Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3839 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

draugai keli man atrodo jį turi, tai vienam kažkas su kamera ten buvo(puliuot pradėjo, vaizdas apverstas ir nėjo pusės pakeist), gal dar iki dabar jam ta problema. :D tik nežinau ar čia telefono problema ar jis pats ten kažką prisidirbo :D

 

aš turiu sony xperia z3 compact, super telefonas :D ir greitas, ir gražus, ir patogus. :D nuo spalio pats pasiėmiau ir be problemų viskas. manau ir su kitais xperia taip pat yra, tad tik imk. :D

(redaguota)

Sony Xperia Z3 turiu, pakankamai tylus telefonas yra. Tai kad jeigu mėgsti klausytis muzikos iškart siūlyčiau ir ausinės nusipirkt ar tai kolonėle. Aišku, nežinau kaip ten su tuo M4.


Redaguota , nario darrel.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

 

Sony Xperia Z3 turiu, pakankamai tylus telefonas yra. Tai kad jeigu mėgsti klausytis muzikos iškart siūlyčiau ir ausinės nusipirkt ar tai kolonėle. Aišku, nežinau kaip ten su tuo M4.

 

Turiu Z2, nepasakyčiau, kad jis tylus - vidutiniškas lyginant su kitais telefonais.

Dėl atsparumo vandeniui - būk atsargus, geriau pasiskaityk internete arba instrukcijoje tiksliai, nes kiek girdėjau, ant Z2 nors irgi yra atsparumo sertifikatas, bet garantinis netvarko sušlapus telefonui.

Turiu Z2, nepasakyčiau, kad jis tylus - vidutiniškas lyginant su kitais telefonais.

Dėl atsparumo vandeniui - būk atsargus, geriau pasiskaityk internete arba instrukcijoje tiksliai, nes kiek girdėjau, ant Z2 nors irgi yra atsparumo sertifikatas, bet garantinis netvarko sušlapus telefonui.

I vandeni specialei mesti telefono nesiruosiu :D

 

 

Sony Xperia Z3 turiu, pakankamai tylus telefonas yra. Tai kad jeigu mėgsti klausytis muzikos iškart siūlyčiau ir ausinės nusipirkt ar tai kolonėle. Aišku, nežinau kaip ten su tuo M4.

 

Turiu ausines. As muzikos be ausiniu nesiklausau.

graphic.png


Turiu Z2, nepasakyčiau, kad jis tylus - vidutiniškas lyginant su kitais telefonais.

Dėl atsparumo vandeniui - būk atsargus, geriau pasiskaityk internete arba instrukcijoje tiksliai, nes kiek girdėjau, ant Z2 nors irgi yra atsparumo sertifikatas, bet garantinis netvarko sušlapus telefonui.

Sound Meter naudojamas ant Samsung Galaxy Tab 3 siekia apie 90-100db ir tai kai telefonas būna šalia tab'o o tai nepasakyčiau kad garsus garsas.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3839 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...