Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Antrasis .Schwartzas` IPB stiliaus GFX dizainas.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3833 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Shwarzas vietoj paskaityčiau, ką komentuoja ir kritikuoją kitiems darbams, šiandien čia atsirado net 4 temos su 1 ir 2 darbais (seniau ir po 20 atsirasdavo, ir ką dabar per visas temas eiti kiekvienam spaminti tą pati? Biški užknisa irgi, o dar geriau jei atsirastu koks nors gidas kuris visadą būtų viršuje, nuo ko pradėti ir t.t.t...

Eik Namo

Egoiste tu egoiste Heic turi žymiai daugiau patirties už tave tau norint su juo konkuruoti reiktų dar puse metų minimaliai be pertraukų rimtai padirbėti, o čia dabar per pora dienų pavarė dizainų ir galvoja, kad jau jo darbai yra aukšto lygio. Nusileisk ant žemės, nes tavo darbai tikrai nėra tobuli ir už juos rimti žmonės nemokėtų net kelių eurų. Bet žinai nesupyk, nes aš išreiškiu savo nuomone tiktais ir jei norėsi kažką užstūmti ant manęs, kad nieko nemoku tiesiog to nerašyk, nes tuo labiau parodysi savo žemą lygį.

Aš nieko , nesakau tik pasakiau savo nuomone , jei aš jausčiau iš jo konkurencija nemanai jog nebūčiau jam būčiau padėjęs skype. Kas sakė , kad mano darbai tobuli niekas. Niekas nepyksta :).

 

 

Ar tau čia blogesnis nes jis už tave gražiau piešia ? Ir nori padaryti,kad jis nebepieštu ? Mldc tu...

Tiesiog pažiūrėk į pirmą darbą ir į šį pirmas geriau atrodė.

grafikos paslaugos 

 

update102.png

 

 

 

 

Pirmiausia, norint kazka ismokt reikia mokytis. Tuo turiu omenyje kad reikia eit per google, dometis, kokie dizaino ismatavimai, koks font-size kokiam tekstui, hederiui t.t turi but. Paziuret i kitu darbus, ir bandyt kad ir plagijuot ta dizaina. Juk ne paplatinimui cia darai, o mokslo pagrindais, todel pasiskolint ideju niekas nedraudzia. Taip igausi pacius pagrindus kuriu tau reikia, ir tada jau galesi det dizainus kad kas nors ivertintu.

Hello, U WOT M8?

Aš nieko , nesakau tik pasakiau savo nuomone , jei aš jausčiau iš jo konkurencija nemanai jog nebūčiau jam būčiau padėjęs skype. Kas sakė , kad mano darbai tobuli niekas. Niekas nepyksta :).

 

 

Tiesiog pažiūrėk į pirmą darbą ir į šį pirmas geriau atrodė.

 

Tai tu čia išvis nieko blogo nepadarei. Aš į jį kreipiausi, nes jo mąstymas yra nutolęs nuo realybės. Čia jis supyko dėl to, kad nesuprato tavo pasakymo, o aš jam tiesiog bandžiau įrodyti, kad reikia priimti kritiką ar pasakymą apie darbą nors ir koks jis bebūtų.

Tai tu čia išvis nieko blogo nepadarei. Aš į jį kreipiausi, nes jo mąstymas yra nutolęs nuo realybės. Čia jis supyko dėl to, kad nesuprato tavo pasakymo, o aš jam tiesiog bandžiau įrodyti, kad reikia priimti kritiką ar pasakymą apie darbą nors ir koks jis bebūtų.

Oi atsiprašau , ne taip perskaičiau .

grafikos paslaugos 

 

update102.png

 

 

 

 

(redaguota)

Tai, kad net elementarių dizainų pavyzdžių neturi, tai apie kokią patirtį kalba eina (nebent pieši sig'us). Neužsišokau, tiesiog aiškinuosi. :)

 

Taip piešiu sig'us bei po truputi piešiu dizainus. Todėl ir neturiu pavyzdžių pateikti iš dizainų. Nebent domintų seni sig'ai, kadangi jau senokai buvau rimtai prisėdęs prie jų.

Redaguota , nario Rin

Pirmiausia, norint kazka ismokt reikia mokytis. Tuo turiu omenyje kad reikia eit per google, dometis, kokie dizaino ismatavimai, koks font-size kokiam tekstui, hederiui t.t turi but. Paziuret i kitu darbus, ir bandyt kad ir plagijuot ta dizaina. Juk ne paplatinimui cia darai, o mokslo pagrindais, todel pasiskolint ideju niekas nedraudzia. Taip igausi pacius pagrindus kuriu tau reikia, ir tada jau galesi det dizainus kad kas nors ivertintu.

 

Labai taisingai, naujokai ripindami dizainus greičiau pasiekia gerų rezultatų nei tie kurie bando savaip + rėikia begalo sekti dizaino tendencijas, skaityti ir žiūrėti ivairias youtube dizaino konferencijas.ir nuolat žiūrėti dizaino pavyzdžius :) TIK NULIPKYT NUO TO SAMPO

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3833 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...