokius domenus, justhost'us ir su chėbra iš darželio kuria tuos projektus, gi zjbs, kai turi savo servą ir pas tave visi darželinokai gali papliekti iki kol nedaeinat tos stadijos, kai gaunat į snukį vienas nuo kito ir pisi baną jam serveryje.

 

Cq0ZiB2.png

Redaguota , nario pyro

tema tokia pati apgailėtina, kaip ir tu pats. nieko nepakeisi - vaikai gauna iš tėvų pinigus, prisiperka visokius domenus, justhost'us ir su chėbra iš darželio kuria tuos projektus, gi zjbs, kai turi savo servą ir pas tave visi darželinokai gali papliekti iki kol nedaeinat tos stadijos, kai gaunat į snukį vienas nuo kito ir pisi baną jam serveryje.

 

Cq0ZiB2.png

Visa tiesa viename sakinyje.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3829 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...